Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1351
Re: Komentarze
Nie ma tak dobrze, będzie biegać po schodach na Etihad Stadium aż do końca kontraktu, stać ich na to

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
03-10-2011 18:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #1352
Re: Komentarze
Adis napisał(a):Sorry teraz już wiem i go pochyliłem ponownie, tabela uaktualniona, kolejka zamknięta. Wczoraj myślałem jeszcze, że jednak zagra, a okazało się inaczej, turecką ligę tak średnio śledzę. Wink

Spoko, teraz sprawdzaj sobie, bo chyba ma jakiś poważniejszy uraz, skoro już tyle nie gra:>

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
03-10-2011 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #1353
Re: Komentarze
Nie wiem czy zauważyliście, ale Tratatata zaczyna marsz po mistrza. Jakby mi się chciało to bym zrobił jakies fajne gazetki jak Adis, ale kierwa nawet tego painta nie ogarniam :cry:
03-10-2011 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #1354
Re: Komentarze
Prosiłbym o uaktualnienie mojej żelaznej trójki w Pucharze, która zmieniła się na skutek wrześniowego transferu. Z góry dzięki :*

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-10-2011 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1355
Re: Komentarze
Ja ze swojej nie korzystam, ale jakby tam jakiś Mata czy kto inny grzebał, to mógłby pozmieniać to tak:
:arrow: liga: Nani - Raul, Rudnevs
:arrow: puchar: Janssen - Erdinc, Castaignos

Dzięki z góry Wink


OK/M.

Gdzie jest Groszek?
13-10-2011 22:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1356
Re: Komentarze
Chciałby zauważyć, że nie została zmieniona moja trójka w pucharze. W I poście jest Hazard - Klose, Cisse a powinno być Hazard - Klasnic, Cisse bo jakiś czas temu zmieniałem. Poprawcie, żebym potem walkowera nie zbierał.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-10-2011 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1357
Re: Komentarze
Dramat. Widzę że niektórym znudziło już się. Kojot pało :/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-10-2011 12:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1358
Re: Komentarze
Na mnie nie patrz. Ja przez przypadek nie wystawiłem składów... ale to i dobrze, bo żelazne trójki mogą mi zapewnić wygrane. Higuan x3, Huntelaar x1, Bastos x2, a jeszcze Krkic bedzie grał. Może w tym sezonie skończę wyżej w tabeli!

amor patriae nostra lex
15-10-2011 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #1359
Re: Komentarze
:| . Składu i tak bym nie zmieniał. Ciągle bym grał tym co mam w żelaznej trójce, bo mam ogórki w składzie.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
15-10-2011 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #1360
Re: Komentarze
A ja zapierdalam coraz wyżej w tabeli. Gomis w formie i mistrzostwo moje!
16-10-2011 01:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1361
Re: Komentarze
Nie wiem czy dobrze widzę, ale w 8 kolejce ligowej mój zawodnik Willie Overtoom jest zaznaczony kursywą.
Wszystko by się zgadzało gdyby nie to, że Willie zaliczył jedno trafienie do siatki. Proszę o poprawienie.
A jeżeli nie był jeszcze podliczany to przepraszam za zamieszanie Wink
16-10-2011 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1362
Re: Komentarze
@kaka - taki mały błąd masz... Mi tam nie wpisali jeszcze 3 bramek w pucharze :lol:

amor patriae nostra lex
16-10-2011 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1363
Re: Komentarze
Zashi, trudno żebyś miał wpisane bramki skoro żaden twój zawodnik nie jest zaznaczony kursywą.
Cierpliwości, organizatorzy to też ludzie i wolny czas mają ograniczony Smile
16-10-2011 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1364
Re: Komentarze
Jak wszystkie zespoły rozegrają swoje spotkania i wtedy coś będzie nie pasowało to wtedy składać żale. W ogóle, Adaś, Mata, Czarek dziwię się Wam, że tak robicie to na parę razy. Ja tam zawsze na koniec odpalałem livescore.com i machnąłem wszystko za jednym razem, no ale kto co lubi Smile Fajnie, że Wam się chce Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
16-10-2011 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1365
Re: Komentarze
Pierwszy mecz bez strzelonego gola i to z ostatnią drużyną <ściana>

A coś mi mówiło, żeby dać Janssena, a nie Naniego :plask:

Gdzie jest Groszek?
16-10-2011 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości