Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2041
RE: Komentarze
Jakby stworzyć tabelę klasyfikującą ze względu na niewykorzystane bramki swoich zawodników, to miałbym mistrza. Który to raz wystawiam napadziarów, którzy nie strzelają nic, a dwaj inni, którzy nie grają strzelają po jednej bramce, albo jak w ostatniej kolejce - Ricky W. strzela hat-tricka. Brak słów Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-04-2013 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2042
RE: Komentarze
Po wielu tygodniach rozpaczy i beznadziejnego poszukiwania zawodnika w miejsce Martinsa Obrońcy tytułu biorą do składu jego następcę w Levante Roberta Aquafrescę.
04-04-2013 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2043
RE: Komentarze
Drogba zdjęty przed tą kolejką ze składu - 2 bramki ^^

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-04-2013 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2044
RE: Komentarze
Burak kontuzja... Ale niezawodny Wilfried znowu x2 i pewnie znów da zwycięstwo Smile

---------------------------
Ludu prowadzący tę ligę - proszę o ogarnięcie. Tabela nie jest aktualizowana, puchar nie jest wrzucany, wystawiacz LFC nie jest pokazywany (gram właśnie przeciwko żelaznej trójce Scouserów), wyniki nie są sumowane. Parę postów wcześniej ktoś się zgłaszał do pomocy, był to chyba Zashi - może w takim razie, skoro Adis i Mata macie tyle na głowie (no offence), dalibyście sygnał, żeby ktoś coś ruszył za was?

Gdzie jest Groszek?
06-04-2013 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #2045
RE: Komentarze
Ja też się zgłaszałem do ogarniania tabeli. Wink Okazało się, że nie potrzebują pomocy i w dodatku Hubert wykrył błędy eheh. Dziwne, właściciel Messiego i Ronaldo(współpraca? Big Grin ).

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
07-04-2013 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2046
RE: Komentarze
Do wcześniejszego postu dopisałbym jeszcze dwa postulaty na następny sezon:
- zwycięzca pucharu awansuje o kilka (do ustalenia, np. 3) miejsc w kolejności draftu - pasuje to przyjąć lub odrzucić teraz, póki jeszcze nie wiadomo, kto wygrał, żeby nie było robienia zasad "pod kogoś / przeciw komuś";
- odjęcie jednej bramki, jeżeli wystawiony zawodnik nie strzeli karnego Big Grin - przede wszystkim dla urozmaicenia, chociaż spadłaby troszkę atrakcyjność bijących jedenastki Smile

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2013 12:06 przez Kosma.)
08-04-2013 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2047
RE: Komentarze
A nie jest tak, że zwycięzca pucharu zajmuje drugie miejsce w drafcie? Tak mi się wydawało, że gdzieś o tym czytałem.
Co do karnych to może być dobry pomysł, a do tego jeszcze za gola samobójczego odejmiemy też 1 bramkę?
08-04-2013 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2048
RE: Komentarze
A nie jest tak, że zwycięzca pucharu zajmuje drugie miejsce w drafcie?

Jest.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-04-2013 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2049
RE: Komentarze
Z tymi karnymi fajne Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-04-2013 14:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2050
RE: Komentarze
Mata napisał(a):Jest.
Pardon, nie wiedziałem.

Almatziol napisał(a):Co do karnych to może być dobry pomysł, a do tego jeszcze za gola samobójczego odejmiemy też 1 bramkę?
Też niegłupie.


Za gola przeciw United też by można Tongue

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2013 15:38 przez Kosma.)
08-04-2013 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2051
RE: Komentarze
Też rzucę propozycję. Moim zdaniem ciekawą.

Do naszych kadr dobieramy także obrońców i wyjściowy skład wyglądałby tak: Obrońca - Pomocnik - Napastnik, Napastnik

Zasady co do pomocników i napastników by się nie różniły. Co do obrońcy:
- gdy strzeli gola, to do wyniku w Piłkarzykach dopisujemy dwa gole,
- gdy drużyna graci gola, to od wyniku w Piłkarzykach odejmujemy gola.

amor patriae nostra lex
08-04-2013 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2052
RE: Komentarze
To tak jeszcze rozwijając myśl Zashiego:

- jak zespół obrońcy zachowa czyste konto, -1 w bramkach rywala w danej kolejce (o ile oczywiście coś strzelił)?
08-04-2013 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2053
RE: Komentarze
No to się tak fajnie mówi, ale trochę dużo tych obliczeń.
Może podajcie to na przykładzie meczu. Jakby to miało wyglądać, bo może wyjść tak, że wynik będzie 3:1 mimo, że bez tych "dodatków" byłby np remis 2:2.
08-04-2013 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2054
RE: Komentarze
IMO z golem samobójczym i karnymi jest ok, a to co dalej tworzycie, to już za dużo udziwnianie Wink

Chłopaki nie mają czasu zwyczajnie podliczyć kolejki, a co dopiero gdyby mieli brać te wszystkie cuda pod uwagę Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-04-2013 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2055
RE: Komentarze
RedLucas napisał(a):Chłopaki nie mają czasu zwyczajnie podliczyć kolejki, a co dopiero gdyby mieli brać te wszystkie cuda pod uwagę Wink
Ot, co.

Zashi napisał(a):- gdy strzeli gola, to do wyniku w Piłkarzykach dopisujemy dwa gole,
Nice one.

Zashi napisał(a):- gdy drużyna graci gola, to od wyniku w Piłkarzykach odejmujemy gola.
Bad one.

Gdzie jest Groszek?
08-04-2013 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości