Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1486
Re: Komentarze
Kris1908 napisał(a):Wnioskuję, żeby teraz termin draftu mi odpowiadał 8-) Od wtorku proszę ustalać termin

To kiedy chcesz?

Sorry chłopaki za czwartek, biorę całe zło na klatę.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-01-2012 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1487
Re: Komentarze
Jakby co moja oferta jest aktualna Wink
28-01-2012 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1488
Re: Komentarze
@Mata
od wtorku wieczorem kiedy badz

Gdzie jest Groszek?
29-01-2012 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1489
Re: Komentarze
To co środa wieczorkiem 21-22? Ktoś tu żyje w ogóle?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
31-01-2012 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #1490
Re: Komentarze
Do draftu się nie zgłaszam, ale mam inne pytanie. Kiedy wznowimy rozgrywki? Już chyba czas najwyższy...
31-01-2012 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1491
Re: Komentarze
Matadorze, raczej 22. Haxballowa kadra RedCafe gra o 21:00 mecz w międzyklubowej lidze, więc Red, Foster, ja i Wróg bylibyśmy niedostępni. Chyba, że przekładamy na czwartek.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
31-01-2012 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1492
Re: Komentarze
zmiana planów, sorry, jutro 21:00. to już ostateczny termin, wszystko co złe zwalam na swoją kobietę

<!-- l -->chat/<!-- l --> sprawdzcie czy każdemu chodzi! Wróg mial problemy przed rokiem ztego co pamietam!

ktoś jak nie będzie mógł niech podeśle liste drugiej osobie!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-02-2012 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1493
Re: Komentarze
Mata napisał(a):jutro 21:00.
Czy ten termin będzie też jutro aktualny? Big Grin

Gdzie jest Groszek?
01-02-2012 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1494
Re: Komentarze
będzie, powaga.

i ja teraz niby ferie mam :plask:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-02-2012 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1495
Re: Komentarze
Miałem chwilkę czasu, to z nudów uaktualniłem składy po drafcie Wink Więc tobie, Mata, zostały tylko zmiany tych ludzi, którzy na czacie nie byli.

Gdzie jest Groszek?
03-02-2012 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1496
Re: Komentarze
o, był jakiś draft. I to idealnie w czasie sesji kiedy na forum nie zaglądam Tongue No nic, macie szczęście, że jestem raczej zadowolony z mojej kadry Smile

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
04-02-2012 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1497
Re: Komentarze
Siedzi zaktualizowana tabela,
Żelazne ogarnięte,
Strzelcy ogarnięci,
Składy ogarnięte z pomocą Krisa - dzięki!


Jak wiecie zabraknie nam czasu aby rozegrać w pełnowymiarowym czasie pozostałe 21. kolejek. Sposób na rozwiązanie tego problemu jest bardzo prosty - tzw. podwójne kolejki - myślę tylko cały czas jak mogłoby to wyglądać.
W jednym tygodniu odbywają się dwie kolejki - główne założenie. Pytanie brzmi odnośnie wystawiania składów:
-w obydwu wystawiamy takich samych piłkarzy,
-może powtórzyć się jeden piłkarz w składzie,
-może powtórzyć się dwóch piłkarzy w składzie,
-w każdej kolejce inny skład,


opinie? sugestie? dawać!



sprawdzcie też czy wszystko zgadza się ze strzelcami jak i Waszymi składami Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-02-2012 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1498
Re: Komentarze
Ja proponuję, żeby każdy manager decydował sam odnośnie każdej kolejki w weekend: czy chce takie same składy na obie kolejki, czy jednego zmienia albo dwóch albo trzech... I pisze:
kolejka XX: ...,...,...
kolejka YY: ...,...,...
08-02-2012 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1499
Re: Komentarze
Mata napisał(a):W jednym tygodniu odbywają się dwie kolejki - główne założenie. Pytanie brzmi odnośnie wystawiania składów:
-w obydwu wystawiamy takich samych piłkarzy,
-może powtórzyć się jeden piłkarz w składzie,
-może powtórzyć się dwóch piłkarzy w składzie,
-w każdej kolejce inny skład,

Żadne z powyższych. Każdy trener decyduje o tym, kogo wystawia, mogą się powtarzać, nie muszą.
Uzasadnienie jest proste: normalnie miały być to dwie oddzielne kolejki, więc wystawianie składu w każdej z nich było niezależne od siebie. Skoro musimy grać za jednym razem, to niech chociaż ta niezależność zostanie.

Gdzie jest Groszek?
08-02-2012 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1500
Re: Komentarze
Pozwolę podpisać się pod kolegami wyżej. A jeżeli ograniczamy - poparłbym opcję z dopuszczeniem powtórzenia się jednego zawodnika. Możliwości w razie kontuzji daje, największą gwiazdę pozwoli zachować, a gdy ktoś ma np. trzech bramkostrzelnych napastników, pozwoli wykorzystać wszystkich. A przy tym jakieś ograniczenie jest.

A składy, trójki i bramki się zgadzają, sam się tym zająłem. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
08-02-2012 17:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości