Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1651
Re: Komentarze
Statystycznie jestem najsłabszy.
Dobrze, że statystyka kłamie.
01-08-2012 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1652
Re: Komentarze
W tym sezonie wreszcie miałem możliwość (krótką, ale zawsze...), aby chwile pomyśleć nad składem i dlatego moja kadra jest silniejsza. Chociaż wg analiz Intela, to w poprzednim sezonie zajął pozycję o 10 wyższą niż oczekiwania. W tym sezonie cel to top3.

amor patriae nostra lex
01-08-2012 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1653
Re: Komentarze
Udało się już uzupełnić całkowicie listę składów - Macie pomogli Kris, Adis, Zashi, Buri oraz ja. Dzięki za pomoc - co prawda bonusowych punktów na starcie sezonu się nie uświadczy, ale dla wyższego dobra... Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
01-08-2012 16:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1654
Re: Komentarze
Dzięki za ogarnięcie!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-08-2012 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1655
Re: Komentarze
Krzysiu, widzę, że sezonu zbyt udanie nie zaczniesz :twisted:

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-08-2012 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1656
Re: Komentarze
RedLucas napisał(a):Adis, widzę, że sezonu zbyt udanie nie zaczniesz :twisted:

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
01-08-2012 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1657
Re: Komentarze
Rozumiem, że Carrol w Żelaznej Trójce?

amor patriae nostra lex
01-08-2012 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1658
Re: Komentarze
RedLucas napisał(a):Krzysiu, widzę, że sezonu zbyt udanie nie zaczniesz :twisted:
Udanie, to bym rozpoczął, jakbym pokonał Adisa. Z Sępami to zwykła formalność.

Gdzie jest Groszek?
01-08-2012 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1659
Re: Komentarze
Zashi napisał(a):Rozumiem, że Carrol w Żelaznej Trójce?
Właśnie - co robimy z żelazną trójką? Zostawiamy jak ostatnio czy jakieś ograniczenia przeciw olewusom*?

*których w tym sezonie nie powinno być wnioskując po składzie.

Gdzie jest Groszek?
02-08-2012 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1660
Re: Komentarze
Olewanie olewaniem, ale na przykład nagły wyjazd, coś poważnego wypadło i co wtedy? Mam stracić kolejkę? Wink

Można co najwyżej wprowadzić zasadę, że Żelazna Trójka działa tylko dla aktywnych użytkowników (pojawiających się i wypowiadających na forum), a nie dla tych, którzy ustawią ją i znikną. Po prostu gracz musi potwierdzić po deadlinie, że nie mógł wystawić składu i dlatego gra Żelazna Trójka.

amor patriae nostra lex
02-08-2012 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1661
Re: Komentarze
Co do Żelaznej Trójki - nie widzę specjalnie sensu ograniczeń i preferowałbym nieruszanie tego. W razie czego zawsze będzie można zareagować w trakcie sezonu.

A co zaś tyczy się transferów między drużynami - proponowałbym zamknięcie okienka razem z zakończeniem tego faktycznego, żeby umożliwić działanie w sytuacji, kiedy komuś (jak na przykład Kace rok temu) zawodnik wybrany do pierwszego składu przejdzie w końcówce rzeczywistego okna transferowego do innej ligi, gdzie blokować będzie się nawzajem z innym wyborem w drafcie (w przypadku Kaki transfer Forlana do Interu połączony z Cavanim w składzie).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
02-08-2012 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1662
Re: Komentarze
Zashi napisał(a):Olewanie olewaniem, ale na przykład nagły wyjazd, coś poważnego wypadło i co wtedy? Mam stracić kolejkę? Wink
Nie, chodziło mi o coś w stylu "maksymalnie n żelaznych trójek na rundę", chociaż twoja opcja podoba mi się bardziej. Mam w pamięci straty punktowe z ludźmi, którzy o tym nawet nie wiedzieli z racji totalnej olewki i chciałbym uniknąć podobnych historii w przyszłości.

Intel napisał(a):proponowałbym zamknięcie okienka razem z zakończeniem tego faktycznego,
Jestem przeciw. Było o tym dyskutować przed draftem. Przy wyborze zawodników można było kierować się tym, czy zawodnik gdzieś odejdzie, czy na pewno zostaje tam, gdzie jest. Dlatego, jeśli ktoś to uwzględnił, powinien mieć teoretyczną przewagę nad kimś, kto na to nie zważał. Ja np. byłem pewien wyboru Buraka po sprawdzeniu, iż w tym okienku już zmienił klub, z kolei Guidettiego nikt nie wziął aż do wyboru Robaka, bo nikt nie wie, gdzie wyląduje. Robak podjął ryzyko i zbierze tego owoce, gdyby można było wymieniać piłkarzy już po rozpoczęciu ligi, obszedłby się smakiem zapewne.

Alem się rozpisał.

Gdzie jest Groszek?
02-08-2012 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1663
Re: Komentarze
Oczywiście, też uwzględniałem taką możliwość i z tego powodu na swojej liście nie umieściłem i Guidettiego, i RVP, i Adebayora, i nawet takiego Hulka, za to zastanawiałem się nad wzięciem Berby, bo gdyby gdzieś odszedł, strzelałby pewnie sporo. Co do Johna G. - jeżeli na przykład zostanie w City (albo wypożyczą go do Championship), to nawet przedłużenie okienka Robakowi nie pomoże, bo i tak nie będzie w stanie nikomu go opchnąć. Co zaś tyczy się innych - mamy miesiąc do końca okna, w chwili rozpoczęcia ligi będą to dwa tygodnie. To wystarczająco dużo czasu, by wydarzyło sporo rzeczy niespodziewanych i nawet ktoś pokroju Rooneya może zmienić barwy klubowe, czego kalkulować przed draftem było nie sposób.

Generalnie, jestem zdania, że albo okienka nie robimy w ogóle, albo jest zgodne czasowo z okienkiem faktycznym. Natomiast teraz chyba faktycznie jest już na dyskusję za późno, bo np. taka likwidacja nie wchodzi już w grę. I tak ruchów transferowych nie planuję, więc osobiście mogę zadowolić się obecnym stanem rzeczy.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
02-08-2012 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1664
Re: Komentarze
Intel napisał(a):Co do Johna G. - jeżeli na przykład zostanie w City (albo wypożyczą go do Championship), to nawet przedłużenie okienka Robakowi nie pomoże, bo i tak nie będzie w stanie nikomu go opchnąć.
No tak, ale Robak wkalkulował taką sytuację w ryzyko przed draftem, więc jego problem, ale i szansa Smile Zostawmy jak jest IMO.

Gdzie jest Groszek?
02-08-2012 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1665
Re: Komentarze
Można wprowadzić coś na wzór transferów dżokejowych. Tj, nasze okienko się zamyka i po tym zamknięciu nagle ktoś zmienia ligę A na ligę B i wtedy można wyminić tego zawodnika ale np tylko na innego gracza ligi A i tylko, jeżeli transfer sprawi, że zawodnik zmieni ligę. No bo np transfer RvP z Arsenalu do City nie wymuszałby transferu tego zawodnika u nas.
02-08-2012 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości