Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
FIFA
Rozmawiamy o wszystkich wersjach fify, mile widziane pytania na temat poszczególnych problemów występujących w tej grze.
26-01-2008 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: FIFA
Mało się zmieniła w stsunku do 2007, ale i tak jestem jej fanem. Szybko znudziło się grać w kariere, wiec jako że mam oryginał gram przez sieć.. znaczy grałem, bo teraz gram tylko z kumplem przez siec lokalną i mozna powiedziec, że to nasze uzależnienie bo czesto gramy;]
26-01-2008 11:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darekmp3 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: FIFA
Jeśli chodzi o FIFE 07 można by zorganizować jakiś turniej pomiędzy użytkownikami forum. Zapewne graliście z kumplem przez hamachi, dlatego myślę, że byłaby to niezła zabawa dla każdego. Co o tym sądzicie :?:
26-01-2008 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: FIFA
Darekmp3 - Czemu nie? Wink Jak zbierzesz jakąś grupkę osób, to się założy oddzielny temat i zrobimy sobie redlogową ligę. Wink

A z serii FIFA to mi się podobały tylko 99 i 98. Wink

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
26-01-2008 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: FIFA
Za FIFĄ nie przepadam, chociaż to z tą serią stawiałem swoje pierwsze komputerowo-piłkarskie kroki. Zaczynałem od FIFY98 i pamiętam, że była tam możliwość gry na hali, czego bardzo mi brakuje, kiedy teraz gram sobie w PESa. Na hali była zupełnie inna rozgrywka Big Grin
26-01-2008 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: FIFA
Luki napisał(a):Za FIFĄ nie przepadam, chociaż to z tą serią stawiałem swoje pierwsze komputerowo-piłkarskie kroki. Zaczynałem od FIFY98 i pamiętam, że była tam możliwość gry na hali, czego bardzo mi brakuje, kiedy teraz gram sobie w PESa. Na hali była zupełnie inna rozgrywka Big Grin


No, hala to było coś. Big Grin Śmiesznie się tam grało, fajnie tak. Smile Ostatnio sobie zagrałem 98 i właśnie sobie o tym przypomniałem. Kilka dobrych godzin na hali spędziłem. Big Grin

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
26-01-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darekmp3 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: FIFA
W dziale HydePark powstał temat dotyczący zapisów do turnieju w FIFE 07. Proszę zapisywać się, będzie niezła zabawa Big Grin Big Grin
26-01-2008 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mateunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: FIFA
Ja grałem w każdą fife od 98 roku jednak do 2003 coś się zmieniało a potem co roku taka sama grafika itp więc szybko sie nudzi. A hala w 98 to jest coś zawsze jak ide do kumpla to gramy na hali xD
27-01-2008 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
relax Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: FIFA
A możecie podać jakieś fajne tricki które znacie na FIFE 08 ?
27-01-2008 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #10
Re: FIFA
W 08 triki to dla mnie jakiś matrix. Też chętnie bym posłuchał rady jak je zrobić bez gamepada.

Co do Fify 98 - najlepsza była i tyle. :mrgreen:

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
28-01-2008 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: FIFA
komp nie pozwala na grę w 08, więc gram w 07. Niestety - stroje są inne. Wiem, że to dla wielu mała istotna sprawa, ale ja lubię grać w obecnych strojach. I mam taki problem:
Ściągnąłem sobie Kit Raptora do aktualizowania strojów. Stroje też mam, biorę import i mi wyskakuje: This kit is not in the game.

korzystaliście z Kit Raptora? A może znacie ten problem? plz o szybką odp ;]

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
18-07-2008 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: FIFA
maju1309 napisał(a):komp nie pozwala na grę w 08

Nowa karta graficzna i już pozwala.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
18-07-2008 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jabol Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: FIFA
Mam małe pytanko.Jaki przycisk na padzie odpowiada klawiszowi Shift w Fifie 08?
15-08-2008 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: FIFA
LT.
15-08-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
Re: FIFA
jabol napisał(a):Mam małe pytanko.Jaki przycisk na padzie odpowiada klawiszowi Shift w Fifie 08?

A co? Chcesz robic triki za pomoca tego? Tongue Na padzie to tricki gałka sie przeciez robi Wink

Podobno FIFA09 ma byc wreszcie next-gen`owa. Oby, oby... I aby przyjemnosc z gry wzrosła, bo ostatnie wersje to kazdy mecz prawie tak samo wygladął.

amor patriae nostra lex
15-08-2008 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości