Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Welbeck
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #121
RE: Danny Welbeck
Kontuzja się przydarzyła, mówił coś Moyes.
25-02-2014 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #122
RE: Danny Welbeck
Zdaje się, że chłopak jest specjalistą od superważnych spotkań. Gdyby potrafił trzymać taki poziom na co dzień, byłby wielkim graczem, bo ma ku temu wszelkie atrybuty.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
20-03-2014 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #123
RE: Danny Welbeck
Jeśli doniesienia mediów okażą się prawdziwe, a wiele na to wskazuje (wypowiedź LVG na konferencji wlała jeszcze więcej zamieszania, jednak nie zdziwię się, jeśli był to celowy zabieg Holendra, by podsycić spekulacje i utrzeć nosa dziennikarzom), to będę ogromnie zaskoczony i bardzo niezadowolony. Nie rozumiem z jakiego powodu United miałoby się pozbywać Welbecka. Anglik jest naprawdę dobrym zawodnikiem i jest ważnym elementem tego zespołu. Danny to wciąż młody zawodnik, ma dopiero 23 lata także cała kariera jeszcze przed nim. Gołym okiem widać, że Anglik ma potencjał i jedyne czego potrzebuje to w miarę regularnej gry.

Oczywiście inaczej spojrzę na całą sytuację, gdy okaże się że to Danny chciał odejść. Jednak mam nadzieję, że wszystko pozostanie po staremu. Przy ustawieniu 352 Anglik będzie miła naprawdę sporo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Tym bardziej, że Rooney i van Persie nie są ze stali i przynajmniej raz, każdy z nich na kilka tygodni wypadnie.



Mój Blog: Pod presją czasu
22-08-2014 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomalq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 6
Post: #124
RE: Danny Welbeck
i tu właśnie chyba cały problem. Welbz chyba już nie chce być wiecznym rezerwowym. Powiedzmy sobie szczerze, że nie ma szans wygryźć Roo i RvP. W kolejce jest jeszcze nadal Groszek i nowe twarze jak Powell i Wilson.
23-08-2014 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #125
RE: Danny Welbeck
Szkoda tylko, że nie potrafimy sobie z tym poradzić. Czołowe kluby mają po dwóch klasowych graczy na jedną pozycję i nikt się nie obraża, że jest rezerwowym. W sytuacji gdyby odszedł Hernandez, a to chyba wyszłoby na zdrowie obu stronom, Welbeck nawet po transferze Di Marii łapał by się do pierwszej czwórki napastników.
24-08-2014 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mgc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Post: #126
RE: Danny Welbeck
Jest potwierdzenia transferu DEFINITYWNEGO Danny'ego do Arsenalu:
http://www.arsenal.com/news/news-archive...rd-welbeck

Świetny deal dla Arsenalu, dla mnie to jest po prostu smutne.
Trzeba się z tym przespać.
02-09-2014 01:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #127
RE: Danny Welbeck
Szkoda, że akurat tam...

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
02-09-2014 01:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #128
RE: Danny Welbeck
Nie przeszkadza mi, że akurat do Arsenalu. Co innego, gdyby chciał City lub Liverpool. Dalej go czeka gra w klubie z najwyższej półki, wypada życzyć powodzenia.
Kto wie, może jeszcze kiedyś zagra w koszulce diabłów.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2014 06:41 przez sebos_krk.)
02-09-2014 06:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #129
RE: Danny Welbeck
Życzę Welbeckowi samych sukcesów, a także wielu bramek w meczach przeciwko United. Mam nadzieję, że Danny szybko uświadomi ludziom z Old Trafford, że popełnili duży błąd wypychając go z klubu, a tym bardziej, że wzmocnili swojego głównego rywala w walce o miejsca w top4.

Przed Dannym stoi teraz ogromna szansa. To jest jego chwila i tylko od niego zależy czy ją wykorzysta. Arsenal obecnie jest bez napastnika, także Welbeck ma ok. dwóch miesięcy żeby pokazać ile jest wart.

Powodzenia Danny!



Mój Blog: Pod presją czasu
02-09-2014 07:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #130
RE: Danny Welbeck
To bardzo smutny dzień dla mnie jako kibica United. Sprzedajemy młodego, wciąż rozwijającego się napastnika, naszego wychowanka i nadzieję na przyszłość. Wiele zostało już na ten temat powiedziane na shoutcie. Ja dodam tylko, że kompletnie nie rozumiem takiego "rozwiązania" Welbeck dawał tej drużynie bardzo wiele i mógł się tylko rozwijać, niezaprzeczalnie był przydatny i wnosił sporo ożywienia. Nie osądzam i nie potępiam jeszcze van Gaala, bo może z czasem dowiemy się, że Danny chciał odgrywać większą rolę w klubie nie godząc się z rolą rezerwowego i sam mocno cisnął ten transfer, wtedy byłoby mi ciut lżej na sercu, bo jeżeli LvG go zwyczajnie skreślił to nie wiem czy mu to wybaczę.

Życzę Welbeckowi jak najlepiej, nawet ładując bramy dla Arsenalu, zawsze będzie dla mnie cząstką tego wielkiego United, wyszkolonym pod okiem i wprowadzonym do drużyny jeszcze przez sir Alexa Fergusona, w czasach kiedy ten klub miał własną unikalną tożsamość i filozofię. Obecnie klub równa do City i Chelsea, ale to chyba znak czasów... W końcu bez ogromnych pieniędzy i grupy niedorzecznie przepłaconych najemników nie można nawiązać walki z czołówką.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
02-09-2014 08:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #131
RE: Danny Welbeck
Cytat: W końcu bez ogromnych pieniędzy i grupy niedorzecznie przepłaconych najemników nie można nawiązać walki z czołówką.
Da sie da a po drugie żenujące są pojazdy po klubach city czy Chelsea jakby były gorsze. Otóż nie sa
02-09-2014 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #132
RE: Danny Welbeck
samcro napisał(a):Da sie da a po drugie żenujące są pojazdy po klubach city czy Chelsea jakby były gorsze. Otóż nie sa

Ciekawe, podaj przykład klubu który byłby teraz w stanie realnie wedrzeć się do czołówki ligi angielskiej bez wydawania setek milionów na wzmocnienia. City i Chelsea są gorszymi klubami od United, zniszczyły angielską piłkę sposobem budowania potęgi błyskawicznej i zaburzeniem możliwości naturalnego rozwoju zawodników. Teraz nie ma innego wyjścia niż podążać podobną drogą chcąc pozostać na szczycie. Jest to moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać, zresztą to nie jest temat na takie dyskusje.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2014 08:58 przez Silvan.)
02-09-2014 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #133
RE: Danny Welbeck
Przecież city bez kasy tez by sie nie wdarli nie mieliby szans to test całkiem naturalne. Mu tez swietoszkiem nie jest bo tez płaciło wielkie kwoty , kradło młodzież tylko miało także wychowanków i to różnica . City i Chelsea takiej szansy nie miało i nazywanie ich gorsze jest śmieszne tymbardziej w czasach gdy mu wydaje tak głupio jak oni w szczytowej formie. I te obecne transfery to nie konieczność jak zwykle szukanie usprawiedliwien dla cZystosci cnot klubu ze niby lepszy od innych. Otóż piłka to biznes,
02-09-2014 09:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #134
RE: Danny Welbeck
(02-09-2014 08:40)samcro napisał(a):  
Cytat: W końcu bez ogromnych pieniędzy i grupy niedorzecznie przepłaconych najemników nie można nawiązać walki z czołówką.
Da sie da a po drugie żenujące są pojazdy po klubach city czy Chelsea jakby były gorsze. Otóż nie sa

Juz nie . Ostatni płomień zgasł.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
02-09-2014 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #135
RE: Danny Welbeck
Smutno mi.
Tracimy bardzo dobrego, wciąż jeszcze młodego, zawodnika, do tego wychowanka i kibica United - to boli, aczkolwiek zdaję sobie sprawę dlaczego Danny naciskał na transfer - przyjście Falcao jednoznacznie wskazywło, że nie będzie tyle grał ile chce a teraz przed nim bardzo wazny okres.
Życzę mu wszystkiego dobrego- niech odnajdzie się w Arsenali i w pełni rozwinie swój talent i wierzę, że swego czasu wróci do nas.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
02-09-2014 17:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości