Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #691
Re: Komentarze
A miałem brać tego pajaca w pierwszej kolejce draftu ale się bałem, że zmieni klub to się zemścił na mnie Sad

A Real 0-0 z Mallorcą :|

Gratuluje wygranej

Dzięki. Smile //paolo

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
29-08-2010 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #692
Re: Komentarze
jaaaaaaaaaaaaaaaa po co ja zmieniałem Pato na Pedro to nie wiem, Pato 2 bramy huknał, a tak to 3 remis w lidze sie zanosi, ehh : /

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
30-08-2010 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #693
Re: Komentarze
ja to mam pecha do tych piłkarzyków :? drużyny moich zawodników powygrywały ale nie strzelił fabregas, fabiano, który w ogóle nie grał (grzał ławę) i pazzini... mam nadzieję, że to tylko przez pierwsze 2 kolejki tak będzie Big Grin

w tamtym sezonie miałem iniestę to chyba żadnej bramki nie strzelił, a teraz od razu w inaugurację strzela :-D
30-08-2010 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #694
Re: Komentarze
Zlolowałem 3 zawodników, Benta, Frankowskiego i Inieste, a z tych co wystawiłem zanosi się na zero, chyba że Milito coś strzeli :plask:
30-08-2010 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #695
Re: Komentarze
ZasadKG napisał(a):jaaaaaaaaaaaaaaaa po co ja zmieniałem Pato na Pedro to nie wiem
Nie martw się, dobrze zrobiłeś.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
31-08-2010 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #696
Re: Komentarze
Też niezłego lola strzeliłem... Kiessling i Arshavin po golu, a ja dałem Igłe i Siema...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
31-08-2010 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #697
Re: Komentarze
Adis napisał(a):
ZasadKG napisał(a):jaaaaaaaaaaaaaaaa po co ja zmieniałem Pato na Pedro to nie wiem
Nie martw się, dobrze zrobiłeś.

Zależy dla kogo ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
31-08-2010 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #698
Re: Komentarze
Dla mnie sezon dobrze się rozpoczął Smile Nawet nie spodziewałem się tego. Mam tylko nadzieję, że Dzeko utrzyma formę strzelecką do końca, Tevez z Llorente też swoje dołożą. A mam jeszcze Matę, który niedługo także powinien zacząć strzelać.

P.S. Pierwszy raz w to gram, ale bardzo mi się ta zabawa spodobała Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-08-2010 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #699
Re: Komentarze
Nie ma co, początek sezonu udany w chuj... 3 kolejki (2 liga i 1 puchar) a moi nadal choćby bramki nie strzelili, już nie mówiąc o zdobyciu jakiegokolwiek punktu Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2010 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #700
Re: Komentarze
Cytat:Oficjalnie: Borriello w Romie
[Obrazek: 130x.gif]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
31-08-2010 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #701
Re: Komentarze
W ten weekend miała odbyć się 2 kolejka Pucharu Piłkarzyków, jednak temat nie został zamieszczony odpowiednio szybko, dlatego zostanie ona rozegrana za tydzień. Oznacza to, że druga kolejka zostanie rozegrana 17-19.09, a trzecia 24-26.09. Reszta będzie zgodnie z ustalonym wcześniej terminarzem.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2010 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #702
Re: Komentarze
Może w końcu jakieś punkty ugram w lidze, Franek strzela Wiśle i czas bronić wyniku :twisted:
10-09-2010 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #703
Re: Komentarze
Strzela strzela... i to jak - Dudek dance fail. :lol:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
10-09-2010 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #704
Re: Komentarze
Pato ma jeszcze 45' aby powstrzymać mnie przed kolejnym zwycięstwem, najs

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-09-2010 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #705
Re: Komentarze
Ech zlolowałem Helmesa z Chamakhiem. :cry:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-09-2010 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości