Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1246
Re: Komentarze
Sugestia dla Kaki - Forlan przeszedł do Interu, dwa Twoje pierwsze wybory draftu (Cavani + Forlan) będą się blokować wzajemnie w jednej lidze. Spróbuj jednego z nich opchnąć na rynku transferowym, może ktoś będzie zainteresowany.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-08-2011 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1247
Re: Komentarze
Ehhh, prawie urwałem punkt Czaremu Wink Wystarczyło, że Cardozo ukułby jeszcze raz, albo ten nędzny Radović trafił.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-08-2011 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #1248
Re: Komentarze
Adis napisał(a):Sugestia dla Kaki - Forlan przeszedł do Interu, dwa Twoje pierwsze wybory draftu (Cavani + Forlan) będą się blokować wzajemnie w jednej lidze. Spróbuj jednego z nich opchnąć na rynku transferowym, może ktoś będzie zainteresowany.

Dokładnie. Może taka wymiana za Ozila, albo Di Marie? :-D
30-08-2011 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1249
Re: Komentarze
RedLucas napisał(a):Ehhh, prawie urwałem punkt Czaremu Wink Wystarczyło, że Cardozo ukułby jeszcze raz, albo ten nędzny Radović trafił.

[Obrazek: 33003d1255177843-cristiano-ronaldo-cristiano.jpg]

"Prawie!"

A tak poważnie mówiąc to już myślałem, że będzie lipa po tym jak szybko na prowadzenie Benfice wyprowadził Cardozo...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
30-08-2011 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1250
Re: Komentarze
Adis, dzięki za rady. Na razie mam mało czasu na cokolwiek. W najbliższym czasie przemyśle dobrze sprawę i poinformuje o mojej decyzji.
31-08-2011 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1251
Re: Komentarze
kaka napisał(a):Adis, dzięki za rady. Na razie mam mało czasu na cokolwiek. W najbliższym czasie przemyśle dobrze sprawę i poinformuje o mojej decyzji.

Tylko, że termin zmian upływa 1. wrześnie Smile

Gdzie jest Groszek?
31-08-2011 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1252
Re: Komentarze
Nie mam dla Ciebie Redzio dobrej wiadomości. Matavz w PSV, tak więc Toivonen wraca do pomocy. :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
01-09-2011 09:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1253
Re: Komentarze
Robak, nie wiem, jak ci to powiedzieć, ale...

Główną rolą Diego Forlana będzie podawanie do Giampaolo Pazziniego. Ale nie smuć się, kupiłeś od Kaki napastnika kompletnego (tylko, że takie cofniętego). Będziesz mógł patrzeć, jak ci twój Urus asystuje. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-09-2011 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #1254
Re: Komentarze
Całe szczęście, że mój nowy nabytek nie czyta takich głupot. Warte podkreślenia jest bowiem także to, że Forlan stworzy atak marzeń z Suarezem, a chyba nie muszę Ci przypominać jakie spustoszenie sieją razem w reprezentacji. A Twój Pazzini przy tej dwójce wygląda nieco marnie :oops:

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
01-09-2011 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1255
Re: Komentarze
Adis napisał(a):Nie mam dla Ciebie Redzio dobrej wiadomości. Matavz w PSV, tak więc Toivonen wraca do pomocy. :-D

Nieprawda, Ola dalej musi grać w ataku :mrgreen:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-09-2011 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1256
Re: Komentarze
Pomoc lub ławka Big Grin

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-09-2011 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1257
Re: Komentarze
RedLucas napisał(a):
Adis napisał(a):Nie mam dla Ciebie Redzio dobrej wiadomości. Matavz w PSV, tak więc Toivonen wraca do pomocy. :-D

Nieprawda, Ola dalej musi grać w ataku :mrgreen:


Adaś ma rację, cierpiałem z tego powodu przed rokiem po zakontraktowaniu Lensa :cry:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-09-2011 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1258
Re: Komentarze
A tu jeszcze dla Fosta odnośnie ostatniej kolejki (z FB Wroga):
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=uf7P-QTjstI


Gdzie jest Groszek?
01-09-2011 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1259
Re: Komentarze
Sprawdźcie swoje składy czy piłkarze nie zmienili klubów pod koniec okienka transferowego.

Powoli biorę się za terminarz pucharu i lada moment dodam pierwszą kolejkę.

Pamiętajcie. Wystawiłeś piłkarza w lidze, nie możesz go umieścić w pucharze.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-09-2011 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1260
Re: Komentarze
Możecie u mnie w składach wpisać ładnie Klaas-Jan Huntelaar zamiast samego nazwiska? Do tego z błędem. Wink

amor patriae nostra lex
04-09-2011 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości