Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2476
RE: Komentarze
Taki jest chyba przywilej tej zabawy, że zwycięzcy poprzedniego sezonu mają dostęp jako pierwsi do piłkarzy-prawie-robotów. A nuż złapie ich kontuzja lub spadek formy. Jaka to będzie wtedy satysfakcja z pokonania takiej ekipy. Ja bym zostawił.
17-08-2015 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2477
RE: Komentarze
Dla mnie nie ma sensu dyskwalifikować. Zawsze dobrze dobierając grajków można ograć tych robotów. Puchar to tylko jeden mecz, może dwa. Da się ich ograć i ja tego dowiodę Big Grin Choć to 5 miejsce w drafcie mi się nie podoba. Musi mi robak dobrą listę przygotować Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2015 13:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2478
RE: Komentarze
Ja bym wywalił i hiszpańską, i włoską Wink a dorzucił coś typu ukraina, szwajcaria, belgia, grecja Wink ale widzę, że większość chce hiszpańskiej, to niech zostanie jak jest.
17-08-2015 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2479
RE: Komentarze
Jestem za wyrzuceniem, bo Ronaldo i Messi rzeczywiście niszczą Piłkarzyki. Zostawiłbym jednak ligę hiszpańską. Może ktoś Krychowiaka sobie weźmie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...a może wspomniana wyżej dwójka do zespołu Liverpoolu? Albo lepiej nie, bo by The Reds wygrali ligę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

amor patriae nostra lex
17-08-2015 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2480
RE: Komentarze
Może i by nie wygrali, bo nie mogliby grać razem Wink Może lole by nas uratowały Wink
17-08-2015 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2481
RE: Komentarze
Skoro pomysł banowania Messiego i Ronaldo poparło niewiele, a pomysł wyrzucenia hiszpańskiej - jeszcze mniej, w takim razie zobaczymy ten duet wraz z całą Primera Division na jutrzejszym drafcie.

Za chwilę wrzucę szczegóły draftowe w osobnym temacie (choć klamka odnośnie terminów i innych rzeczy jeszcze nie zapadła).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
18-08-2015 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2482
RE: Komentarze
Formularz z terminarzem do tabeli gotowy, więc i tym razem mogę prowadzić tabelę. Do tego postaram się na bieżąco wpisywać strzelców (formularz też gotowy) i może częściej aktualizowana i w miarę na bieżąco będzie też klasyfikacja najlepszych strzelców. To na razie tyle (w połowie sezonu i na koniec będą takie same wykresy jak w zeszłym). Może macie jeszcze jakieś pomysły, co jeszcze można by było prowadzić/zrobić?
20-08-2015 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2483
RE: Komentarze
Pierwsza kolejka podliczona. Teraz ktoś musi uzupełnić tabelę.

Są dwa zaskoczenia. Wygrałem mecz. L'pool wygrał mecz.

amor patriae nostra lex
23-08-2015 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2484
RE: Komentarze
Trzy. Ja też wygrałem. Big Grin
23-08-2015 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2485
RE: Komentarze
A wiecie kto prowadzi najstarszy działający klub w Piłkarzykach? :> Tak, to ja. Także oczekuję, że będziecie się podkładać, bo szacunek musi być. :]

amor patriae nostra lex
24-08-2015 07:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2486
RE: Komentarze
Zrobiłem dwa nowe tematy, z tabelą i strzelcami. Będę je na bieżąco uzupełniał. Jak starczy czasu to pomyślę jeszcze czy by nie prowadzić klasyfikacji strzelców zlolowanych.

Co do rywalizacji, oczywiście mój pierwszy wybór w drafcie kontuzjowany. Niestety robi się to tradycją, że mój pierwszy wybór w drafcie notuje jakieś kontuzje, pół sezonu gra lub nie, notuje słaby sezon, a do tego strzela tylko gdy go nie wystawie...
Na szczęście są inni, którzy dali radę i mamy pierwszego lidera w nowym sezonie! Oby go nie stracić do końca sezonu i będzie dobrze Big Grin
24-08-2015 13:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2487
RE: Komentarze
A ja mam pytanie co do tabeli. Czy w przypadku równej ilości punktów jest brana pod uwagę wysokość w drafcie czy staż? Bo chyba nie bilans bramkowy. Przynajmniej tak wynika z tabeli.
24-08-2015 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2488
RE: Komentarze
1. Liczba punktów
2. Liczba strzelonych goli
3. Liczba straconych goli (im więcej tym wyżej w tabeli)
4. Loserpool nie może być na szczycie Tongue
24-08-2015 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #2489
RE: Komentarze
(24-08-2015 16:11)Almatziol napisał(a):  3. Liczba straconych goli (im więcej tym wyżej w tabeli)

Co? Powinienem prowadzić! Napraw to!

amor patriae nostra lex
24-08-2015 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Almatziol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 4
Post: #2490
RE: Komentarze
Prowadzisz w tabeli najstarszego klubu w piłkarzykach... Starczy tyle. Co za dużo to niezdrowo Wink
24-08-2015 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości