Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2191
RE: Komentarze
To zmienię, żeby mieć tak jak reszta.

amor patriae nostra lex
23-08-2013 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2192
RE: Komentarze
Tradycyjnie pobawię się w prognozy przedsezonowe na podstawie siły składu. Najpierw sprawdzenie, jak wyszło mi to w zeszłym sezonie.

Legenda: numer porządkowy letniego draftu 2012; nazwa drużyny; menedżer drużyny; miejsce prognozowane (obliczane na podstawie zaokrąglanej w dół średniej siły składu i siły kadry); miejsce faktyczne; różnica miejsc (między wyższym a niższym).
Cytat:1. LZS Zimna Wódka (Adis): 1. miejsce prognozowane; 3. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 2
2. Beer Money (Mata): 4. miejsce prognozowane; 7. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 3
3. Speedway United (kaka): 6. miejsce prognozowane; 11. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 5
4. Cytrynówka FC (Lasq): 8. miejsce prognozowane; 10. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 2
5. Red Łódź (Jaroldz): 12. miejsce prognozowane; 5. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 8
6. FC Poznań United (Zashi): 9. miejsce prognozowane; 8. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 1
7. Pogoń Szczecin (buri): 5. miejsce prognozowane; 9. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 4
8. Antyfutbol 1908 Verein (Krix): 2. miejsce prognozowane; 2. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 0
9. DPFI (Intel): 11. miejsce prognozowane; 4. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 7
10. Korf Utd FC (Almatziol): 14. miejsce prognozowane; 1. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 13
11. Uberteam (Tomek91): 7. miejsce prognozowane; 16. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 9
12. Sępy (RedLucas): 13. miejsce prognozowane; 14. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 1
13. Clevuś (robaldo): 3. miejsce prognozowane; 6. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 3
14. Machinima Team (KARTONick): 10. miejsce prognozowane; 13. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 3
15. Obrońcy Tytułu (Hubercik): 15. miejsce prognozowane; 15. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 0
16. FC Liverpool: 16. miejsce prognozowane; 12. miejsce faktyczne; różnica miejsc - 4

Średnia różnica miejsc: 4,0625

Tym razem wypadło to o 0,2 gorzej niż przed rokiem, czego przyczyną jest najpewniej fakt, że Tomek91 rozegrał jedynie pół sezonu, przez drugie pół grając bez składu, zdarzało się też to Lasqowi - w przeciwnym razie, oczekiwać należałoby raczej poprawy o tyle. Nie można więc co prawda postrzegać moich wyliczeń jako przydatnego narzędzia - jeżeli komuś dziś prognozować będę miejsce szóste, dokładność pomiarowa dopuści zarówno to, że będzie drugi, jak i to, że trzeci od końca. Ale cóż - pobawię się.

a) jeżeli zawodnik zmienił jedną ligę grywalną na drugą, w zależności od ich siły zdobyte bramki zyskiwały mnożnik: 1,25; 0,75 lub 0,5,
b) jeżeli zawodnik wrócił do dawnej ligi po nieudanych zagranicznych wojażach/kontuzji, uwzględniano połowę dorobku, który uzyskałby w zeszłym roku (czyli zdobyte bramki razy 0,75) i dodawano do niego dorobek z poprzedniego sezonu z mnożnikiem 0,75.

Cytat:1. Korf Utd FC (Almatziol) - pierwszy skład - 71 goli (Michu - Cvitanich, Ronaldo); cała kadra - 134 gole; 2. najmocniejszy pierwszy skład i 3. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 2.).
2. ClevuśHeart (robaldo) - pierwszy skład - 87 goli (Mchitarjan/Piti - Messi, Bony/di Natale); cała kadra - 173 gole; 1. najmocniejszy pierwszy skład i 1. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 1.).
3. Antyfutbol 1908 Zbaraż (Krix) - pierwszy skład - 58 goli (Immers - van Persie, Neymar); cała kadra - 124 gole; 6. najmocniejszy pierwszy skład i 5. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 6.).
4. LZS Zimna Wódka (Adis) - pierwszy skład - 64 gole (Wijnaldum - Falcao, Martinez); cała kadra - 127 goli; 4. najmocniejszy pierwszy skład i 4. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 4.).
5. DPFI (Intel) - pierwszy skład - 57 goli (Reus - Finnbogason, Benteke); cała kadra - 116 goli; 7. najmocniejszy pierwszy skład i 7. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 7.).
6. Beer Money (Mata) - pierwszy skład - 45 goli (de Jong - Higuain, Cardozo); cała kadra - 85 goli; 10. najmocniejszy pierwszy skład i 10. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 10.).
7. FC Poznań United (Zashi) - pierwszy skład - 30 goli (Honda/Grenier - Mandzukić, Montero); cała kadra - 53 gole; 12. najmocniejszy pierwszy skład i 12. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 12.).
8. Pogoń Szczecin (Buri) - pierwszy skład - 68 goli (Hernanes/Fabregas - Ibrahimovic, Pelle); cała kadra - 138 goli; 3. najmocniejszy pierwszy skład i 2. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 3.).
9. Machinima Team (KARTONick) - pierwszy skład - 37 goli (Evandro - Soldado, Modeste); cała kadra - 72 goli; 11. najmocniejszy pierwszy skład i 11. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 11.).
10. Sępy (RedLucas) - pierwszy skład - 63 gole (Meier - Cavani, Negredo); cała kadra - 123 gole; 5. najmocniejszy pierwszy skład i 6. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 5.).
11. FC Matapoptokach (duskhorizon) - pierwszy skład - 54 gole (Bale - Yilmaz, Gignac); cała kadra - 111 goli; 8. najmocniejszy pierwszy skład i 8. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 8.).
12. ZTSK 2010 Czarni (Undermine) - pierwszy skład - 52 gole (Vidal - Lewandowski, Suarez); cała kadra - 102 gole; 9. najmocniejszy skład i 9. najmocniejsza kadra (prognozowane miejsce - 9.).

Ja wiem, że te przewidywania kretyńsko wyglądają, ale cóż rzec - taka jest statystyka. Czy układ tabeli choć trochę przypominać będzie to zaproponowane powyżej? Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2013 12:20 przez Intel.)
23-08-2013 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2193
RE: Komentarze
Undermine zmień żelazną trójkę w lidze, bo masz dwóch zawodników z Anglii a to wbrew regulaminowi, więc w razie czego będzie od razu skład i tak dyskwalifikowany
23-08-2013 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2194
RE: Komentarze
Intel napisał(a):Ja wiem, że te przewidywania kretyńsko wyglądają, ale cóż rzec - taka jest statystyka.


Eee, nie. Mnie się podobają Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
23-08-2013 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2195
RE: Komentarze
Statystyka kłamie.

Jeśli ja nie biję żony, a sąsiad bije ją dwa razy dziennie, to statystycznie każdy z nas bije żonę raz dziennie.

amor patriae nostra lex
23-08-2013 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2196
RE: Komentarze
Fingobongo pierwszym strzelcem w sezonie 13/14 (?).
------------

Te fory w pierwszej kolejce dla zwycięzcy pucharu są słabe.

Gdzie jest Groszek?
23-08-2013 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2197
RE: Komentarze
Ja bym miał większe zmartwienie na Twoim miejscu ^^

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-08-2013 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #2198
RE: Komentarze
To i ja dam moje prognozy. Od razu mówię, że nie są one obiektywne i wiele będzie wręcz... absurdalnych. Big Grin

1. Almatziol - Korf Utd FC
Napastnicy: Cristiano Ronaldo(Real Madryt), Darío Cvitanich(Nicea), Luis Muriel(Udinese Calcio), Vedad Ibisevic(Stuttgart), Jacob Mulenga(Utrecht)
Pomocnicy: Michu(Swansea City), Pablo Batalla(Bursaspor), Danny(Zenit St. Petersburg)
KOMENTARZ: Nie sądziłem, że Almatziol wybierze Ronaldo w pierwszej. Byłem niemal pewien, że to Messi poleci pierwszy. Tak czy siak nieco się zawiodłem. Z pierwszego miejsca powinien być jeszcze jeden napastnik, który strzeli przynajmniej te 15 bramek.
Największe Gwiazdki: Ronaldo, Mulenga, Danny
Miejsce na koniec sezonu: 2-4


2. robaldo - ClevuśHeart
Napastnicy: Leo Messi(FC Barcelona), Wilfried Bony(Swansea City), Antonio di Natale(Udinese Calcio), Mario Gomez(Fiorentina), Luc Castaignos(Twente Enschede), Brandão(Saint-Etienne)
Pomocnicy: Piti(Granada CF), Henrikh Mkhitaryan(Borussia Dortmund)
KOMENTARZ: Tutaj jest już ciekawie. Sam Messi powinien Ci zapewnić ze 30 goli. Do tego dochodzi Bony, czyli najlepszy strzelec Eredivisie poprzedniego sezonu i niezniszczalny di Natale. Pomocników masz za to słabych. O ile Piti powinien grać zawsze w pierwszym składzie, o tyle tego Ormiana nie jestem pewien.
Największe Gwiazdki: Messi, Bony, Gomez
Miejsce na koniec sezonu: 1-3


3. Krix - Antyfutbol 1908 Zbaraż
Napastnicy: Robin van Persie(Manchester United), Carlos Tevez(Juventus Turyn), Neymar(FC Barcelona), Edward Salvio (Benfica), Adam Szalai(Schalke 04), Kalu Uche(Kasimpasa SK)
Pomocnicy: Aleksander Immers(Feyenoord), Jakub Rodríguez(AS Monaco)
KOMENTARZ: Życzę Ci jedynie, że Robin van Persie strzelał, nawet w każdym meczu. Poza tym "Twat from Argentina" może odzyskać formę w Juventusie, ale to nie jest pewne. Wybierając Neymara, stawiałeś chyba na nazwisko jak sądzę? Wink Nie jest to strzelec wyborowy, raczej więcej będzie asystował. Za to należy Ci się aplauz za wybór Immersa, który może być najlepszym pomocnikiem tej ligi.
Największe Gwiazdki: Van Persie, Neymar, Immers
Miejsce na koniec sezonu: 3-5


4. Adis - LZS Zimna Wódka
Napastnicy: Falcao(AS Monaco), Jackson Martínez(FC Porto), Aron Jóhannsson(AZ Alkmaar), Mario Balotelli(AC Milan), Karim Benzema(Real Madryt), Klaas-Jan Huntelaar(Schalke 04)
Pomocnicy: Georginio Wijnaldum(PSV), Santi Cazorla(Arsenal FC)
KOMENTARZ: Falcao jak się rozkręci to strzeli te 20 goli. Martinez też powinien się powystrzelać. Ciężko powiedzieć jak Ci będzie szło. Na pewno będziesz musiał uważać kogo wystawiasz.
Największe Gwiazdki: Falcao, Balotelli, Cazorla
Miejsce na koniec sezonu: 3-5


5. Intel - DPFI
Napastnicy: Alfred Finnbogason(Heerenveen), Christian Benteke(Aston Villa), Dimitri Payet(Olimpique Marsylia), Carlos Vela(Real Sociedad), Daniel Sturridge(FC Liverpool)
Pomocnicy: Marco Reus(Borussia Dortmund), Marek Hamsik(Napoli), Tino Costa(Spartak Moskwa)
KOMENTARZ: Powinieneś być kandydatem do podium. Najgorsze jest to, że zabrałeś kilku graczy, których ja chciałem i to dokładnie w tych samych kolejkach! Napastnik z Heerenveen powinien zostać królem strzelców, Benteke już pokazał na co go stać. Hamsik to wielka niewiadoma, bo jest tych kilku napastników w Napoli, którzy powinni przejąć obowiązki strzelania goli. Wink
Największe Gwiazdki: Finnbogason, Sturridge, Reus
Miejsce na koniec sezonu: 2-4


6. Mata - Beer Money
Napastnicy: David Villa(Atletico Madryt), Gonzalo Higuain(Napoli), Oscar Cardozo(Benfica), Kun Aguero(Manchester City), Moussa Sow(Fenerbache), Marek Saganowski(Legia Warszawa)
Pomocnicy: Siem de Jong(Ajax Amsterdam), Arjen Robben(Bayern Monachium)
KOMENTARZ: Mogło być lepiej! Villa będzie konkurował z Diego Costą, Higuain także może mieć problem ze strzelaniem przy Insignie. Aguero też może okazać się niewypałem.
Największe Gwiazdki: Higuain, Aguero, Robben
Miejsce na koniec sezonu: 7-9


7. Zashi - FC Poznań United
Napastnicy: Mario Mandzukić(Bayern Monachium), Fredy Montero(Sporting Lizbona), Pedro(FC Barcelona), Vojo Ubiparip(Lech Poznań)
Pomocnicy: Oscar(Chelsea FC), Jesper Drost(Zwolle), Keisuke Honda(CSKA Moskwa), Clément Grenier(Olimpique Lyon)
KOMENTARZ: Przejdę do konkretów. Nie ma tu nikogo, kto będzie strzelał co kolejkę. Wątpię czy ktokolwiek przekroczy barierę 18 goli...
Największe Gwiazdki: Mandzukic, Pedro, Oscar
Miejsce na koniec sezonu: 9-11


8. buri - Pogoń Szczecin
Napastnicy: Zlatan Ibrahimovic(PSG), Grazziano Pelle(Feyenoord), Stefan Kiessling(Bayer Leverkusen), Lima(Benfica Lizbona), Ricky van Wolfswinkel(Norwich City)
Pomocnicy: Cesc Fabregas(FC Barcelona), Hernanes(SS Lazio), Takafumi Akahoshi(Pogoń Szczecin)
KOMENTARZ: Ciekawie. Zobaczymy jak przy Cavanim będzie grał "Ibracadabra". Kiessling także może być świetnym wyborem. Powinieneś zająć miejsce wyższe niż te, które miałeś teraz na drafcie.
Największe Gwiazdki: Pelle, van Wolfswinkel, Hernanes
Miejsce na koniec sezonu: 6-8


9. KARTONick - Machinima Team
Napastnicy: Diego Costa(Atletico Madryt), Anthony Modeste(Hoffenheim), Roberto Soldado(Tottehnam Hotspur), Alberto Gilardino(Genoa CFC), Henri Bienvenu(Eskisehirspor)
Pomocnicy: José Manuel Jurado(Spartak Moskwa), Yoann Gourcuff(Olimpique Lyon), Evandro(Estoril-Praia)
KOMENTARZ: Skłamałbym mówiąc, że jestem niezadowolony. Nie byłem przygotowany na draft. W ostatniej chwili wybrałem Costę. Na początku byłem zażenowany, ale tak teraz myślę, że jest godzien pierwszego wyboru. Modeste to także pewne ryzyko. Na razie gra super, zobacymy co będzie dalej. Liczę, że Bale odejdzie z Tottenhamu - wtedy Soldado musi być tym snajperem numer 1! Gilardino to chyba największa porażka w moim zespole. Miał być Higuain z Napoli. Niestety Argentyńczyk był już wybrany, a musiałem nominować kogoś z Serie A. Padło na zawodnika z Genui, bo... to zgoda Neapolitańczyków, więc pierwszy był to pierwszy zespół, o którym pomyślałem. Big Grin Bienvenu jestem pewny - po prostu jest najlepszym strzelcem w Eskisehirsporze i nie powinien mu nikt zabrać tego miejsca.
Przejdźmy teraz do moich pomocników. Jurado odkryłem, gdy przeglądałęm trasnfery w rosyjskiej Premier Lidze. Do Fenerbache poszedł Emenike, zatem jest to szansa dla Jurado. Z Gourcuff'em jest podobnie. Jest niby ten Lacazette, ale nie tylko on zdobywa gole. W dodatku Yoann ma karne w Lyonie. Smile Z Evandro także jestem dumny. Na razie w pierwszym meczu Estoril strzelił dwie bramki!

Największe Gwiazdki: Soldado, Bienvenu, Jurado
Miejsce na koniec sezonu: 6-8


10. RedLucas - Sępy
Napastnicy: Edison Cavani(PSG), Stephan El Shaarawy(AC Milan), Emmanuel Emenike(Fenerbache), Alvaro Negredo(Manchester City), Marco Paixao(Śląsk Wrocław)
Pomocnicy: Alex Meier(Eintracht Frankfurt), Christian Eriksen(Ajax Amsterdam), Isco(Real Madryt)
KOMENTARZ: Sam Cavani Ci meczów nie powygrywa. Negredo za to może mieć problem z przedostaniem się na stałe do pierwszego składu City - w końcu "The Citizens" mają kilku wartościowych napastników. Lepiej jest z pomocnikami. Eriksen to świetny zawodnik, w dodatku bramkostrzelny!
Największe Gwiazdki: Cavani, Meier, Eriksen
Miejsce na koniec sezonu: 9-11


11. duskhorizon - FC Matapoptokach
Napastnicy: Burak Yilmaz(Galatasaray), Vladimir Dvalishvili(Legia Warszawa), Fernando Torres(Chelsea FC), Jozy Altidore(AZ Alkmaar), André-Pierre Gignac(Olimpique Marsylia), German Denis(Atalanta Bergamo)
Pomocnicy: Gareth Bale(Tottenham Hotspur), Diego(Wolfsburg)
KOMENTARZ: Jeśli Bale odejdzie do Madrytu to możesz mieć problemy z pomocnikami. A tak to wybory co najmniej kontrowersyjne. Niestety, masz najgorszą kadrę w lidze.
Największe Gwiazdki: Yilmaz, Altidore, Bale
Miejsce na koniec sezonu: 10-12


12. Undermine - LTSK 2010 Czarnih
Napastnicy: Luis Suarez(FC Liverpool), Pierre-Emerick Aubameyang(Borussia Dortmund), Robert Lewandowski(Borussia Dortmund), Didier Drogba(Galatasaray)
Pomocnicy: Mesut Ozil(Real Madryt), Artur Vidal(Juventus Turyn), Eden Hazard(Chelsea FC), Mateusz Klich(Zwolle)
KOMENTARZ: Jak na ostatni pick to jest OK. Masz dwóch najlepszych strzelców BVB, więc wystarczy kontrolować sytuację i możesz być pewny kilkunastu goli. Nie wiem za to jak będzie się spisywał Suarez. Podobno ma już nie gryźć, ale to chyba puste słowa...
Największe Gwiazdki: Lewandowski, Ozil, Hazard
Miejsce na koniec sezonu: 10-12

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
23-08-2013 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2199
RE: Komentarze
@Undermine - masz tych samych zawodników w Żelaznej Trójce na Liga i na Puchar.

amor patriae nostra lex
24-08-2013 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2200
RE: Komentarze
Redziu, wisisz mi flaszkę za niewystawienie Szalajego i Teveza.

Gdzie jest Groszek?
24-08-2013 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2201
RE: Komentarze
A ja pozdrawiam Dimitriego Payeta, który w przeciwieństwie do Sturridge'a bramki nie strzelił, a także Reusa, który pojedynek strzelecki przegrał z Akahoshim z Pogoni.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
24-08-2013 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2202
RE: Komentarze
Spoczko, ja póki co nie wystawiłem Eriksena Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-08-2013 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #2203
RE: Komentarze
U mnie już pierwszy lolek - Soldado strzelił, tyle że podobno z niesłusznego karnego.

Co mnie wzięło, żeby nie wystawić Diego Costy. Martwiłem się, że może będzie zmęczony po meczach z Barceloną i nie wystąpi w pierwszym składzie. Już dwa lolki, szykuje się jednak ich więcej...

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2013 18:54 przez KARTONick.)
25-08-2013 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2204
RE: Komentarze
Odwołuję, co powiedziałem, bo więcej niż 5:5 wyciągnąć z tego nie mogłem, ale fakt zlolowania Hamsika (2 gole, i co hejterzy? Wink ) i Sturridge'a/Veli nie napawa szczególnym optymizmem, choć oczywiście na większość ekip dwa trafienia Finngobongo wystarczyłyby bez większych problemów.

Z ogłoszeń: na dniach należy się spodziewać aktualizacji tabeli wszech czasów, a Zashi - co widać - został nagrodzony stanowiskiem moderatorskim w dziale piłkarzykowym.

I jeszcze info dla Undera: Twoja żelazna trójka w pucharze jest dość ryzykowna, bo w sytuacji, w której nie wystawisz składu na ligę, z uwagi na Lewandowskiego w obu składach Twój skład w pucharze nie zostanie zaliczony (innymi słowy - niezależnie od wszystkiego będziesz miał 0 goli).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-08-2013 23:32 przez Intel.)
25-08-2013 23:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2205
RE: Komentarze
(25-08-2013 23:27)Intel napisał(a):  a Zashi - co widać - został nagrodzony stanowiskiem moderatorskim w dziale piłkarzykowym.

To w nagrodę, że forum zostało założone w 2008 roku, a ja zarejestrowałem się w 2006. Big Grin


Wczoraj oglądając jednym okiem mecze Cardiff - City oraz Atletico - Vallecano drżałem, żeby Aguero i Villa nic nie strzelili. Szczególnie w hiszpańskim meczu. Na szczęście jeden mój gol wystarczył i wreszcie dobre otwarcie sezonu. Blush Dzięki Mata. Tongue

amor patriae nostra lex
26-08-2013 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości