Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentarze
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #766
Re: Komentarze
Mata napisał(a):I Chuj. Lider mimu 11 straconych goli, co jest czwartą najgorszą obroną w lidze, zespół musi nad tym aspektem popracować na treningach i przede wszystkim zlecić po raz kolejny sprawdzenie postępów w rehabilitacji Arjena Robbena :x

Nie kozacz, ja mam 15 straconych i nie płacze, pod względem strzelonych jestem drugi, 2 bramki za Tobą a i tak 5 lokata Sad Jak patrzę na drużynę przede mną z bilansem 7-3 to mnie normalnie ściska Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
01-11-2010 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #767
Re: Komentarze
Tabela Pucharowa też dodana. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-11-2010 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #768
Re: Komentarze
Ej, jak to możliwe, że po 4 kolejkach miałem 7 punktów, a po 5 - 6 punktów? o_O
01-11-2010 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #769
Re: Komentarze
No bo był błąd z daniem Walkowera paolo. (mój błąd)

Usunąłem jego zawodników (tak jakby złamał regulamin) i wynik był 0-0. Później zostałem uświadomiony, że popełniłem błąd dlatego skład paolo został zaakceptowany, a że jeden z jego zawodników strzelił bramkę to było 1-0. Czyli z 7 pkt (za remis 1pkt trzeba odjąć) robi się 6 - bo w tej kolejce przegrałeś.

Trochę dziwnie tłumaczone, ale mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi.

Jeśli chcesz się upewnić możesz sobie zliczyć punkty i bramki sprawdzając poszczególne kolejki. Wink

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
01-11-2010 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #770
Re: Komentarze
Lasq napisał(a):Jak patrzę na drużynę przede mną z bilansem 7-3 to mnie normalnie ściska Tongue
Taki urok piłkarzyków, jeden z 7-oma strzelonymi bramkami zajmuje miejsce w czubie tabeli, inny z 8-oma golami znajduje się na ostatnim, szczęście jak w życiu tak i tutaj - też trzeba mieć. Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
02-11-2010 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #771
Re: Komentarze
Trzecia porażka ligowa z rzędu. Chociaż nie jest jeszcze tak źle, bo tabela jest spłaszczona i wystarczy powiedzieć że tracę do wicelidera 5 punktów. (a jestem 11.) To kosztem pucharu, gdzie mam już awans więc nie muszę się martwić ostatnim meczem. Teraz trzeba odkuć się w lidze, ale przyznam że moi piłkarze mi w tym nie pomagają.
Zaciął się Sernas (po dwóch bramkach ze Śląskiem w połowie września), na Junkera też ostatnio ciężko liczyć. (np. w ten weekend jego Roda grała z ostatnim Willem i tylko remis 2:2, a on bez gola o_O ) O Rooney'u nic nie będę wspominać bo każdy wie jak jest, Amauriego praktycznie nie biorę pod uwagę (nieskuteczność + urazy), Saha dopiero wrócił po kontuzji, a Barrios gra troszkę w kratkę. (ma pięć goli, ale strzelanie jest rozłożone na całą drużynę BVB, która przecież lideruje w Bundeslidze) Na pomocników nie narzekam, bo od nich nie oczekuje tak bardzo bramek, a coś tam już dołożyli. (Hamsik, Ozil)

Po każdej kolejce komentuję na blogu, link w opisie poniżej.

Blog
02-11-2010 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wronek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #772
Re: Komentarze
Pierwsza od inauguracyjnej kolejki porażka Sad Na samym Samuelu E. długo nie pociągnę.
08-11-2010 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #773
Re: Komentarze
Lole w tej kolejce: Balázs Dzsudzsák x2, Helmes / Borriello x1, przez co tylko remis. :plask:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-11-2010 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #774
Re: Komentarze
Ja tam nie mam kim lolować, w drużynie mam ledwie 2 graczy strzelających w miarę regularnie (Bent i Franek), od pomocników wiele nie wymagam, ale nie mogę pojąć jak Benitez to zrobił, że Milito w maszynkę od goli zmienił się w kogoś strzelającego ledwo co :x
08-11-2010 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #775
Re: Komentarze
Adis napisał(a):Lole w tej kolejce: Balázs Dzsudzsák x2, Helmes / Borriello x1, przez co tylko remis. :plask:

Stokes x3 a długo zastanawiałem się czy postawić na niego czy Dosta, niestety stawiałem na max 2 bramki w pojedynku Celtic-Aberdeen i to niekoniecznie dla Celticu Tongue Prócz tego jeszcze Bastos x1 Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-11-2010 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #776
Re: Komentarze
Kenny Miller aejaeja ejaeja ejaejao 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-11-2010 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #777
Re: Komentarze
Adis napisał(a):Lole w tej kolejce: Balázs Dzsudzsák x2, Helmes / Borriello x1, przez co tylko remis. :plask:

Gameiro x2 - przez to także tylko remis... :plask:

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-11-2010 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #778
Re: Komentarze
Cytat:Napastnik Sunderlandu Darren Bent może nie zagrać nawet przez kilka tygodni z powodu kontuzji uda. Zawodnik Czarnych Kotów nabawił się urazu podczas piątkowego treningu i nie wystąpił w ostatnim meczu ze Stoke City.

No to zostaje mi tylko Franek Sad
08-11-2010 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #779
Re: Komentarze
Kurfa, Nene w doliczonym dał Ci paolo remis ze mną ... 2:2 jak mogłeś mi to zrobić? :cry:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-11-2010 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #780
Re: Komentarze
Taa a ze mna wszyscy się przełamują eheh.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
14-11-2010 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości