Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #166
Re: Komentarze
A czemu w temacie o drafcie w mojej kadrze nie ma Ewerthona? Niby pierdoła, ale czasem przeszkadza przy wybieraniu kolejnego zawodnika Wink

Już dodane. //paolo

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-07-2009 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #167
Re: Komentarze
Wydaje mi sie, ze mam najbardziej "polska" druzyną...

Mam Jelenia, Wichniarka i Chrapka. Wink

amor patriae nostra lex
17-07-2009 07:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #168
Re: Komentarze
Paolo tam gdzie masz zawodników uszeregowanych ligowo, to dałeś Lisandro Lopeza do ligi hiszpańskiej, a gra on w lidze francuskiej w Lyonie. Mógłbyś zmienić, żeby później nie było nieporozumień? Z góry dzięki. Wink

Zmienione, dzięki za poprawkę. //paolo

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-07-2009 10:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #169
Re: Komentarze
Jesli uznacie Chrapka jako napastnika to troche psuje moja wizje składu :| Bede mógl po zakonczeniu draftu ewentualnie zamienic go?

amor patriae nostra lex
17-07-2009 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #170
Re: Komentarze
Zashi napisał(a):Bede mógl po zakonczeniu draftu ewentualnie zamienic go?
I ja właśnie chciałbym zapoczątkować ten temat. Czy można po drafcie wymieniać piłkarzy, (pytanie 1.) jeśli tak to do kiedy (2) oraz co z tymi użytkownikami, którzy mają więcej niż jednego zawodnika z jednej ligi w składzie, (3) a także co z tymi którzy będą mieć taką sytuacje już po rozpoczęciu zabawy ? (4, co też się tyczy pytań 1 i 2)

Blog
17-07-2009 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #171
Re: Komentarze
1) Nie można robić takiego cyrku jaki był w zimowym okienku, tzn. a tego wywalę, a wezmę sobie tego.
Po zakończeniu draftu, managerowie którzy z jakiś tam powodów nie byli w stanie wybrać zawodnika uzupełniają swoje braki. Po czym do końca okienka jest możliwości wymiany zawodników, ale tylko tych którzy są wybrani, tzn. można robić wymiany. Np. Wróg bierze Chrapka a daje Zashiemu tam kogoś innego.

2) Takie wymiany między zespołami będą możliwe do końca okienka. Przy czym dany zawodnik ( np. Chrapek) może tylko raz brać w takiej wymianie udział, czyli tak jak jest w rzeczywistości, zawodnik w danym okienku może tylko raz zmienić klub.

3) W składzie można mieć przecież więcej niż jednego zawodnika z jednej ligi. Tylko podczas meczu, gdy wybierasz meczowy skład (3 zawodników) każdy musi być z innej ligi.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-07-2009 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #172
Re: Komentarze
Cytat:3) W składzie można mieć przecież więcej niż jednego zawodnika z jednej ligi. Tylko podczas meczu, gdy wybierasz meczowy skład (3 zawodników) każdy musi być z innej ligi.
:shock: Chyba sobie żartujesz.

To ja o to ubiegałem przed draftem, jednak władza uznała że będzie 8 lig i z każdego po jednym zawodniku wybieramy, a teraz się okazuje że jednak mogliśmy brać kilku piłkarzy z jednej ligi? Dobrze wiedzieć, po drafcie... :*

Blog
17-07-2009 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #173
Re: Komentarze
Czasem warto czytać regulamin Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-07-2009 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #174
Re: Komentarze
fidain napisał(a):Czasem warto czytać regulamin Wink
Czytałem i tam jest jedynie że:

"d)Z każdej ligi w wyjściowym składzie może zagrać tylko 1 zawodnik. "

Co nie zmienia faktu, że przed draftem była inna gadka.

Blog
17-07-2009 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #175
Re: Komentarze
No dla mnie jest logiczne, że skoro coś nie jest zapisane w regulaminie to znaczy, że nie obowiązuje Wink Zresztą nigdy nie słyszałem takiej dziwnej wersji - no ale może coś przeoczyłem. Od początku było mówione jedynie o ograniczeniu do wyjściowego składu. Jedynie ja gdzieś tam napisałem, że skoro mamy grać nawet jak grają tylko 3 ligi to każdy zawodnik musiałby być z innej ligi bo inaczej może nam braknąć graczy. No ale z tego się wycofano.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-07-2009 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #176
Re: Komentarze
fidain napisał(a):No dla mnie jest logiczne, że skoro coś nie jest zapisane w regulaminie to znaczy, że nie obowiązuje Wink Zresztą nigdy nie słyszałem takiej dziwnej wersji - no ale może coś przeoczyłem. Od początku było mówione jedynie o ograniczeniu do wyjściowego składu. Jedynie ja gdzieś tam napisałem, że skoro mamy grać nawet jak grają tylko 3 ligi to każdy zawodnik musiałby być z innej ligi bo inaczej może nam braknąć graczy. No ale z tego się wycofano.
Po prostu ja źle zinterpretowałem to. Przejrzałem przed chwilą dyskusję przed draftem i tam piszecie właśnie o różnych zawodnikach tylko w podst. składzie, a ja po tym jak dodaliście jeszcze ligę szkocką i holenderską zrozumiałem że po jednym piłkarzu z każdej ligi. (8 lig - 8 piłkarzy) No trudno.

Można już się wymieniać piłkarzami ?

Blog
17-07-2009 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #177
Re: Komentarze
Cytat:Można już się wymieniać piłkarzami ?
Można Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
18-07-2009 09:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #178
Re: Komentarze
Messi to pomocnik a Totti czy Arshavin nie? <świr> Już bez przesady.

To w takim razie Henry też powinien być pomocnikiem skoro gra w Barcy na tej samej pozycji co Messi tylko po drugiej stronie.

Edit: Poza tym jeśli mnie oczy nie mylą to w zeszłym roku Messi był w piłkarzykach traktowany jako napastnik. Coś się zmieniło przez rok w ustawieniu tego zawodnika na boisku? Chyba tylko to że przeszedł do drużyny organizatora (no offence Mata ale tak to wygląda)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-07-2009 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #179
Re: Komentarze
Imo Messi napastnik. Barca gra przewaznie 4-3-3, wlasnie gdzie Messi, Henry i Eto tworzyli trojke napastników.

amor patriae nostra lex
18-07-2009 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #180
Re: Komentarze
To jak z Gerrardem? Jakiegoś dobrego napastnika za niego dostanę? :>
18-07-2009 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości