Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2356
RE: Komentarze
Jako że mające jeszcze matematyczne szanse na mistrzostwo przed 31. kolejką drużyny Sępy oraz Pogoń Szczecin przegrały swoje mecze w tejże, już dziś można ogłosić, że... Big Grin

tytuł Mistrza Piłkarzyków Redcafe 2013/2014 wędruje do drużyny DPFI niżej podpisanego!

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2014 19:11 przez Intel.)
04-05-2014 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2357
RE: Komentarze
Gratulacje! Wink




Psss, i tak oszukiwałeś, bo zawsze dawałeś podwójne kolejki, jak mi brakowało kluczowych grajków Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-05-2014 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2358
RE: Komentarze
Dzięki Redziu - przyznam, że jak zrobiłem sobie symulację terminarza, w którym zamiast 33 kolejek byłyby 22, najprawdopodobniej rozgrywki zakończyłbym na drugim miejscu, za Twoimi plecami. Big Grin

Krix napisał(a):Antyfutbol 1908 Zbaraż

Paweł Brożek
One man army! Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
07-05-2014 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2359
RE: Komentarze
Nie będę tak okrutny, by do boju puszczać połamanych kombatantów Big Grin

Gdzie jest Groszek?
07-05-2014 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2360
RE: Komentarze
Puchar jest nasz! Lalala lala la! Przyjście prominentnej pani prezes okazało się trafnym posunięciem, ligi co prawda nie udało się już uratować, ale pieniądze zarobione w pucharze po raz kolejny pozwolą na porządne przedsezonowe transfery Tongue

Ponadto z klubu docierają informacje, że Clevuś poważnie rozważa zakończenie współpracy z klubem. To na razie tylko plotki, ale chyba czas zacząć rozglądać się za nowym sponsorem, bo sama Alutka nie wydoła Big Grin

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
11-05-2014 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2361
RE: Komentarze
Sezon właśnie się zakończył, a tabela ligowa jest już znana - w związku z czym mogę pogratulować Almatziolowi i Redowi zajęcia odpowiednio 2. i 3. miejsca w lidze. Gratulacje należą się także Robakowi za drugi z rzędu triumf w pucharze.

Kto jeszcze? Buri, który gdyby wystawiał coś więcej niż żelazne, do końca biłby się pewnie o mistrzostwo; Zashi, który spuścił z tonu po świetnym początku; KARTONick, który znów na próżno obiecywał poprawę w regularności; Mata, który na szczęście tym razem nie był organizatorem; Adis, który przez ponad połowę sezonu grał z wywalonym uprzednio ze składu Falcao w trójce; Kris, który dzięki niezwykle trafnym wyborom w drafcie w przyszłym sezonie będzie startować z samego dna i dwóch leserów, którzy piłkarzykami zainteresowali się może kilka razy w ciągu sezonu. Big Grin

Ja osobiście - a jakże - z sezonu zadowolony jestem. Finngobongo i Reus zdali egzamin, Sturridge okazał się czarnym koniem, Vela po niemrawym początku (choć jego 4 gole przeciwko Zashiemu... Tongue) świetnie zaczął się spisywać na finiszu, Rakitić i Benteke (choć ten drugi trochę mniej niż powinien trzeci wybór) także strzelali w razie potrzeby. Hamsik rzeczywiście okazał się niewypałem, a Payet czy Lacazette - pal licho, obaj grali daremnie. Ale gra się ośmioma zawodnikami czy trzema? Big Grin Przede wszystkim jednak dzięki wszystkim za miły, przyjemny i radośnie zakończony sezon.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
12-05-2014 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2362
RE: Komentarze
Chętni na kolejną edycję?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
16-07-2014 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2363
RE: Komentarze
Jak się uzbiera odpowiednia ilość osób to myślę, że tak.
17-07-2014 07:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2364
RE: Komentarze
Ja jestem do tego Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-07-2014 10:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2365
RE: Komentarze
Pewnie, że gramy! Ale w węższym składzie, bo wolę mieć pewniejszych ludzi, którzy nie porzucą gry po kilku kolejkach.

amor patriae nostra lex
19-07-2014 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2366
RE: Komentarze
To może powoli zaczęlibyśmy myśleć o konkretach? Bo już za nie długo startują największe ligi...
28-07-2014 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2367
RE: Komentarze
Jeszcze posłałem wiadomości do kilku weteranów ligi - powiedzmy, że czas do jutra, a od środy pomyślimy nad terminem draftu (przy 6 kompetentnych osobach i tak nie ma co pędzić - na razie w lidze będzie tylko 25 kolejek).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
28-07-2014 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2368
RE: Komentarze
A więc tak - prawie na pewno w zabawie weźmie udział Krix, a być może także jego brat. Mamy zatem 7 osób, a ósmą drużynę utworzy brat Krixa/ten Krzysiek, co się zapisał/Liverpool FC 2.0
(sprawa wyjaśni się do końca tego tygodnia). Przy takim rozrachunku mamy 28 kolejek, co raczej pozwoli nam na spokojne rozgrywki bez zbyt wielu podwójnych meczów jednego weekendu, duże pole do popisu przy ustalaniu formuły pucharu (grupy/zwykła drabinka/system brazylijski) i czas aż do 21 sierpnia na przeprowadzenie draftu.

Zasady zostawiamy? (a jeśli nie - co zmieniamy?)
Jaki termin draftu?
Jaką formułą rozgrywamy puchar (grupy/zwykła drabinka/system brazylijski)?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
30-07-2014 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2369
RE: Komentarze
1. Zasady zostawiamy z jedną zmianą: jeśli zawodnik zostanie wystawiony w lidze i w pucharze, to anulujemy obydwa składy, a nie tylko ten z pucharu.

2. Byle wieczór.

3. Imho grupy.

amor patriae nostra lex
03-08-2014 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2370
RE: Komentarze
1 zgadzam się, 3 to obojętne, a 2 to różnie może być ale raczej wieczór.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
03-08-2014 18:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości