Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #646
Re: Komentarze
Wiesz, jakbym miał nie wybierać graczy o których nie ma plotek transferowych to bym wybrał tylko Basa Dosta bo on już akurat po transferze. O całej reszcie coś by się znalazło. Chociaż fakt - staram się unikać gorących nazwisk.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-08-2010 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #647
Re: Komentarze
Adis napisał(a):Chyba przegapiłeś jeden istotny szczegół... Niang właśnie dołączył do Fenerbahce, a od pewnego czasu było głośno o tym. Tongue

Ale ja wiedziałem o tym, że Turcy się interesują Niangiem jak go wybierałem.
Brałem to pod uwagę jak i wiele innych czynników. Skusiłem się na Nianga ponieważ: jest (był) czołowym napastnikiem i w ogóle piłkarzem jednej z lepszych drużyn we Francji, na chwilę obecną Mistrza Kraju. W zeszłym sezonie został Królem Strzelców zdobywając 18 bramek. Bez Nianga drużyna z Velodrome która przygotowuje się do LM i obrony tytułu traci bardzo dużo gdyż Senegalczyk to jedyny klasowy napastnik z którym mogli by coś jeszcze zdziałać. Na tę chwilę są w ciężkiej sytuacji. Jakoś niedługo po moim wyborze doszedł temat Luisa Fabiano co mnie po pierwsze zdziwiło, po drugie oczywiście zasmuciło. A potem jeszcze doszły dwie niespodziewane porażki OM w lidze, co może oznaczać ich słaby sezon.

Przy wyborze trzeciego zawodnika zastanawiałem się pomiędzy Niangiem, Hamsikiem i Olą Toivonenem. Gdybym wziął Słowaka miałbym już wtedy skompletowaną podst. trójkę. Toivonen był kuszący z tego powodu, że gra w PSV, te kilka dni temu zapowiadał się na czołowego napastnika drużyny (teraz już nim jest - w 2 meczach 5 goli), a z Holandią miałbym już spokój. Jak pisałem już wtedy, kilka godzin się zastanawiałem nad wyborem. Za Niangiem oprócz powodów które wypisałem powyżej, przemawiała jeszcze perspektywa posiadania w drużynie czołowych napastników lig. (Rooney, Barrios, Niang) Obstawiałem, że jak nie wezmę Senegalczyka przy tym trzecim wyborcze to już do czwartego ktoś go zgarnie. Ostatecznie wpisałem nazwisko Nianga, ale wcale nie byłem przekonany bo cały czas miałem wątpliwości.
Przy czwartym wyborze zdecydowałem się na Hamsika by mieć już pomocnika w drużynie.

Musiałem na kogoś postawić, podjąć jakieś ryzyko. Na tę chwilę wygląda na to że zrobiłem źle. Ale może to pozwoli mi wziąć jeszcze kogoś ciekawego, bo teraz mam dwa wolne miejsca w drużynie. Wink

Blog
15-08-2010 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #648
Re: Komentarze
Co z osobami które nie mają pełnych składów ? Kolejność wybierania taka jak w drafcie ?

Blog
17-08-2010 13:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #649
Re: Komentarze
Dobranie zawodnika:
Wronek
Tomek91
ZasadKG
paolo
Skower7

Wymiana zawodnika:
Wróg Arsenalu
Jaroldz

Wybieracie w takiej kolejności jak rozpisane, najpierw dobrania zawodnika, potem wymiana zawodnika. Gdy zakończy się 8 kolejka draftu dam tę rozpiskę do odpowiedniego tematu.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-08-2010 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #650
Re: Komentarze
<!-- l -->pilkarzyki/pilkarzyki-sklady-2010-2011-t1601.html#p90980<!-- l --> - sprawdźcie swoje składy, czy wszystko się zgadza. Oczywiście post będzie uzupełniony o tych zawodników, którzy wkrótce zostaną dobrani.

Do końca sierpnia istnieje możliwość wymiany zawodnika / zawodników w obrębie drużyn. Pamiętajcie, że dany zawodnik tylko raz może zmienić klub w oknie transferowym. Wypiszcie tutaj zawodników, którymi gotowi jesteście pohandlować.

:arrow: Chamakh :arrow: Borriello :arrow: Dzsudzsák :arrow: Gerrard - jakieś oferty, jakiś Lampard, czy Fabregas?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-08-2010 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #651
Re: Komentarze
:arrow: Frédéric Kanouté
:arrow: Derek Riordan

Ktoś chce?



Mój Blog: Pod presją czasu
18-08-2010 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #652
Re: Komentarze
Ja mogę zamienić się za każdego. Wystarczy aby oferta była satysfakcjonująca.

Pomocnik z Anglii mile widziany.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-08-2010 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #653
Re: Komentarze
ja mogę oddać: Grafite, Fabrizio Miccoli, Wendel za kogoś równie zdolnego :-D
18-08-2010 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #654
Re: Komentarze
Jako że pozostał mi jeszcze jeden wybór w drafcie, a nie wiem na jakiego piłkarza się zdecydować, wpadłem na o to taki pomysł. Jeśli ktoś nie jest w pełni zadowolony ze swojego składu albo przeoczył kogoś podczas wybierania, może napisać do mnie którego zawodnika by chciał mieć z tych którzy wciąż są wolni i zarazem którego ze swojej drużyny mógłby w zamian mi zaoferować. Jak coś to mogę nawet doradzić z wyborem, napiszcie tylko z jakiej ligi i na jaką pozycję piłkarza szukacie. Smile

Wymienię kilku pozostałych wciąż zawodników, może niektórych pominęliście:

Anglia: Anelka (11), Chicharito, Kuyt (9), Jovanović, Joe Cole, N'Gog, Saha (13), Beckford, Żigić, Rodallega (10), Bendtner, Nasri, Walcott, Crouch (8), Pavlyuchenko, Ashley Young, Ireland, Milner (7), Y.Toure, Mame Diouf, Danny Welbeck, Kenwyne Jones (9 w Sund obok Benta, teraz w Stoke raczej pewny nr 1), Zamora, Dembele, Matthew Taylor (8, pomocnik) Kevin Nolan (16, pom) Carlton Cole, Marlon Harewood. (kiedyś Aston, teraz w Blackpool; dwie bramy z Wigan)

Hiszpania: Bojan Krkić, Benzema, Kaka (wszyscy po 8) Vaart, Canales, Pedro Leon, Aduriz (12; w Valencii obok Soldado), Negredo (11; Sevilla, w razie odejścia Fabiano będzie czołowym nap.), Navas, Nilmar (11) Joseba Llorente, Pandiani (11), Kalu Uche, Tchite (11, Racing)

Włochy: Alexis Sanchez z Udinesse, Di Vaio (12), Matri - Cagliari (13), Lopez (11), Barretto - Bari (14), Luca Toni, Adriano, Cassano, Huntelaar, Diego, Cavani - Fiorentina (13), De Rossi, Pandev

Francja: Briand (Lyon), Gervinho i Frau z Lille, Gyan z Rennes (po 13), Montano (11), Park - Monaco (8),

Niemcy: Ribery, Gomez, Klose, Kroos (9, pom), Petric, Eljero Elia, Micanski, Podolski, Matuszczyk, Idrissou z Gladbach (9), Meier - Eintracht (10), Bance - Mainz (10), Marica (10), Derdiyok (11), Rolfes, Aaron Hunt

Polska: (tu łatwiej by było wypisać kto został wybrany...) Smolarek, Tshibamba, Wichniarek, Rudnevs, Peszko i Małecki (pomocnicy, obaj 8 goli), Żurawski, Boguski, Chinyama, M.Żewłakow, Niedzielan, Traore, Sotirović, Grosicki, Robak,

Szkocja: Lafferty (drugi obok Millera w Rangersach), Hooper, Murphy (nowi napast. Celtiku), Sutton - Motherwell (11), Goodwillie - Dundee (8)

Holandia: Kovermans (11), Markus Berg, Tomasson (12), Everton - Heracles (14), Matavz - Groningen (14), Sibon - Heerenveen (12)

Do wyboru, do koloru.

Mam nadzieję że kogoś przekonałem do ponownego przemyślenia i ktoś zdecyduje się do mnie napisać z jakąś bardzo ciekawą propozycją. Tongue Jeśli takich niestety nie będzie, wybiorę sobie kogoś z powyższych piłkarzy. Smile

Zdecydowałem się napisać ten post, bo a nóż, może jakiś ciekawy piłkarz się trafi, a nic przecież nie ryzykuję.

Blog
18-08-2010 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #655
Re: Komentarze
Wróg Arsenalu napisał(a):Makay (7),

ten pan zakończył nie dawno karierę Tongue



Moje oczekiwania bramkowe:

Kenny Miller 20+
Alberto Gilardino ~15
Ola Toivonen 20+
Bafétimbi Gomis ~15
Bruno Mezenga ~10
Arjen Robben 10+
David Silva 5+
Diego Castro ~10

a wtedy

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
18-08-2010 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #656
Re: Komentarze
Cytat:co mam zrobić jak nie mam juz zadnego zawodnika który w tym tygodniu bedzie grał?
Nic nie zrobisz, przecież sobie nie wyczarujesz nowego grajka. Grasz dwoma zawodnikami, dasz rade Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
18-08-2010 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #657
Re: Komentarze
:arrow: Iniesta

ktoś chętny na jedynego strzelca w finale mundialu
18-08-2010 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #658
Re: Komentarze
....i strzelca jednego gola w lidze w sezonie 2009/2010

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
19-08-2010 00:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #659
Re: Komentarze
Musiałeś o tym pisać :x

Dodajmy opcje anty-piwo Tongue
19-08-2010 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #660
Re: Komentarze
Mikuś nie daj się prosić o tego Żiniaka...

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-08-2010 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości