Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1546
Re: Komentarze
Błąd także w wynikach tej kolejki od Adisa - Sow strzelił dziś gola. To, co grają teraz w Turcji to dalej element ich ligi, więc IMO się liczy. Tym sposobem w obu meczach mam gola więcej - w tym wypadku to kwestia nawet 3 punktów.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-04-2012 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1547
Re: Komentarze
To nie jest błąd lecz kwestia dogadania.

Zastanawiałem się właśnie jak to rozstrzygnąć. Niby gra dalej 8 zespołów, czyli nawet nie połowa ligi, ale... z drugiej strony 8 najlepszych zespołów Tongue Nie będziemy się kłócić, na referenda i tak za późno 8-)

Niech stracę ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-04-2012 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1548
Re: Komentarze
Nene sieknął

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-04-2012 20:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1549
Re: Komentarze
Faaart... Smile

Ale i tak dobrze jest, 5 zwycięstw z rzędu, jeżeli dobrze liczę. Gdyby nie FA Cup, pewnie Clint też coś by dziś sieknął i nie byłoby ci tak wesoło. Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-04-2012 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1550
Re: Komentarze
Jak jeszcze będzie aktualizacja tabeli, to stawiam piwo :-D

amor patriae nostra lex
17-04-2012 01:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1551
Re: Komentarze
Jest i tabela Wink Strzelców zostawiam sobie na poniedziałek 8-)

Jutro będzie nowa kolejka i rewanż z pucharu.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-04-2012 22:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1552
Re: Komentarze
Sory, że tak późno dzisiaj wystawiłem skład ale dopiero do domu wróciłem i mam nadzieję, że uznacie to delikatne spóźnienie, szczególnie, że żaden mecz dzisiaj nie jest grany z udziałem moich zawodników. Jeśli jednak nie można zaakceptować mojego składu i zostaną te składy z żelaznych trójek to proszę o uwzględnienie rezerwowych w pucharze w razie czego w kolejności:
1.Alvaro Negredo
2.Loic Remy
3.Alex
4.Bryan Ruiz
5.Zdravko Kuzmanowic

Z góry dzięki za wyrozumiałość.
20-04-2012 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1553
Re: Komentarze
Będą zaakceptowane, spokojnie Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-04-2012 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1554
Re: Komentarze
Puchar rozstrzygną między sobą Adis z Almatziolem. Gratki panowie Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-04-2012 18:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1555
Re: Komentarze
<!-- l -->pilkarzyki/puchar-pilkarzykow-final-lzs-zimna-wodka-vs-korf-utd-fc-t2158.html<!-- l -->

Temat finałowej edycji pucharu piłkarzyków + ankieta - zapraszam do głosowania!

Zachęta Alamatziola i Adisa do odwiedzenia topicu -->> <!-- l -->post115781.html#p115781<!-- l --> ;-)


Ostatnia ligowa kolejka za tydzień. Gratki dla Wroga za wygranie ligi. Ciebie Wrogu również zapraszam do sali konferencyjnej Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-04-2012 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1556
Re: Komentarze
Ibra kadabra 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-04-2012 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1557
Re: Komentarze
Proste i logiczne. Smile

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
30-04-2012 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1558
Re: Komentarze
No to koniec kolejnego sezonu. Dzięki wszystkim prowadzącym (nawet jeśli się spóźniali Tongue ) i AKTYWNYM graczom.


Ogólnie zajął 9 miejsce i ... to moje najlepsze miejsce. :lol:

Do zobaczenia w kolejnym sezonie, w którym mam nadzieje wprowadzimy sporą liczbę zmian. Głównie mam na myśli nieaktywnych graczy, którzy początek się nie udaje, to potem odchodzą. Czyli wychodzi na to, iż ja też już dawno powinienem odejść, bo jakoś nigdy nie walczyłem o czołowe lokaty w lidze, a i w pucharze daleko nie zaszedłem. :x Pewnie najlepszym pomysłem będzie ograniczenie liczby użytkowników i granie po 4 mecze między sobą.

Smile

amor patriae nostra lex
07-05-2012 09:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1559
Re: Komentarze
Ale czy faktycznie tak dużo tych nieaktywnych graczy? Wyliczankę można zakończyć na czterech: Kojot, Rav, Rimas i Cyber (przy czym niektórzy miewali krótkie zrywy), jeszcze Tomek ma nieaktywną żelazną trójkę. Reszta sprawiała się dobrze, a że nie wszyscy wrzucali swoje składy do tematu kolejkowego? Ja na przykład wyszedłem z założenia, że moja żelazna trójka jest najlepszą możliwą opcją (i zazwyczaj miałem rację, bo w jakichś 90% przypadków kombinowanie ze składem skończyłoby się dla mnie gorzej), więc po prostu z czasem zaprzestałem wrzucania składu. Jeżeli zajmującym się podliczaniem to przeszkadza - dajcie znać, przestanę i będę starał się tego unikać.

W sumie, eliminując niegrających, zostanie nam 16 graczy. Pewnie ktoś się wykruszy, może ktoś zapomni o zgłoszeniu... W każdym razie, granie 4 razy między sobą byłoby bez sensu, bo byłoby równoznaczne z graniem przez prawie połowę sezonu podwójnych kolejek, co chyba nie jest naszym zamiarem (licząc, że będzie z 12 graczy, mamy 44 mecze do rozegrania - różnica 6 meczów między tegoroczną pulą spotkań to mniej więcej liczba meczów straconych przez wydłużenie przerwy międzysezonowej). Zależnie od liczby graczy - 2 razy lub 3 razy między sobą, nie więcej. A co do sztucznego ograniczania liczby użytkowników? Ewentualnie, ale bez przesady, czyli IMO minimum to 12. Oczywiście dość słuszny byłby zakaz gry dla zamulających ostatnimi czasy.

Z mojej perspektywy sezon był całkiem przyzwoity. Założyłem sobie miejsce w środku tabeli - udało się. Patrząc na kolejność w drafcie, awansowałem o 7 pozycji. W pucharze odpadłem, bo mając gorączkę wpisałem źle jedno nazwisko, przez co cały skład był do kosza - częściowo pokrywał się z ligowym.

W każdym razie - dzięki Wam za sezon, może nie był najlepszy, ale na pewno momentami było fajnie. :-D

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
07-05-2012 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #1560
Re: Komentarze
Przychlałem w nocy z czwartku na piątek i jak już udało mi się wrócić do świata żywych to zapomniałem, a Milito akurat ustrzelił 3 bramki :plask:

Wniosek - alkohol to zuo!
07-05-2012 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości