Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1936
RE: Komentarze
Mhm, ekstra. Dwie kolejki temu 2 bramki Bony'ego, ostatnio dwie bramki Denisa. Ekstra.

Gdzie jest Groszek?
13-11-2012 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1937
RE: Komentarze
Może jakiś warnik za lola na drugi raz Big Grin

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-11-2012 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1938
RE: Komentarze
Na razie OK, Kerzakhov nie strzelił, więc nie będę się martwił o lolka. Big Grin

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
17-11-2012 15:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1939
RE: Komentarze
Ale o wynik to jednak się martw.

Tymczasem w lidze derby - Ronaldo v Messi. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-11-2012 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1940
RE: Komentarze
Tak jest!

Sępy w końcu zwycięskie! Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-11-2012 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1941
RE: Komentarze
Ale dostałem. Sad

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
18-11-2012 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1942
RE: Komentarze
Tabela aktualna. Graty dla lidera, EPIC FAIL Rolleyes

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-11-2012 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1943
RE: Komentarze
Football, bloody hell.

Gdzie jest Groszek?
19-11-2012 00:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1944
RE: Komentarze
Hmm a jak obecny lider wygra ligę to znaczy, że wygraliśmy wszyscy tak ;>?
19-11-2012 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #1945
RE: Komentarze
(19-11-2012 02:00)Hubercik napisał(a):  Hmm a jak obecny lider wygra ligę to znaczy, że wygraliśmy wszyscy tak ;>?

Liderem powinienem być jeszcze ja Wink zaś błąd w tabeli... Ale może to lepiej bo liderzy coś długo na czele się nie utrzymują i nie wygrywają spotkań ostatnio...

(19-11-2012 00:21)Krix napisał(a):  Football, bloody hell.

Nie wiem czy to odnośnie naszego meczu, /*Chodziło o LFC Smile K.*/ ale Lopes musiał strzelić. Mnie bardziej zmartwiło to, że jednak postawiłem na Ibisevica a z 10 minut się zastanawiałem czy Sow jednak nie będzie lepszym wyborem. Byłby...
Ale najważniejsze, że jednak obyło się bez porażki i dalej jestem w ścisłej czołówce... A w niej ścisk...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2012 11:45 przez Kosma.)
19-11-2012 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #1946
RE: Komentarze
OD TEJ KOLEJKI ZALEŻY NIEMAL WSZYSTKO!
Czy Machinima Team zakończy półmetek sezonu w środku tabeli? W tej kolejce zmierzy się z równie słabą Pogonią. Oba zespoły w ostatnich dwóch kolejkach zdobyły tylko po jednym punkcie... Goście nękani przez złego menadżera - który potrafi bić na treningach i grozić niewypłacaniem pensji, jeżeli zespół nie zdobędzie trzech oczek - niemal co tydzień sprawiają kłopoty "lolując". I Pogoń i Machinima mają jednak potencjał. W obu zespołach grają wybitni strzelcy - Falcao, James, Cavani czy Altidore to znane i sprawdzone marki. Być może będzie to najbardziej emocjonujący mecz listopada. Zespoły zajmujące odpowiednio 14. i 15. lokatę będą na śmierć i życie walczyć o punkty w tej kolejce. Obaj menadżerowie chcą pokazać, że stać ich na walkę nawet o czołówkę!
A teraz mała analiza:
PIŁKARZE:
Z kogo skorzysta trener MT?
Jozy Altidore - w ostatnich meczach więcej asystuje niż strzela... Niestety taktyka AZ 4-3-3, sprowadziła rolę Jozy'ego niemal do ofensywnego pomocnika! Ostatniego gol strzelił dokładnie dziesięć dni temu w meczu z ADO. W tej kolejce zespół Altidore'a zmierzy się z piątą drużyną Eredivisie - Feyenoord'em.
SZANSE NA GOLA: 5/10

Edison Cavani - Urugwajczyk na razie nie strzela tak, jakbym to sobie wyobrażał. Niestety Edison więcej strzela w reprezentacji czy w spotkaniach w Lidze Europy niż w Serie A... W tej kolejce Napoli gra ze słabym Cagliari, w tym tygodniu jednak, mojego podopiecznego czeka mecz właśnie w LE...
SZANSE NA GOLA: 6/10

Sejad Salihović - no o swoich zawodnikach mogę napisać to samo... Oczekiwałem goli, ale nic z tego! I Sejad strzelił dla Hoffenheim dopiero jednego gola! Muszę jednak oczekiwać tego drugiego, bo Sejad co tydzień gra w pierwszej "11". W tej kolejce czeka go mecz z Bayerem Leverkusen. Nie wróżę nic dobrego...
SZANSE NA GOLA: 1,5/10

Bruno Cesar - biedny, jeszcze nic nie strzelił, nawet nie gra regularnie..
Nie ma co pisać z kim Benfica gra w nast. kolejce.
SZANSE NA GOLA: 0,5/10

Nikica Jelavic - pięć goli jak na razie - to niezły wynik. Everton trzyma równą wysoką formę - to też dobra informacja. Szkoda, że nie strzela regularnie, bo miałby co tydzień miejsce w mojej trójce. Teraz Everton gra z pogromcami United - Norwich City. Mam nadzieję, że będzie pogrom, a Nikica ustrzeli mm... ze dwie!
SZANSE NA GOLA: 8,5/10

Doka Madureira - zaczynam coraz częściej go wystawiać, bo ON ŻYJE! Nie, po prostu sądzę, że bliżej mu do gola niż Sejadowi, nie mówiąc już o Bruno... W tej kolejce Istanbul BB gra z Gaziantepsporem. Obie drużyny jak Pogoń i Machinima sąsiadują ze sobą na dole tabeli! Może się dziać!
SZANSE NA GOLA: 3/10

Aleksandr Kerzakhov - ostatni mecz Zenitu został przerwany jeszcze w pierwszej połowie. Rzadkie zjawisko, ale trochę mnie ucieszyło(bez lolka jeee).
Kerzakhov jak zwykle w pierwszej jedenastce miał prawo ustrzelić! Jutro rosyjska drużyna zagra jeszcze z Malagą w Lidze Mistrzów, by w poniedziałek zmierzyć się w hicie kolejki w rosyjskiej Premier League z CSKA!
SZANSE NA GOLA: 8/10

Przewidywany skład Machnima Team
Doka Madureira - Aleksandr Kerzakhov, Edison Cavani.

PS. Teraz dopiero zauważyłem, że Kembo-Ekoko przeniósł się do Al-Ain FC. Za późno teraz, nie mogę dobierać? Sad

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
20-11-2012 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1947
RE: Komentarze
W końcu LZS na właściwym miejscu w tabeli Blush

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
29-11-2012 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #1948
RE: Komentarze
Napastnicy zdolni do gry w LZS:
Antonio Di Natale
Leo Messi
Ola Toivonen
Miro Klose
Luuk de Jong
Andy Carroll

nawet Andrzej... Confused

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
06-12-2012 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1949
RE: Komentarze
Przydało by się coś wygrać w końcu ;/
06-12-2012 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1950
RE: Komentarze
Reus, Yilmaz...

Gdzie jest Groszek?
08-12-2012 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości