Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FIFA
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #61
Re: FIFA
ja bym jednak nie dał Fife 09, tytuły najlepszej "piłki".

Jak grałeś w demo, to co jest poprawione co do poprzednika ?
13-09-2009 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: FIFA
Podobno nic xd

Fifa jest najlepsza piłką, ale tylko na konsole nowej generacji.
14-09-2009 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #63
Re: FIFA
Szkoda, ze tylko na konsole bo nie każdy jest konsolowcem a na PC nie ma obecnie niestety dobrej piłki. Grałem i w PESa 2009 i w FIFE 09 i obiektywnie stwierdzam, że obie mają swoje zalety i masę wad. I żadnej nie nazwałbym "dobrą". Może jakby połączyć zalety FIFY z zaletami PESa to wyszedłby niezły produkt.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-09-2009 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: FIFA
M.T. napisał(a):Podobno nic xd

Fifa jest najlepsza piłką, ale tylko na konsole nowej generacji.

Dokładnie. Fifa na PC to dno. Nie opłaca się ściągać dema (1,7GB!), żeby zobaczyć to, co się miało rok temu. I dwa lata temu.
15-09-2009 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #65
Re: FIFA
Nie wiem jakie są różnice między FIFĄ na PS3, a na PC, ale jak tak czytam te posty to wydają mi się co najmniej duże. Na konsolach FIFA jest niesamowicie wciągającą grą i już nie mogę doczekać się, kiedy wpadnie w moje ręce najnowsza wersja, bo demo mnie jak najbardziej do tego przekonuje, że jest to gra warta zakupu, na konsole zaznaczam. Ostatnia wersja na PC, z którą miałem styczność to chyba 06 Wink
19-09-2009 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: FIFA
Ja grałem w fifę 09 na PS3 u kolegi i jest w chuj gorsza od fify 09 na PC. W ogóle gra w fifę na PS to dla mnie dramat. No ale cóż, gusta i guściki...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
19-09-2009 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #67
Re: FIFA
W żadną inną piłkę nie grałem tyle, co w Fife 09 na xboxa. Trochę czasu minęło już od premiery, a jak znajdę kilka wolnych chwil to siadam przed tv i nadal pocinam w fife Smile Oby 10 była jeszcze lepsza.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-09-2009 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #68
Re: FIFA
Tomek91 napisał(a):Nie wiem jakie są różnice między FIFĄ na PS3, a na PC, ale jak tak czytam te posty to wydają mi się co najmniej duże.
Fifa na pecety to coroczny odgrzewany kotlet, w którym tylko aktualizowane są składy i koszulki. Przykre, że EA zupełnie odpuściła ten rynek kosztem produkcji innej gry na konsole. Innej, bo to zupełnie inni ludzie tworzą i obie wersje nie mają nic ze sobą wspólnego.
Ja ogólnie nie przepadam za grę w gry piłkarskie. Wolę szybką grywalność serii NHL (nawet odgrzewanych kotletów na pc) i przede wszystkim cudowną NBA Live 2005. Gra przed czterech sezonów wciąż jest uważana za najlepszą z serii, wciąż wiele osób w to gra, dlatego nie ma problemu z patchami aktualizującymi składy, drużyny, parkiety czy koszulki. Kto grał, ten wie. A piszę o tym dlatego, że czasem twórcy potrafią przekombinować, a dla gracza liczy się przede wszystkim grywalność, a nie kosmiczna grafika. Smile


Fan United od 1992 roku
19-09-2009 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pawlak Offline
Member
***

Liczba postów: 249
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: FIFA
Sebos, polecam NBA 2K9.
19-09-2009 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M.T. Offline
Member
***

Liczba postów: 104
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: FIFA
sebos_krk napisał(a):NBA Live 2005. Gra przed czterech sezonów wciąż jest uważana za najlepszą z serii
Pawlak napisał(a):Sebos, polecam NBA 2K9.
Bez kitu, Ty chyba nawet nie słyszałeś o 2K Big Grin Ja już nie mogę się doczekać NBA 2K10 bo 9 to jest coś niesamowitego
19-09-2009 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #71
Re: FIFA
Słyszałem, grałem, bardzo mi się podobała, ale chyba trudniej i zarazem realniej mi się gra w 05. Faktem jest to, że w 2k9 grałem kilka razy, a w starą nba parę lat. Musiałbym się wgrać w 2k9, ale to już poczekam na 2k10.


Fan United od 1992 roku
20-09-2009 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rane Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #72
Re: FIFA
Ja już nowej FIFY nie mogę się doczekać. W FIFE 09 grałem praktycznie non-stop, chyba w żadną inną grę tylko nie grałem (oprócz DIablo II 8-) ). Oczywiście jak FIFA to tylko next-gen. Nowa zapowiada się świetnie. Grałem w demo FIFY i PESa i status chyba się sprzed roku nie zmieni. Na konsole tylko FIFA. Obecnie jedyną przewagą PESa jest licencja na LM.
20-09-2009 09:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #73
Re: FIFA
Nie wiem czy to spowodowane jest faktem, że przez długi okres czasu (około roku, od premiery poprzedniczki) w żadną piłkę na peceta nie grałem, czy może czymś innym, ale jak na razie całkiem przyjemnie się pomyka w nową Fifę10, ciekawe czy za powiedzmy ~tydzień zdania nie zmienię. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
30-09-2009 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ukabe Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #74
Turniej "Fifa 10" na Xbox 360, Kraków, English Football Club
English Football Club zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju "Fifa 10". Wpisowe wynosi

tylko 20 zł, cała pula zostanie przeznaczona na nagrodySmile
Prosimy o osobiste zapisy w klubie, tj.
ENGLISH FOOTBALL CLUB
ul. Mikołajska 5

Więcej informacji oraz regulamin na stronie w zakładce "Miniliga Fifa 10" http://www.efc.krakow.pl



ZAPRASZAMYSmile

[Obrazek: turniej%20xbox%20mini.jpg]
18-01-2010 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #75
Re: FIFA
No nie wiem jak Wy, ale ja sie nie moge oderwac od FIFY 10 na PS3. Jeżeli dodatkowo masz urządzenie podłączone do sieci to jest to gra kompletna. Wszystko zostało naprawione, aspekt fizyki defensorów w stosunku do napastników został szczegółowo dopracowany, ciekawie można tworzyć własne stałe fragmenty, Arena podległa nieznacznej zmianie, wydaje mi się, że nieco dopieszczono grafikę, urozmaicono komentarz, przez co gra jest niemalże perfekcyjna. Pojawiają się jednak bugi niekiedy, szczególnie wtedy kiedy bramkarz podaje do najbliższego obrońcy. Ostatnio zainstalowałem Ultimate Team i jest to równie ciekawe urozmaicenie, ale mnie osobiście karcianki nie kręcą. Chętni do gry przez sieć zapraszam do nicka:ozinho18 albo pisać na GG:4601054.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
10-03-2010 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości