Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2311
RE: Komentarze
Zashi rację ma Intel, mogłeś źle popatrzyć na datę, bo faktycznie Bayern gra 24 ale stycznia, a do tego to jest 18 kolejka. 17 kolejkę gra ze Stuttgartem 29 stycznia. Przez to nie brałem pod uwagę Ibisevica do składu.
22-12-2013 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2312
RE: Komentarze
Ale wstyd. Nie było tematu.

[Obrazek: facepalm.jpg]

Normalne ligi nie mają przerwy między rundami i mnie to zmyliło. Nie patrzyłem na miesiąc. No cóż. Mój błąd - wystawiłem zawodnika, który nie zagrał.

amor patriae nostra lex
22-12-2013 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2313
RE: Komentarze
Mistrzem jesieni zostaje Pogoń Szczecin buriego, która prowadzi przed Sępami Reda (3 punkty do lidera) i moim DPFI (4 punkty do lidera), a która strzeliła najwięcej goli (29, o 2 więcej ode mnie i Korf Utd FC Almatziola) i jednocześnie straciła ich najmniej (16, tyle samo ile ekipa Redzia). Gratulujemy!

Najwięcej goli straciłem ja, i jestem umiarkowanie zadowolony, że mimo ewidentnego momentami pecha (vide remis 3:3 z Almą, 3 porażki z niewystawiającym składu Undermine'em czy przegrana 2:5 na samym początku sezonu), wciąż liczę się zarówno w lidze, jak i pucharze. Smile Ze składu zawodzi jedynie Benteke (bo po Payecie i Coście nie spodziewałem się za wiele), który pewnie poleci przed draftem.

Jeżeli chodzi o innych - Redzio wisi mi parę punktów reputacji za wybór wiceliderującego składu (Big Grin), mimo wszystko zaskakująco dobrze spisuje się ekipa KARTONicka czy Zashiego, bez zarzutu jest także Żelazna Trójka Maty, za to zawodzi tercet Kris-Robak-Adis (choć tutaj winić trzeba przede wszystkim pierwsze wybory z draftu). Ponadto ja osobiście cały czas śmieję się z uziemionego w Underowej rezerwie Suareza. Big Grin

Wracamy 7-10 lutego, co oznacza, że draft wartałoby zrobić do 2 lutego (niedzieli). W połowie stycznia wziąłbym się więc za ustalanie terminu i otworzył listy zawodników do wyrzucenia ze składu, a na razie - przerwa. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2014 19:56 przez Intel.)
24-12-2013 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #2314
RE: Komentarze
Możecie mnie linczować. Mimo iż forum mam w zakładkach, to trudno mi czasami kliknąć i wystawić ten głupi skład. Undecided
Na razie mam średnią zajawkę na grę, muszę coś wykombinować, żeby wrócić w dobrym stylu, o ile jeszcze mogę(wykorzystałem chyba wszystkie żelazne? Undecided)?

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
03-01-2014 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2315
RE: Komentarze
(03-01-2014 22:15)KARTONick napisał(a):  Możecie mnie linczować.

Naprawdę?! Big Grin Kuszące!

amor patriae nostra lex
06-01-2014 11:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2316
RE: Komentarze
Otworzyłem temat z wyrzuconymi ze składu, lista zamyka się 26.01, zatem trochę czasu na to jest. Tym niemniej wziąłbym się już powoli za ustalanie terminu draftu (zrobiłbym to w tygodniu 27.01-2.02). We wtorek gramy z Cardiff, pozostaje nam więc te 6 dni. Mnie osobiście pasuje chyba każdy termin (przy czym w sobotę i niedzielę dopiero ok. 22:00), więc decyzja należy do Was. Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
17-01-2014 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2317
RE: Komentarze
Proponuję draft na sobotę 01.02 na godzinę 22:00. Nie powinno długo trwać.

amor patriae nostra lex
27-01-2014 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2318
RE: Komentarze
Myślę, że może być, mi chyba bardzo dobrze pasuje Smile
27-01-2014 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2319
RE: Komentarze
Mi pasuje - i faktycznie, z racji tak niewielkiej liczby uczestników uwiniemy się może nawet w 20 minut. Nie jestem co prawda zachwycony, że w drafcie będzie zaledwie połowa (chociaż w sumie dwie trzecie, bo dusk, Under oraz Mata nie udzielają się piłkarzykowo od dawna), ale cóż poradzić - parę dni przed wysyłałem przypomnienia na PW i z całej gromady na forum obecny w tym czasie nie był tylko Karton (czas na lincz! Tongue).

Zamieściłem do tego już listę kolejności wyborów w odpowiednim temacie, teraz pozostaje trzymać kciuki, by Krixowi, robakowi i Adisowi też wszystko pasowało. Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2014 22:15 przez Intel.)
27-01-2014 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2320
RE: Komentarze
Ja po prostu nikogo nie chciałem wyrzucać Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-01-2014 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2321
RE: Komentarze
Tia, niech będzie.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
27-01-2014 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2322
RE: Komentarze
Ja chciałem zauważyć, że zawsze draft nie był odwrotny do draftu letniego tylko do obecnej tabeli ligowej... Ostatni w tabeli wybierał jako pierwszy i tak dalej... A poza tym ja wymieniłem 4 zawodników więc 4 wybór powinienem też mieć Wink
27-01-2014 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2323
RE: Komentarze
Róbmy w tę sobotę o 22. Będę strzępem człowieka po atomówce, a przed algebrą, jądrówką, drutami i kosmologią, więc macie przewagę Smile

Gdzie jest Groszek?
28-01-2014 00:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2324
RE: Komentarze
Odnośnie pomyłki w liście - przypadkowo czwarty raz wpisałem Krixa zamiast Ciebie, Almatziolu, stąd cały problem. Smile

Z samą ideą odwracania - byłem niemal pewien, że kiedyś to postulowałem (i to nie w pojedynkę), a wręcz, że ten postulat przeszedł, ale jednak nic takiego nigdzie nie znalazłem. Wobec tego całe szczęście, że wszystko okazało się odpowiednio wcześnie: lista jest już poprawiona. Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
28-01-2014 02:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2325
RE: Komentarze
Ja bym jeszcze podzielił punkty przez 2, żeby dorównać innowacyjnością polisz ekstraklasie.

Gdzie jest Groszek?
28-01-2014 03:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości