Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Welbeck
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #61
RE: Danny Welbeck
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Chłopak nadaje się do Sunderlandu, a nie do takiej drużyny jak United, która walczy o mistrzostwo Anglii.

Uwielbiam takie komentarze, wylałeś żółć i frustrację? ulżyło? Jak ja się cieszę, że takie typy jak Ty nie są w sztabie trenerskim United. Jeszcze Cię Welbeck nie raz zaskoczy.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012 22:21 przez Silvan.)
07-10-2012 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #62
RE: Danny Welbeck
Ruuuuuuuuuud napisał(a):A kiedy on grał tak wspaniale? Ja od początku nie jestem jego zwolennikiem.Dostał szansę, bo coś prezentował.Teraz już wiemy, że to nie jest ten poziom.Ławka, to jest jego miejsce.A nie tak jak teraz, gra w każdym spotkaniu.W poprzednim też bardzo często wychodził w podstawie, a pomijając kilka wymian piłki z Rooneyem niewiele nam dawał.

Na Euro 2012 był jednym z najlepszych zawodników reprezentacji. O ile nie najlepszym. Z Evertonem (4:4) był najlepszy na boisku. Ogólnie cały poprzedni sezon grał na wysokim poziomie. Z choinki się urwałeś że tego nie zauważyłeś ?
Sprzedajmy go do Sunderlandu, w ataku mamy przecież Roo i RVP a sam Hernandez na ławce nam wystarczy. Zresztą propo Hernandeza to może jego też oddajmy hmmm powiedzmy do QPR (są bogaci to nam dobrze zapłacą). Czepiasz się Welbecka ale powiedz kiedy widziałeś ostatnio w formie groszka ? Naniego, Andersona

Welbeck, Nani i paru innych grało na Euro. Giggs, Cleverley na olimpiadzie a takie turnieje potrafią skomplikować trenerom i piłkarzom przygotowania do kolejnego sezonu.

Sezon temu posadził na ławce króla strzelców premiership a także zanotował podobną ilość występów i podobną liczbę bramek co rewelacja 10/11 Chicharito. Nie dzięki uporowi Fergusona, sam sobie tą pozycję wywalczył, na wypożyczeniu, na tourne i wtedy kiedy dostawał szansę gry w pierwszym zespole MU.Nie trawie gościa, potrafi zarąbiście zirytować ale mimo antypatii potrafię ocenić jego możliwości i potencjał. Oby tylko nie grał na skrzydle bo tam niespecjalnie mu to wychodzi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-10-2012 22:51 przez BeBaD.)
07-10-2012 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #63
RE: Danny Welbeck
Wellbeck nie jest najlepszym napastnikiem United i nigdy nie będzie lecz jest użyteczny,wychowanek,anglik i pracuje dużo dla drużyny. na jego pozycje mamy zawodników o większym potencjale i umiejętnościach jak Nani np lecz takich trybików się nie sprzedaje, będzie bardziej użyteczny niż te pieniądze co za niego dostaniemy.
08-10-2012 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #64
RE: Danny Welbeck
Wiadomo, że skoro podpisał nowy kontrakt to go teraz nie sprzedamy.Ale ja dalej będę się upierał, że to jest zawodnik co najwyżej na ławkę rezerwowych.To też wynika z tego, że bardziej cenię takich napastników jak Chicha.Czyli nie musi być cały czas pod grą, ale potrafi raz znaleźć się w sytuacji i wpisać się na listę strzelców(Tak wiem, on też nie jest teraz w formie).

Zresztą gdyby można było postawić piwo tak jak wcześniej to dostałby je samcro.Pewnego poziomu ten chłopak nigdy nie przeskoczy, ale potrzebny jest nam szeroki skład, ktoś do odciążenia podstawowych zawodników, gry w COC, to jest rola dla Dannego.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-10-2012 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #65
RE: Danny Welbeck
Ten chłopak ma wszystko, żeby w niedługim czasie być gwiazdą całej ligi. Technika, przygotowanie fizyczne, zmysł do gry kombinacyjnej, zdolność do strzelania magicznych bramek a przede wszystkim to waleczny i ambitny chłopak, który podchodzi profesjonalnie do wykonywanych obowiązków.

Musi popracowac nad wykończeniem akcji i zachowaniem spokoju w sytuacjach podbramkowych. Ma jednak na to czas, na karku wszak dopiero 21 wiosen, a chłopak we wszystkich innych elementach piłkarskiego rzemiosła jest świetny.

Każdy młody zawodnik (będzie) miał słabszy okres, kiedy to wielu będzie powątpiewało w jego umiejętności. Tak samo było niegdyś z Fletcherem, Brownem, czy nie tak dawno z Evansem. Szkoda, że niektórzy tak łatwo potrafią skreślić młodych zawodników z oczywistym talentem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 10:46 przez michal85.)
08-10-2012 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #66
RE: Danny Welbeck
Jedna uwaga. Nie sądzę, żeby sezon temu Welbeck był lepszy od Berbatova. Po prostu był szybszy i to nadawało się na idealny pretekst o zmienieniu stylu gry i tego typu pierdół, żeby Berbatov nie miał argumentu. Wiadomo Welbeck potrzebował gry i może, choć wcale nie musi stać się lepszym zawodnikiem niż Berbatov, ale w tamtym sezonie na pewno nie przewyższał go w takim stopniu, żeby grano nim non stop przy zerowym wykorzystywaniu Bułgara. Z resztą to samo tyczy się Hernandeza, który swoją grą jakoś nie nadawał szybkości naszej gry jeżeli uczestniczył inaczej w akcji niż dostawiając głowę, nogę bądź inną część ciała. Oni grali bo wiadome było, że zostaną dłużej w United niż Berbatov, teraz można się tylko zastanawiać czy dawanie im od razu tylu gier było czymś dobrym. Welbeck gra na swoim poziomie i jakoś go nie zwiększa, może gdyby wchodził z ławki to miałby więcej motywacji do pracy. Chicharito widać, że coś na treningach robił ale ciężko powiedzieć co się stało, że nagle stał się takim drewniakiem. Bramka przeciwko Polsce to był techniczny może nie majstersztyk ale coś bardzo trudnego, teraz nie wiem czy byłby w stanie powtórzyć tego gola.
08-10-2012 15:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #67
RE: Danny Welbeck
Hubercik napisał(a):Po prostu był szybszy i to nadawało się na idealny pretekst o zmienieniu stylu gry i tego typu pierdół, żeby Berbatov nie miał argumentu.

Buahahaha. Jak ja kocham te insynuacje, że Fergie przemeblowywał drużynę, wystawiał złych zawodników tylko po to, żeby upie**dolić Berbę Big Grin Big Grin Jesteś mistrzem Big Grin

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 15:05 przez Kosma.)
08-10-2012 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #68
RE: Danny Welbeck
Nie przeszkoczy bo co? Big Grin

Bo tak uważacie? Bo spieprzył parę setek? Kij że umiejętnościami czytso technicznymi przewyższa większość graczy tej ligi.


Hernandez jest piłkarzem na United, Welbeck już nie...
08-10-2012 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #69
RE: Danny Welbeck
Tak tak Krzysiu, nienawidzę Fergiego bo upierdolił Berbę Sad Idź się lepiej w politykę pobaw ;]

Odnosiłem się do wywiadu Berby po odejściu do Fulham w którym mówił, że Ferguson sam powiedział Bułgarowi, że będzie grał mniej ponieważ chce zmienić koncepcje gry United w celu jej przyspieszenia a Dimitar ze swoimi nawykami nie jest odpowiednim zawodnikiem to tej taktyki. To, że Berba nie grał nawet gdy Welbeck i Chicharito byli kompletnie bezproduktywni to jedynie fakt. W sumie to to wszystko powinieneś wiedzieć, tylko, że skupiłeś się na tym na czym chciałeś ;]

Z resztą wątek napastników wiąże się z Bułgarem czy tego chcesz czy nie a to, że ceniłem tego piłkarza i nie podobało mi się to, że siedział na ławie to nie powód, żeby mnie nazywać jego fanatykiem...
08-10-2012 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #70
RE: Danny Welbeck
Na początku... a nie, powiem to na końcu, żebyś przeczytał argumenty.

Hubercik napisał(a):Tak tak Krzysiu
Nie mów do mnie Krzysiu.

Hubercik napisał(a):Idź się lepiej w politykę pobaw ;]
...

Hubercik napisał(a):Odnosiłem się do wywiadu Berby po odejściu do Fulham w którym mówił, że Ferguson sam powiedział Bułgarowi, że będzie grał mniej ponieważ chce zmienić koncepcje gry United w celu jej przyspieszenia a Dimitar ze swoimi nawykami nie jest odpowiednim zawodnikiem to tej taktyki.
Co za różnica do czego się odnosiłeś? Wszyscy wiedzieli i bez tego wywiadu, że Berba nie pasuje do nowej koncepcji Ferga, szczególnie po wtopie z Barceloną. Waść napisałeś jednak, że to był pretekst (powołując się na słownik języka polskiego PWN, jest to: zmyślony powód podany w celu ukrycia właściwej przyczyny), zatem stwierdziłeś, że bycie szybszym nie było powodem, a jedynie wymówką, bo prawdziwym celem Ferga było co innego, z kontekstu wynika na dokopanie Berbie.
E: Jest jeszcze druga opcja. Używasz słów, których znaczeń nie rozumiesz, ale, że wiesz, jak to świadczy o człowieku, pewnie się do tego nie przyznasz i nie wycofasz.

Hubercik napisał(a):To, że Berba nie grał nawet gdy Welbeck i Chicharito byli kompletnie bezproduktywni to jedynie fakt.
Nawet jeśli, jak się ma to do zacytowanego przez mnie pretekstu, o który tak się oburzyłeś?

Hubercik napisał(a):W sumie to to wszystko powinieneś wiedzieć, tylko, że skupiłeś się na tym na czym chciałeś ;]
Bo reszta to twój typowy bełkot, który czytam po raz enty.

Hubercik napisał(a):Z resztą wątek napastników wiąże się z Bułgarem czy tego chcesz czy nie
Dziwne, żeby się nie wiązał. Ale o co chodzi w tym miejscu?

Hubercik napisał(a):a to, że ceniłem tego piłkarza i nie podobało mi się to, że siedział na ławie
Ja też ceniłem i cenię dalej. I nie zawsze podobało mi się to, że siedzę na ławie. Sęk w tym, że w wynoszeniu Dimitara na piedestał przekraczałeś granice absurdu nieraz.

Hubercik napisał(a):to nie powód, żeby mnie nazywać jego fanatykiem...
Cytat proszę. Albo wycofanie tych słów.

***
Już się dawno przekonałem, że dyskusja z tobą na jakikolwiek temat, który podejmowałem, mija się z celem. Masz po prostu wbity ćwiek w głowę, nie potrafisz się wycofać z palniętych głupot, brniesz w nie jeszcze dalej, logikę masz za wymysł złych mocy. Szkoda naprawdę na to czasu.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 16:05 przez Kosma.)
08-10-2012 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #71
RE: Danny Welbeck
Hubercik napisał(a):Z resztą to samo tyczy się Hernandeza, który swoją grą jakoś nie nadawał szybkości naszej gry jeżeli uczestniczył inaczej w akcji niż dostawiając głowę, nogę bądź inną część ciała

Gra Hernandeza na tym polega aby znaleźć się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Ruud był taki sam. To sęp pola karnego on nie jest od rozgrywania, od robienia akcji tylko od ich wykańczania. Berba świetnie spisywał się grając tuż za "9". W przedsezonowych meczach to potwierdził, dużo widzi, zachowuje spokój, potrafi świetnie. To zupełnie inny typ niż Hernandez czy Welbeck.

Przy świetnej formie skrzydłowych gdzie nasza piłka w głównej opierała się na rajdach Valenci i błyskawicznym wrzutom w pole karne Chicharito był lepszym rozwiązaniem niż bułgar
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 16:06 przez BeBaD.)
08-10-2012 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #72
RE: Danny Welbeck
Cepilek napisał(a):Nie przeszkoczy bo co? Big Grin

Bo tak uważacie? Bo spieprzył parę setek? Kij że umiejętnościami czytso technicznymi przewyższa większość graczy tej ligi.

Tak, właśnie tak uważam.Ty widać masz inne zdanie i nie możesz dopuścić do siebie, że ktoś myśli inaczej.Ja akurat nie widzę w nim przyszłości naszego ataku.

Co do tych umiejętności technicznych to myślę, że trochę wyolbrzymiasz.Zresztą nikt nie zarzuca mu ich brak. On po prostu jest za mało skuteczny na grę w ataku, a i skrzydłowy jest z niego marny.

I jeszcze na koniec podpisuję się w pewnej części pod tym co napisał Hubercik.Welbeck grał w miejsce Bułgara, bo taki miał Ferguson kaprys, taki miał zamysł taktyczny.Piłkarsko Berbatov jest o niebo lepszy i dla mnie chęć grania szybszej piłki nie była wystarczającym powodem, zeby wystawiać Dannego kosztem Berby.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-10-2012 16:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #73
RE: Danny Welbeck
Ruuuuuuuuuud napisał(a):On po prostu jest za mało skuteczny na grę w ataku, a i skrzydłowy jest z niego marny.
Zdobył dla MU 12 bramek w debiutanckim sezonie, nie liczę 5 goli strzelonych 4 lata temu bo to historia.. Mało jak na chłopaka mającego 21 lat, nie rzadko wchodzącego z ławki albo ustawianego na skrzydle ? za bułgara daliśmy 30 baniek i tak właściwie to można powiedzieć że nie spełnił oczekiwań. Albo strzelał po 3 bramki na mecz albo zawieszał działalność i zasypiał na 3 miesiące.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):Piłkarsko Berbatov jest o niebo lepszy i dla mnie chęć grania szybszej piłki nie była wystarczającym powodem, zeby wystawiać Dannego kosztem Berby.

Tu nie chodzi tylko o to że był szybszy. Nasza gra od wielu lat opiera się na skrzydłowych, Welbeck do tego pasuje, jest wysoki, dobrze gra głową itp. Berba przy takiej grze był mało przydatny !
08-10-2012 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #74
RE: Danny Welbeck
Jak Berbatov został królem strzelców to też graliśmy skrzydłami.Bułgar też jest wysoki i nie raz głową strzelił bramkę.Ja wiem, że nie chodziło tylko o szybkość, ale ogólnie rzecz biorąc statyczność Berbatova.Jednak jeśli rzeczywiście o grę głową to też uważam, że to słaby argument ;d

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-10-2012 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #75
RE: Danny Welbeck
Ja za to bezpośrednio o Welbecku. Robię wielkie oczy czytając co poniektóre zamieszczane tutaj "mądrości".

Nie rozumiem, czemu teraz mamy taki nalot na Danny'ego, a nie np. po zakończeniu minionego sezonu. Znaczy rozumiem, bo teraz Danny gra trochę słabiej i już trzeba szukać sensacji. Żeby była jasność dla mnie Danny jako skrzydłowy jest póki co marny, jego dobre mecze na tej pozycji można policzyć na palcach jednej ręki.

Jednak jako napastnik moim zdaniem już w tym momencie gość jest rewelacyjny! Nie rozumiem, jak można nie zauważać tego przeogromnego potencjału jaki w nim drzemie :O Dla mnie to jest talent może nie na miarę Ronaldo, ale choćby takiego Henry'ego. Widzę, że wszyscy (nawet jego krytycy) zauważają jego świetne wyszkolenie techniczne, zmysł do gry kombinacyjnej, a jedynym zarzutem jaki umieją wysunąć jest brak skuteczności. Come on! Ludzie, czy Rooney, czy Ronaldo, czy każdy inny napastnik światowego topu będąc młodym napierdalał po 20 bramek na sezon? Nie! Bo to akurat nie zależy od talentu, umiejętności. Tu po prostu trzeba nabrać rutyny, spokoju. Jedni nabierają, szybciej inni wolniej.

Jedno jeszcze tylko powiem - Welbeck jeszcze będzie trząsł tą ligą!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-10-2012 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości