Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Welbeck
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #91
RE: Danny Welbeck
Trochę szkoda, że nie wpadła ta druga bramka po plecach Lopeza ale fakt, Danny zwłaszcza w defensywie zagrał kapitalnie. Moim zdaniem po De Gei drugi zawodnik meczu nawet przed Ronaldo bo w Realu to chyba Portugalczyk był jednak najlepszy. Żeby tylko zyskał regularność, przyspieszenie, technikę, balans ma świetne, niech złapie powtarzalność i będzie świetnie. Już nie mam zamiaru psioczyć na atak, mamy świetnych czterech zawodników. W sumie dość ciekawe, że mimo tak defensywnego ustawienia graliśmy aż trójką napastników + ofensywnym pomocnikiem *poniekąd* czyli Kagawą.
14-02-2013 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #92
RE: Danny Welbeck
Szczerze Wam powiem, dla mnóstwa osób taki występ tego gościa to wielkie zaskoczenie, mnie naprawdę nie zaskoczył niczym. Teraz czekam na powtarzalność i na pomnik przed Old Trafford.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-02-2013 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #93
RE: Danny Welbeck
Zawodnik dwumeczu z Realem. Mnóstwo wielkich gwiazd, kupionych za olbrzymie sumy, a najlepsze wrażenie zostawia wychowanek.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
06-03-2013 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #94
RE: Danny Welbeck
Mówiłem to podczas meczu w pubie, powiem i tutaj: Welbeck to przechuj i czapki z głów za to co robił.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-03-2013 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #95
RE: Danny Welbeck
http://www.youtube.com/watch?v=ReP5LbTp7uE
a to dla tych co go chcieli wywalić z klubu albo wysłać na wypożyczenie bo ma mało bramek na koncie Tongue
12-07-2013 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #96
RE: Danny Welbeck
Wiesz, kompilację na youtube tak, żeby był kozakiem można zrobić każdemu piłkarzowi..
Poza tym ta kompilacja jest słaba, dryblingi do tyłu, niecelne dośrodkowania, strzały obok bramki. W tytule 2013 i gole z sezonów poprzednich... wtf?

Nie żebym miał coś do Welbza ale argumentacja filmikiem z yt i to miernym to dziwna argumentacja.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2013 14:05 przez Under.)
12-07-2013 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #97
RE: Danny Welbeck
Nie każdy jednak bywa najlepszym zawodnikiem dwumeczu z Realem Madryt, gdzie aż roi się od zawodników wartych miliony.

Licze bardzo na Dannyego w tym sezonie, Moyes zresztą też z tego co mówił dzisiaj na konferencji.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-07-2013 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #98
RE: Danny Welbeck
Żeby tylko z Realem Tongue Ale to trzeba oglądać całe mecze, a nie patrzeć na statystyki, sam Twarowski mówił o Welbecku, że jest to 'zawodnik, który właściwie nie traci piłek'.
12-07-2013 14:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #99
RE: Danny Welbeck
Welbz to jest kociak niesamowity, uwielbiam te jego ruchy jak biegnie;P Żeby miał tylko wykończenie i zimną głowę Cziczy to byłoby pięknie.
12-07-2013 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Patryk Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 2
Post: #100
RE: Danny Welbeck
To fakt, nawet na tym filmiku widać, że często czeka o te 0,5s -1s za długo z oddaniem strzału i dostaje bloka albo sie gubi nie wie co zrobić i wycofuje : p
12-07-2013 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #101
RE: Danny Welbeck
Wellbeck ma 95k tygodniówki? Jeśli tak to 2 razy więcej niż jakość jaką prezentuje Big Grin
Nie wiem może ma tą technikę tylko szkoda że jej nie wykorzystuje. w tym sezonu musi strzelić z 15 bramek w samej lidze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2013 09:08 przez samcro.)
15-07-2013 07:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #102
RE: Danny Welbeck
haha, no nie wierze, poważnie taka tygodniówka?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
15-07-2013 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #103
RE: Danny Welbeck
Ponoć 75k. To i tak z 3 razy mniej od jednego łysiejącego jegomościa z naszej drużyny, który ma problemy z nadwagą i ogólnie ma wyjebane na wszystko.

Ogólnie dla etatowego reprezentanta Anglii, który klasę potwierdza w najbardziej prestiżowych rozgrywkach (LM, Euro), to pensja jak najbardziej ok. Statystycznie poprzedni sezon miał w United kiepski, ale najwidoczniej (i dobrze) w klubie ogląda się mecze i wiedzą jak Danny wykonuje swoją robote na placu grySmile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-07-2013 09:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #104
RE: Danny Welbeck
michal85 napisał(a):Ogólnie dla etatowego reprezentanta Anglii, który klasę potwierdza w najbardziej prestiżowych rozgrywkach (LM, Euro)
Poza meczem z Realem ciężko mi wskazać te wymiatanie Big Grin szczególnie na Euro? Wellbeck to dobry zmiennik jak dla mnie , zapierdziela w defensywie, w ofensywie, walczy o piłki i jak na napastnika dużo ogólnie tyra, ale musi to robić skoro w polu karnym jest słabiutki
A Rooney to zupełnie inna kwestia.
Tygodniówka zresztą mnie nie dziwi, w Anglii płacą zajebiście dobrze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2013 09:14 przez samcro.)
15-07-2013 09:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #105
RE: Danny Welbeck
Jak już to poza dwumeczem z Realem Smile A na euro?
http://www.youtube.com/watch?v=MKjhh7V9Y3w

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-07-2013 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości