Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #316
Re: Reprezentacja Polski
Vinnie Jones był kontuzjogenny, bo powodował kontuzjeWink.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-05-2009 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #317
Re: Reprezentacja Polski
Mam nadzieję, że Obraniak będzie już mógł zagrać przeciwko Grecji. Nie chciałbym, żeby nam tego tego zawodnika sprzątnięto sprzed nosa. Ludovic chcę grać dla nas i musimy go mieć bo ma nieprzeciętny talent.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
16-05-2009 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #318
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:W sierpniu w koszulce z orłem na piersi po raz pierwszy zagra pomocnik francuskiego OSC Lille Lodovic Obraniak - informuje "Przegląd Sportowy".
Selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker powoła 25-letniego piłarza na towarzyski mecz z Grecją, który odbędzie się 12 sierpnia w Bydgoszczy.

Beenhakker chciał już teraz zaprosić 25-letniego piłkarza na zgrupowanie w RPA, ale nie mógł, bo nadal trwają procedury o stwierdzenie polskiego obywatelstwa piłkarza

Nareszcie.

Pele good, Maradona better, George Best
19-05-2009 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #319
Re: Reprezentacja Polski
Spokojnie. W tym kraju jest wszystko możliwe .

Jeśli go powoła to wtedy będziemy pewni na 100% . Nie ma co ukrywać powinno być to spore wzmocnienie naszej pomocy. Ciekawe tylko co na to naczelni patrioci :?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-05-2009 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #320
Re: Reprezentacja Polski
Miał dziadka w Wehrmachcie - miał! Może grać.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
19-05-2009 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #321
Re: Reprezentacja Polski
No zapowiada się ciekawa rywalizacja o środkową pomoc. Jeśli dojdzie Obraniak, to formacja z Lewym + Ludovic = PRAWDZIWA PARA POMOCNIKÓW. Dodajmy do tego solidnego Murawskiego, rozwijającego się Trałkę oraz Jodłowca. Liczę, że ktoś mądry jest w Polonii i młody defensor zmieni pozycję. Nie zapominam o Rogerze ale on już myśli o transferze.
19-05-2009 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #322
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Obraniak przyjedzie na mecz z Grecją. To dobry piłkarz, ale nie wiem, jak poradzi sobie na poziomie międzynarodowym - mówi "Gazecie Wyborczej" trener reprezentacji Polski, Leo Beenhakker.

W tym samym wywiadzie zaznacza jednocześnie, że wierzy w umiejętności piłkarza Górnika Zabrze, Tomasza Zahorskiego. - Zahorski pokazał mi, że potrafi grać na poziomie międzynarodowym. To, że nie zawsze mu się udaje, to zupełnie inna historia - stwierdza Beenhakker.

:lol:



Mój Blog: Pod presją czasu
01-06-2009 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #323
Re: Reprezentacja Polski
Leo błyszczy , ten człowiek to jedna wielka parodia. :|

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
01-06-2009 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #324
Re: Reprezentacja Polski
ja pierdole, mam nadzieje że to żart.
01-06-2009 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #325
Re: Reprezentacja Polski
No niektóre mecze Zahorowi wyszły jak np. z Danią przed Euro, ale to chyba zbyt szybko wyciągnięty wniosek Big Grin Ale będą cisnęli jak Ludwiczek przyjdzie. Szkoda tylko, że większośc ma w dupie reprę i jedzie na wakacje zamiast na zgrupowanie do RPA. Żal mi Dawida Nowaka, bo facet naprawde imponuje szybkością i techniką jak na polskie warunki i zasługuje, żeby wystapiż z orzełkiem na piersi. (poetycko Wink )

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
01-06-2009 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #326
Re: Reprezentacja Polski
Mata napisał(a):Leo błyszczy , ten człowiek to jedna wielka parodia. :|

Wybrał ostateczność z ostateczności. Polskim piłkarzom brakuje energii po zbyt męczącym sezonie jeszcze pograć w RPA.

Chudy napisał(a):ja pierdole, mam nadzieje że to żart.

To tylko wyjazd do RPA... na towarzyski mecz.

Nowak, Brożek, ich nie będzie.

Piłkarzy Lecha rozumiem, mają prawo powiedzieć: jesteśmy zmęczeni ale inni? :>
01-06-2009 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Vego4 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #327
Re: Reprezentacja Polski
Kto widział mecz z RPA niech szybko zapomni, a ten kto nie oglądał to niech lepiej tego nie robi. Wstyd przez duże "W". :/
06-06-2009 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
truered Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 483
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #328
Re: Reprezentacja Polski
Normalka, grają tak jak nas do tego przyzwyczaili w meczach z Irlandią i Słowacją. Mecz z kelnerami z San Marino tego nie zmieni. Zjawiskowo grał Roger, ani jednego dobrego podania przez 90 minut- szacun! Miałem ubaw z komentarzy Iwańskiego, od razu gościa polubiłem:
"Jezus, on nawet piłki z autu nie umie wyrzucić" i inne bardzo krytyczne, ale trafione uwagi. Jechał z nimi równo od początku drugiej połowy, ale dobrze, bo jak mam słuchać Szpaka i jego, ale coś tam było, ale momentami jakoś to wyglądało. Iwański przynajmniej nie pieprzy i wali prosto z mostu. Jeśli miałbym kogolwiek pochwalić za dzisiejszy mecz(jeśli da się wogóle to zrobić) to w moim odczuciu Murawski zagrał przyzwoicie, ładnie rozprowadzał piłkę, szedł sam do przodu, gdy nikt mu nie wychodził do piłek, no i oddał dwa groźne strzały(WOW!). Bosacki już może wrócić do Poznania najlepiej na piechotę, gość tragedia. Dudka, momenty były, ale reszta fatalnie. Boczni obrońcy- Komorowski, Rzeźniczak i Krzynówek. Niby dobrze, ale chuj.Nic groźnego nie wysupłali. W porównaniu do kolegów, nieźle wypadł Załuska, ale chyba popełnił błąd przy pierwszej bramce. Roger to wg mnie najgorszy piłkarz na boisku. Murawski to już wspominałem. Wilk, Peszko , Saganowski, Janczyk(ale grubas!)-a to oni wogóle grali? Myślałem, że na trybunach wpierdalali jakieś racice antylopy. Naprawdę, Peszko mnie strasznie zawiódł , myślałem, że swoją przebojowością, prędkością i techniką niedługo moze być tym samym, co Kuba B. z Borussi, ale nic nie pokazał .I to nie jest krytyka, tylko fakt, bo poza jednym rajdem wogóle nie był przy piłce. Trałka dobrze wszedł w mecz, ale potem ta strata i podania- tragedia! Jak dotąd byłem zwolennikiem Leo, lecz po tych incydentach z Feyenoordem i po tym jak prezentuje się nasza kadra, myślę, iż dobrze by było gdyby odszedł. Lecz musi odejść wtedy, gdy:
a) Skorża zdecyduje się zostać selekcjonerem.
b)PZPN ściągnie innego, dobrego, zagranicznego trenera. Wolę, zeby Beenhakker trenował naszych do MŚ 2056, niz powierzyć kadrę jakiemuś Smudzie, co to mistrzostwo widział przed wojną.

We'll never die
We'll never die
We'll never die
We'll never die

We'll keep the red flags flyin' high
Cos' Man United will never die!

Mój blog:
http://www.ozinjusz.blogspot.com/
06-06-2009 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #329
Re: Reprezentacja Polski
Wystarczą mi Twoje dwa ostatnie zdania aby nie przeczytać co pisałeś przed końcem. Czyli taki Skorża bije Smudę o umiejętności? Wątpie, dawno takich bredni nie słyszałem. Może znasz jakiegoś innego Smudę...
07-06-2009 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #330
Re: Reprezentacja Polski
Co jak co, ale Skorża dwa razy z rzędu właściwie z marszu doprowadził Wisłę do mistrza. Ba! Wisła ostatni sezon przed Skorżą zakończyła na ósmym miejscu! To o czymś świadczy. Tym bardziej, ze w ostatnich latach Na Reymonta nie wydano żadnych właściwie pieniędzy na transfery a w Lechu w przeciągu ostatnich kilku lat i owszem. Jaki tego efekt? Bodajże 6, 4 i 3 miejsce.

Smudzie trzeba oddać to, że wprowadził Widzewa do LM i Lecha do PU, ale tylko to, poza tym taktyk z niego żaden (a ze Skorży i owszem). Jego zespoły nie przynosiły nam wstydu w Europie, bo potrafi on wprowadzić do szatni wspaniałą atmosferę i wolę walki do ostatniej sekundy.

Tymczasem niedawno przeczytałem gdzieś wywiad z jednym z braci De Boer, który dwa razy miał "przyjemność" pracy z Beenhakkerem. Przyznaje, że Leo to człowiek, który potrafi z miejsca odmienić drużynę, ale nie bez powodu (zanim nie objął rep. Polski) nigdzie nei zagrzał miejsca dłużej niż 3 lata. Jego "metody" na mobilizowanie piłkarzy itp po prostu "nie starczą" na dłużej. Po jakimś czasie jego żarty, opowieści, gadki mobilizujące wychodzą piłkarzom uszami. Współpraca z nim robi się męcząca. To jest tajemnicą złej atmosfery w naszej kadrze.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
07-06-2009 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości