Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #316
Re: Komentarze
Problemy znów się pojawiły... Popołudniu było wszystko ok, uzupełniłem wyniki, teraz znów nie działa :/



Mój Blog: Pod presją czasu
20-10-2009 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #317
Re: Komentarze
Zashi napisał(a):przekazesz tam na redcafe, ze nie moge juz grac w pilkarzyki, bo dostalem bana?
co niniejszym czynię :?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
21-10-2009 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #318
Re: Komentarze
To co robimy? Odejmujemy pkty tym, którzy takowe ugrali na Zashim (to byłoby sprawiedliwe względem innych, którzy nie grali z nim), czy zostawiamy zespół i sterowany dalej będzie przez Zashiego, tylko "instrukcje" będzie przekazywał przez np gg? Albo ktoś chętny do piłkarzyków mógłby wziąć jego drużynę. Albo jeszcze inaczej: zostawiamy jego zespół, nikt nim nie steruje, a ci którzy z nim dopiero grać będą, wygrająwalkowerem. Nieco podobna sytuacja miała miejsce w poprzednim sezonei z bodaj Zawiszą Bydgosz (mówię tu o realistycznej piłce Tongue)

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
22-10-2009 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #319
Re: Komentarze
Jak dla mnie, albo:
maju napisał(a):zostawiamy zespół i sterowany dalej będzie przez Zashiego, tylko "instrukcje" będzie przekazywał przez np gg?
ewentualnie:
maju napisał(a):ktoś chętny do piłkarzyków mógłby wziąć jego drużynę.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
22-10-2009 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #320
Re: Komentarze
Jeśli znajdzie się ktoś chętny, to będzie mógł przejąć jego drużynę. Jeśli nie, to albo Zashi będzie komuś przekazywał ustawiania przez gg, albo cały czas będzie grała jego żelazna trójka. Żadne walkowery nie wchodzą w rachubę.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-10-2009 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #321
Re: Komentarze
Czary napisał(a):W polskim meczu w lidze francuskiej, Auxerre 3-2 Lille, dwie bramki zdobył Ireneusz Jeleń

-.-

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
25-10-2009 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #322
Re: Komentarze
Coś źle napisałem? Polski mecz bo grali trzej reprezentanci Polski. Jedyni nasi przedstawiciele w Ligue1.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
25-10-2009 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #323
Re: Komentarze
Nie, po prostu paolo ma w swoim składzie Jelenia. Irek strzelił dwie bramki, a on go nie wystawił Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
25-10-2009 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #324
Re: Komentarze
Żaden kiepski Beniajun mi nie strzelił bramki, bo przecież dla Poolu strzelali Torres i N'Gog van Gogh.
25-10-2009 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #325
Re: Komentarze
SuperBerg.

Btw. Mecz OM-PSG został przełożony z powodu wykrycia wirusa świńskiej grypy, wśród kilku graczy drużyny ze stolicy Francji. A Lucho miał strzelić jakąś brameczkę. :?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-10-2009 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #326
Re: Komentarze
Idealnie. W skladzie mam:
FC Poznań United
Pomocnicy: Diego, Sławomir Peszko, Richard Knopper
Napastnicy: Wayne Rooney, Gabriel Agbonlahor, Joseba Llorente, Artur Wichniarek, Krzysztof Chrapek

Z czego:
Peszko - gra regularnie
Diego - czasami gra
Knopper - poza kadrą meczowa
Chrapek - kontuzja
Rooney - gra regularnie
Agbonlahor - gra regularnie

A dzisiaj przeczytalem info o Wichniarku:

Cytat:Poznańska prokuratura postawiła Arturowi W., byłemu reprezentantowi Polski w piłce nożnej, zarzut narażenia na około pięciomilionowe straty wierzycieli firmy, której był współwłaścicielem. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.

To ładnie. Tylko jedna trójka gra regularnie, a jeden nawet to moze w wiezieniu skonczyc...

amor patriae nostra lex
29-10-2009 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #327
Re: Komentarze
Lolek z Ciebie
29-10-2009 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #328
Re: Komentarze
Mata napisał(a):Nikaragua
Brown IAQUINTA fABIANO


Tymczasem:

Cytat:FC Nikaragua
Pomocnicy: Andrea Pirlo, Scott Brown
Napastnicy: Emanuel Adebayor, Leo Messi, Vincenzo Iaquinta, Marouane Chamakh, Miralem Sulejmani


Kto to jest fABIANO?

amor patriae nostra lex
31-10-2009 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #329
Re: Komentarze
Pewnie brak edita Smile
31-10-2009 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #330
Re: Komentarze
Nie pierdolta głupot, Fabiano mam w składzie na pewno

<!-- l -->pilkarzyki-f41/draft-lato-2009-t1305.html<!-- l --> czarno na białym!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-11-2009 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości