Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Derby?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 0% 0 0%
Rafael da Silva 11.76% 2 11.76%
Jonny Evans 5.88% 1 5.88%
Gary Neville 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Nani 47.06% 8 47.06%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Darron Gibson 0% 0 0%
Ryan Giggs 17.65% 3 17.65%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Carlos Tevez 11.76% 2 11.76%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
James Chester 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
CC: Manchester United 4-2 Derby County (20.01.2009)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 24wzdop.png]

20 stycznia 2009 roku o godzinie 21:00 na Old Trafford Manchester United podejmie Derby County w spotkaniu rewanżowym półfinałów Carling Cup.

W pierwszym spotkaniu na Pride Park nieoczekiwanie zwyciężyli gospodarze 1:0. Czy Czerwone Diabły zdołają odrobić tą stratę i awansować do finału? Jaki futbol tym razem zaprezentują? Jakich piłkarzy desygnuje do gry sir Alex Ferguson?

O wszystkim, co dotyczy tego spotkania piszemy w tym temacie. Zapraszam do dyskusji.


Fan United od 1992 roku
09-01-2009 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Cóż pierwszy mecz przegrany po mizernej grze. Nad składem raczej bym nie rozwodził się bo musi wyjść podobny co w pierwszym meczu. Bądź co bądź grając Welbeckiem , Andersonem czy Gibsonem jesteśmy w stanie ich rozbić. Nie zdziwię się w ogóle jak rywal przez 90 min będzie murował dostęp do swojej bramki. Lecz dwa gole w pierwszej połowie dla nas i po sprawie , potem szybkie kontry i rywal leży na deskach będąc z punktowanym.

Kuszczak
Gary-Evans-Rio/Vida-O'Shea
Nani-Gibson-Fletch-Giggs
Welbeck-Tevez

Jeśli nie awansujemy to ... :shock:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
09-01-2009 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #3
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Nie ma co, ten mecz trzeba wygrać!! 2 bramki w 1 połowie to by było coś pięknego <myśle, że nawet realnego> tylko z drugiej strony wiadomo, że DC bedzie się bardzo broniło, ponieważ z pierwszego meczu mają pozytywny wynik,no nic zobaczymy, trzeba trzymać mocno kciuki za nasza drużynę;]

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
15-01-2009 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
IcemanCR7 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Zawodnicy MANCHESTERU UNITED są w stanie wygrać to spotkanie bez problemu.
JANCZAR dobrze zasugerował, iż Derby będzie się starało utrzymać korzystny wynik i od razu
przypomina się mecz z Sunderlandem,gdzie goście bronili swojej bramki skutecznie przez 90 minut, a piłkarze też nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji stworzonych przez siebie,także priorytetem będzie strzelenie bramki i wtedy być może Derby się odsłoni i zacznie atakować, albo od początku zaatakują aby podwyższyć przewagę - oby do tego nie doszło,a sam chciałbym aby CT32 Strzelił dwie lub 3 bramki dał awans CZERWONYM DIABŁA i wkońcu uwierzył w siebie,co napewno dało by do myślenia SAF,który chyba zapomniał czego dokonał Apacz dla Manchesteru w ubiegłym sezonie,oby tak było,życzę tego MU z całego serca :!:
16-01-2009 02:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jakobos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Moim zdaniem powinniśmy bez wielkiego wysiłku zwyciężyć w tym meczu i dostać się do finału. W prawdzie pierwszy mecz przegraliśmy 1:0 ale Derby to nie jest jakiś postrach drużyn wydaje mi się , że Man miał wtedy słabszy dzień.Derby na pewno wyjdzie podbudowane na Old Trafford będąc w przekonaniu ze jeśli raz sie udało to czemu szczęście ma nie dopisać i tym razem.
Co do składu to powinien być taki sam jak z poprzedniego meczu może Alex powinien wprowadzić bardziej doświadczonych graczy dla pewności osobiście uważam ze wygramy 3:0 a bramki strzelą ;
2 Tevez i 1 Nani
Do Boju
17-01-2009 09:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #6
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
jakobos napisał(a):Moim zdaniem powinniśmy bez wielkiego wysiłku zwyciężyć w tym meczu i dostać się do finału. W prawdzie pierwszy mecz przegraliśmy 1:0 ale Derby to nie jest jakiś postrach drużyn wydaje mi się ,

Wiesz Derby to nie jest jakiś potężny klub, ale nie moża ich lekceważyć, skoro raz wygrali to znaczy, że mogą tego dokonać ponownie, szczególnie, że Manchester United nękają kontuzję, gdy by było 3:0 tak jak mówisz to widome, że było by fantastycznie, ale myśle, że tak kolorowo nie będzie, derby raczej nie zaatakuja od początku żeby podwyższyć wynik, bo nie będą się chcieli odkryć, raczej będą pilnować zaciekle dostępu do swojej bramki i skupią się na obronie i na atakowaniu z kontry, oczywiście trzymam kciuki za Manchester United

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
17-01-2009 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Cytat:Kadra meczowa:
Bramkarze: Tomasz Kuszczak, Ben Foster, Ben Amos
Obrońcy: Rafael da Silva, Gary Neville, Nemanja Vidić, Jonny Evans, James Chester, John O'Shea, Fábio da Silva
Pomocnicy: Nani, Michael Carrick, Paul Scholes, Darren Fletcher, Darron Gibson, Rodrigo Possebon, Anderson, Ryan Giggs, Park Ji-Sung, Zoran Tošić, Cristiano Ronaldo
Napastnicy: Carlos Tévez, Danny Welbeck, Federico Macheda

Mamy w kadrze 4 zawodników, którzy jeszcze nie rozegrali oficjalnego meczu z Diabełkiem na piersi Wink

Ja proponuję tak:
Foster
Rafael - O'Shea/Chester - Evans - Fabio lub Rafael - Chester - Evans - O'Shea
Nani - Scholes - Possebon/Gibson - Ronaldo
Welbeck i Tevez

W bramce Ben, ponieważ ostatnio grał Tomek. W obronie uważam iż Vidiciowi przydałby się odpoczynek...
W pomocy na skrzydle oczywiście Nani i Ronaldo, w środku sam nie wiem kogo chciałbym widzieć Big Grin
A w ataku oczywiście Tevez i Welbeck

Jeśli Tosic, Fabio i Macheda nie zaczną od początku ( a na raczej na pewno nie zaczną) to chciałbym ich ujrzeć w drugiej połowie. Tosic za Ronaldo, Fabio za O'Shea i Macheda za Teveza Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
19-01-2009 21:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #8
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
I zostawić w napadzie parę Welbeck/Macheda? Moim zdaniem kiepski pomysł, chyba że będziemy do tego czasu prowadzić.
Z chęcią obejrzałbym tego Tosica od pierwszych minut, mógłby być zamiast Naniego, albo C. Ronaldo. Bardziej za Naniego, bo jednak Ron bardziej się przyda. Nie są to jakieś bardzo ważne rozgrywki, ale odpaść w nich z Derby to obciach. Dlatego nie chciałbym jakiś eksperymentów wielkich. Chętnie zobaczyłbym też Fabio, ale jeśli o niego chodzi to nie mam parcia na to by wystąpił od początku. Mógłby wejść za O`Shea. Moja propozycja:

Foster
Rafael -- Vidić - Evans -- John O`Shea
Tošić -- Scholes - Fletcher -- C. Ronaldo
Welbeck Tevez

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-01-2009 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
pan_opticum napisał(a):I zostawić w napadzie parę Welbeck/Macheda? Moim zdaniem kiepski pomysł, chyba że będziemy do tego czasu prowadzić.
Oczywiście tylko, gdy będziemy wygrywać, ale wygrywać więcej niż 1:0 Wink

pan_opticum napisał(a):Z chęcią obejrzałbym tego Tosica od pierwszych minut, mógłby być zamiast Naniego, albo C. Ronaldo.
Nani w tym meczu w podstawie, nie ma innej możliwości. Kiedy on ma grać jak nie w takich meczach?



Mój Blog: Pod presją czasu
19-01-2009 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #10
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Z ogórami w lidze może pyknąć meczyk i tak każdy jego występ to niewiadoma- wstrzeli się w mecz czy nie? Można postawić też inaczej to pytanie: jeśli nie sprawdzać Tosica w takim meczu to w jakim?Wink Myślę też że może to zmotywować Portugaleiro do cięższej pracy. Taka mała nadzieja.

Co Machedy, jeśli tak stawiasz sprawę to popieram. Jeszcze Gibson mógłby sobie pobiegać.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-01-2009 22:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Tosic skoro już znajdzie się w składzie na mecz to powinien wystąpić, ale również uważam że nie od pierwszej minuty, ale tak np po przerwie- on chyba nie jest jeszcze na to przygotowany - pierwszy mecz i od razu w od początku? Nie sądzę. Naniemu bardziej się należy no i co by nie mówić jak na razie jest pewniejszy, a Serb to wielka niewiadoma- myślę że jak zagra 30-40 minut to będzie dobrze Smile

Cytat:Foster
Rafael - O'Shea/Chester - Evans - Fabio
Nani - Scholes - Possebon/Gibson - Ronaldo
Welbeck i Tevez
skład dobry, ale zamiast Fostera Kuszczak i Chestera Vidic Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
19-01-2009 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Powiem że z niecierpliwością wyczekuję tego meczu. Bo bardzo ciekaw jestem jak Derby podejdzie do tego meczu. Czy będą przez cały mecz murować bramkę czy jednak zaatakują tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu. wydaje mi sie że będą murować bramkę chcąc utrzymać prowadzenie ale jak będzie to sie okaże. No i ciekaw jestem jak zagrają nasi ulubieńcy.
Przydałoby sie ustrzelić coś więcej, przynajmniej 3:0 to będe zadowolony. Tevez mógłby strzelić to na pewno dodałoby to mu pewności siebie. Ale z naszą skutecznością może być ciężko.

Co do składu to ja bym to widział tak:

Foster - nie grał już długo, z chęcią bym go zobaczył w akcji
Rafael - Vidic - Evans - O'Shea
Nani - Scholes - Gibson/Fletcher - Ronaldo
Tevez - Welbeck

Co do Naniego to tak jak pisaliscie wyżej musi zagrać cały mecz bo kiedy on ma grać? Najwyżej Tosić wejdzie za Ronaldo.
19-01-2009 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #13
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Super byłoby wejść do finału tych rozgrywek, ale nie kosztem przemęczenia kilku naszych ważnych graczy. Phelan już po meczu z Boltonem mówił, że zawodnicy zdradzali oznaki przemęczenia - niektórzy graja przecież co 3 dni. Przecież jeśli wystąpiłby Berbatov, Ronaldo czy Vidić, to oznaczałoby dla nich czwarty mecz w przeciągu 9 dni! Nie dajmy się zwariować...

Osobiście postawiłbym na...

Foster - Rafael, Evans, O'Shea, Fabio - Park, Gibson, Scholes, Nani - Giggs, Welbeck

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-01-2009 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
A ja ciągle stawiałbym na Kuszę, a skład widzę tak:

__________Kuszczak__________
Rafael__Evans__O'Shea___Fabio
Nani____Andy____Giggs___Park
______Tevez___Welbeck______

Giggs w ataku? Fergie juz nie raz próbował czegos takiego i sytuacja była jak z nanim. Albo mecz mu wyjdzie albo nie. Najczęściej prezentował tą drugą opcję. W środku odnalazłby się. Kierowałby naszą grą, a to cholernie będzie nam potrzebne patrząc na wynik z pierwszego meczu. Szkoda, też, że nie mamy defensywnego pomocniak z prawdziwego zdarzenia, bo mógłby zagrać, aczkolwiek może się to okazać niekonieczne, bo Barany będą murować ;] Tosicia w ogóle bym nei wpuszczał. Bo po co? Mecz z Derby, ale o jaką stawkę?... No nie możemy sobie pozwolić na odpadnięcie z takimi ogórkami, a niewiadomo, jak by się zaprezentował Serb. A jeśli Nani będzie się prezentował to niestey, ale Ronaldo to mus. Bo Park też nam jest potrzebny z Derby. Kto by pomyślał, że kiedyś to napiszemy, ale będzie trudno...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
20-01-2009 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #15
Re: CC: Manchester United - Derby County (20.01.2009; 21.00)
Liczę, że w tym meczu dane nam będzie wreszcie zobaczyć nasz nowy nabytek -Tošića. Trzeba pamiętać, że gramy cały styczeń mecze co 3 dni, a Carling Cup jest najmniej ważnym frontem w tym sezonie, choć tak blisko od finału i odpaść z słabiutkim Derby byłoby głupio. Jestem pewny, że wnioski po pierwszym spotkaniu zostaną wyciągnięte, i zobaczymy o niebo lepszą grę naszego zespołu. Dla rezerwowych jest to szansa na wykazanie się, myślę, iż o zaangażowanie w grę nie byłoby konieczności martwienia się.
W związku z powyższym ja widziałbym to tak:
Kuszczak - Rafael, Evans, O'Shea, Fabio - Tošić, Gibson, Carrick, Nani - Tevez, Welbeck
chociaż na pewno w rzeczywistości będzie to wyglądało inaczej, bardzo ciekaw jestem jak zostanie zestawiona linia pomocy, bo możliwości jest bardzo dużo.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-01-2009 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości