Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2446
RE: Komentarze
Akahoshi za Radovica, jeśli można ;P
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2015 16:43 przez buri.)
07-03-2015 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2447
RE: Komentarze
Mogę nie mieć w przyszłym tygodniu dostępu do komputera więc w razie czego podam skład na przyszły tydzień.

Na ligę:
Georginio Wijnaldum - Fernandao, Pablo Dybala
Na puchar:
Marco Reus - Zlatan Ibrahimovic, Harry Kane; rezerwowi: Fernandao, Pablo Dybala, Alexis Sanchez, Mario Mandzukic, Georginio Wijnaldum

Jak dam radę być szybciej, to ewentualnie wpiszę do odpowiedniego tematu właściwe składy. Jeśli nie to proszę o uwzględnienie tych powyższych.
13-03-2015 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2448
RE: Komentarze
Kierwa, nie wystawił żem składu :/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
04-04-2015 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2449
RE: Komentarze
Nie ogarnąłem i wybrałem zawodnika z Lyonu, a ich mecz jest w środę, a nie w weekend. Sad

amor patriae nostra lex
13-04-2015 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2450
RE: Komentarze
BFPropsy - pozwól, że z ciekawości upewnię się, co stoi za faktem, że w tym tygodniu wystawiłeś jedynie wchodzącego z ławki Martineza i pozostającego poza składem Immersa? Nie żebym się czepiał, ale gdybyś tradycyjnie postawił na Griezmanna i Teveza, z dużym prawdopodobieństwem już dzisiaj zapewniłbym sobie mistrzostwo. Big Grin Czyżby przedłużenie emocji o jeszcze chwilę warte było oddania meczu walkowerem?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
19-04-2015 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BFPropsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #2451
RE: Komentarze
Haha
Znów niestety dałem ciała i wystawiałem skład po czasie Sad
Gignac niestety zaczął wtedy już swój mecz, więc pominąłem 1 napastnika (fair play i inne głupoty).
Ale co się odwlecze, to nie uciecze Big Grin
C'mon Oklahoma!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 06:51 przez BFPropsy.)
21-04-2015 06:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2452
RE: Komentarze
O tym nie pomyślałem. Big Grin Big Grin Big Grin (dusza poszukiwacza teorii spiskowych daje się we znaki)

Tak czy owak, ciekawie się złożyło. Smile Oczywiście z fair play racja, ale przez chwilę aż mi się skojarzyło.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
21-04-2015 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2453
RE: Komentarze
Przegrałem puchar Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-05-2015 08:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2454
RE: Komentarze
Ostateczna tabela jest już w odpowiednim temacie. I wrzuciłem 2 wykresy w ciekawostkach Wink
26-05-2015 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2455
RE: Komentarze
Cóż - zarówno ligę, jak i finał pucharu zilustrować mógłbym jednym zdjęciem. Losy sezonu rozstrzygnęły się w zasadzie wraz z pierwszym wyborem w drafcie. Jak będę miał czas, to może podliczę, czy dałoby się zdobyć podwójną koronę grając non stop jednym jedynym Ronaldo. Big Grin

Gratulować sobie samemu nie będę, ale wyrazy uznania należą się też tym, którzy byli w stanie nieraz nawiązać z FC Ronaldo równą walkę - wicemistrzowi robaldo czy finaliście pucharu Redowi. Do tego tradycyjne podziękowania za pieczę nad tabelą i nieustanną czujność wędrują do Almatziola, przydatna była także pomoc Zashiego. Zabawa nie miałaby sensu też bez buriego (gratuluję miejsca na podium) czy BFPropsy'ego.

Nie wiem, czy jeszcze rozegramy jakąś piłkarzykową kolejkę. Nie to, że nie wiem, komu przydzielić drugie miejsce w drafcie Big Grin (chociaż skłaniałbym się ku robaldowi, a Red ewentualnie trzecie zamiast piątego). Frekwencja i tak szału nie robiła, a liczne kolejki, w których, jak ostatnio, na osiem składów pięć było Żelaznymi Trójkami... Powoli następuje chyba zmęczenie materiału, chociaż ja osobiście piłkarzyki lubię - to zawsze dodatkowy pretekst do śledzenia lig innych niż angielska. Smile

A więc jeszcze raz dzięki wszystkim. Zaktualizowałem też tabelę wszech czasów. Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
26-05-2015 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2456
RE: Komentarze
To ja pogratuluję wszystkim zawodnikom, szczególnie Intelowi zdobycia podwójnej korony.

Co do żelaznych trójek, to często była wykorzystywana dla FC Random. Ja też kilka razy musiałem skorzystać bo po prostu nie miałem jak być przy komputerze, w czwartek czy w piątek, żeby wystawić skład...

Co do kolejnej edycji, mam nadzieję, że uda się jakąś ekipę skleić, która będzie miała ochotę jeszcze w to się bawić. Kolejność w drafcie jest dopasowana regulaminem, że tylko zwycięzcy przysługuje drugie miejsce w drafcie. Pamiętam jak byłem w finale pucharu to potem wybierałem normalnie wg tabeli ligowej Wink Może dobrym pomysłem byłyby jakieś ciekawe zmiany w formule piłkarzyków, np. zablokowanie kilku zawodników, albo dorzucenie obrońcy do składu, albo inne ligi dodatkowo, albo jeszcze coś innego Smile

Teraz jest trochę czasu na znalezienie pomysłu usprawnienie (bądź zostawienia w tej formie co teraz) i znalezienie chętnej ekipy.
26-05-2015 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2457
RE: Komentarze
Aktualnie sześć osób, a więc już można się bawić w małą ligę. Jeśli dobijemy do ośmiu, to już fajnie będzie.

amor patriae nostra lex
12-08-2015 07:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2458
RE: Komentarze
Jest 7 Smile Więc nawet, jak nikt nie dojdzie, to tworzymy Liverpool, czy inne gówno i gramy! Sam jestem zaskoczony, że się zebraliśmy Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-08-2015 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2459
RE: Komentarze
To kiedy draft robimy?
12-08-2015 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2460
RE: Komentarze
OK, też jestem zszokowany, ale oficjalnie: gramy.

Wystarczy nam te 28 kolejek, tak jak przed rokiem, więc jakiejś wielkiej presji czasu nie ma - ale najlepiej byłoby to machnąć na przestrzeni najbliższego tygodnia, tj. powiedzmy, do 20 sierpnia (tak, żeby zdążyć rozegrać jeszcze dwie kolejki w sierpniu). Godziny: domyślam się, że wieczorne, i tu pasuje mi wszystko począwszy od przyszłego poniedziałku (czyli pomiędzy 17 a 20 sierpnia). Komu nie pasuje coś jeszcze?

Poza tym zastanawiałem się nad zmniejszeniem liczby lig. Turcja, Portugalia, Holandia, Polska, Rosja? Myślę, że z tego grona jedna liga lub nawet dwie mogłyby spokojnie polecieć.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
12-08-2015 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości