Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1006
RE: Reprezentacja Polski
No tak to jest niepokojące o czym piszesz Foster. Ale nie przesadzajmy, że ma ich tak wiele. Dochodzi niby do paru główek ale ogólnie w meczu z Ukrainą raz podał Obraniakowi, a raz sam musiał minąć dwóch pod koniec i strzelił obok słupka bo inaczej by nikt mu nic nie wykreował. Fakt, że nie jest tak skuteczny w kadrze, ale cudów nie wymagajmy. Zawsze to mniejsza presja i nikt nie będzie mu liczył już tych beznadziejnych minut bez trafienia w kadrze.

No dobra Wasilewski nie był do gry i nie grał, ale co wiesz o Celebanie? 58 meczów w reprze Wasyla + jednak gwarantował dobry poziom jak grał. Celeban ile razy zagrał w reprezentacji? Salamon ani razu, więc ciężko było o inny wybór. To już bardziej bym się czepiał, że Rybus ma większą renomę niż Grosicki. Raz, że Kamil wyjechał wcześniej i więcej szumu jest o nim w Turcji niż o Rybusie w Rosji, dwa, że Grosicki szybciej zaczął rundę wiosenną. Poza tym to jeden, góra dwa przykłady. Wszołek się pokazał, grał, stracił formę nie ma gościa. Dał szansę Łukasikowi czy Teodorczykowi czy nawet Milikowi. Na pewno robi więcej niż Smuda który nie robił nic, ale to niestety dla nas i dla samego "Waldka" nie wystarcza i jeżeli chcemy się liczyć jeszcze w tych eliminacjach jakaś zmiana jest niestety lub stety konieczna.
27-03-2013 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1007
RE: Reprezentacja Polski
A jakie ma znaczenie to, że Wasyl gwarantował odpowiedni poziom jak grał w swoim klubie? Teraz nie i to widać gołym okiem. W reprezentacji powinni grać tylko zawodnicy, którzy regularnie grają w swoich klubach i to grają na tyle dobrze, by zasłużyć sobie na powołanie.

Jak ma znaczenie ile Celeban rozegrał spotkań w kadrze? Jeśli gra regularnie i prezentuje się przynajmniej przyzwoicie to wskakuje do pierwszego składu i tyle. Jest Szukała (czy jak mu tam) co regularnie gra w lidze Rumuńskiej, grał w europejskich pucharach.

Co do Smudy, to ciężko jest robić coś gorzej niż robił Franek.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-03-2013 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1008
RE: Reprezentacja Polski
Foster, tak szczerze? Gdyby nie ten bardzo dobry występ przeciwko Chelsea to chciałbyś tego Szukały w Reprezentacji?? Znałeś go wcześniej? Mi nazwisko nie obiło się o uszy pierwszy raz ale daaaawno nie słyszałem tego nazwiska. Jeden mecz wystarczył, żeby go brać do kadry. Zależy jak na to patrzeć. Doświadczenie zwłaszcza w obronie robi swoje. Polański grając mniej niż Łukasik i tak zagra lepiej bo jest bardziej doświadczony i ustawieniem nadrabia wybieganie Łukasika. To było widać w meczu piątkowym. A Celeban wcale lepiej grać nie musiał. Na papierze środek Glik i Salamon wyglądał dobrze. Szkoda, że Bartek nie zagrał z Ukrainą, ale cóż...

Teraz już nie ma co gdybać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2013 19:16 przez Hubson.)
27-03-2013 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1009
RE: Reprezentacja Polski
Hubson napisał(a):Foster, tak szczerze? Gdyby nie ten bardzo dobry występ przeciwko Chelsea to chciałbyś tego Szukały w Reprezentacji?? Znałeś go wcześniej?
Chłopak gra regularnie w lidze lepszej niż nasza, grał w europejskich pucharach. Pokaż mi jeszcze jakiegoś stopera, który gra? Oczywiście poza tymi, którzy w kadrze już są.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-03-2013 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #1010
RE: Reprezentacja Polski
Nie o to pytałem. Koleś pojawił się znikąd bo wyszedł mu dobry mecz z Chelsea. Wcześniej słyszałeś coś o nim? Jak grał w grupie to jakoś cicho było i na Anglię nikt go do kadry nie brał. Jeden dobry występ i nagle szum.
27-03-2013 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #1011
RE: Reprezentacja Polski
Co się dziwisz, że jest szum, a go nie było? Pasjonatów ligi rumuńskiej w naszym kraju raczej brak, więc jakim cudem miało być o nim głośno. Pokazał się w Europie, więc jest o nim głośno, proste i klarowne.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-03-2013 19:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1012
RE: Reprezentacja Polski
(27-03-2013 19:32)Hubson napisał(a):  Nie o to pytałem. Koleś pojawił się znikąd bo wyszedł mu dobry mecz z Chelsea. Wcześniej słyszałeś coś o nim? Jak grał w grupie to jakoś cicho było i na Anglię nikt go do kadry nie brał. Jeden dobry występ i nagle szum.

Ty o nim pewnie nie słyszałeś, ale zapewniam Cię, że w polskim środowisku piłkarskim nie jest to postać anonimowa. Sporo dziennikarzy pisało o nim.
27-03-2013 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1013
RE: Reprezentacja Polski
Hubson napisał(a):Nie o to pytałem. Koleś pojawił się znikąd bo wyszedł mu dobry mecz z Chelsea. Wcześniej słyszałeś coś o nim? Jak grał w grupie to jakoś cicho było i na Anglię nikt go do kadry nie brał. Jeden dobry występ i nagle szum.
Pierwsze informacje o ewentualnym powołaniu pojawiły się jeszcze przed dwumeczem z Chelsea. Szukała był chwalony za dobrą grę i zastanawiano się czy, i kiedy Fornalik powoła go do kadry.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-03-2013 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1014
RE: Reprezentacja Polski
Dno wymieszane z mułem! To co nasza kadra reprezentuje swoją grą to porażka. Nie ma co się dziwić że zajmujemy tak odległe miejsce w rankingu FIFA, choć po dzisiejszym meczu mam wrażenie że jesteśmy za wysoko... Jeśli wartość Lewandowskiego po meczu z Realem podwoiła się to po dzisiejszym meczu spadła dwukrotnie. Takiej klasy gracz powinien przechodzić po dwóch graczy mołdawskich na raz bez problemu a on ma problemy z jednym obrońcą. Po 30 min gra w ogóle sie nie kleiła a w drugiej połowie to już szkoda gadać. Kosecki nawet piłki podać nie potrafił, normalnie to jest szok co prezentują nasi gracze!
07-06-2013 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #1015
RE: Reprezentacja Polski
Bo Kosecki to żaden świetny piłkarz na jakiego się go kreuje, ot potrafi szybko biegać co na naszą ligę wystarcza żeby robić za gwiazdę. Technicznie nie wygląda jakoś super, zaryzykuję stwierdzenie że jest dość surowy... A bez tego grać na wyższym poziomie niż nasze bagienko się nie da. Może porównanie z Zielińskim nie jest jakoś na miejscu bo to różne pozycje ale przy nim jeśli chodzi o panowanie nad piłką to Kosecki wygląda jak... No nie wiem, Gibson przy Berbatovie.
08-06-2013 18:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1016
RE: Reprezentacja Polski
Co prawda nie wygraliśmy i praktycznie już straciliśmy szanse na MŚ w Brazylii, jednak trzeba przyznać że nasze reprezentacja grałem czasem jak nie Polska. Szybkie wymiany piłek, dużo ruchu, gra z pierwszej piłki. Klich czy Zieliński dają nam nową jakość. I choć może jeszcze nie wszystko im wychodzi to widać, że przed chłopakami świetna kariera. Sobota choć nieco krytykowany moim zdaniem nie grał źle, a już na pewno lepiej niż beznadziejny Wszołek czy Mierzejewski, który wszedł na końcówkę.
Denerwował mnie trochę Kuba, który często szedł zbyt indywidualnie. Widać było jednak u niego ogromną determinację, to samo u Lewandowskiego, który w końcu zagrał na 100% swoich możliwości. Strzelił bardzo ładną bramkę a do tego dołożył bardzo dobrą grę.

Nie mamy obrony i wiadomo jest to nie od dzisiaj. Zachodzę w głowę, jak Glik, który w każdym meczu rep. wygląda jak amator ma pewne miejsce w drużynie z Seria A. Boenish to samo, gra w Leverkusen, które już niedługo będzie grało z United w LM, a tymczasem w reprezentacji widzę ociężałego zawodnika, który wiecznie jest za daleko od swojego zawodnika.
Ciężko naprawdę póki co z naszą obroną. Trzeba czekać aż wróci Piszczek, a Salamon w końcu zacznie grać w swoim zespole. Bartosz to jest nasza nadzieja - świetnie panuje nad piłką, jest o wiele bardziej zwrotny niż mozolny Glik, którego można minąć jednym prostym zwodem.

Mówi się trudno, jednak w końcu oglądałem reprezentację, która chciała i która grała momentami naprawdę fajnie. Z przodu coś ruszyło, widać, że w tej formacji idziemy w dobrym kierunku. Szkoda, że w defensywie jest coraz gorzej.



Mój Blog: Pod presją czasu
07-09-2013 09:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #1017
RE: Reprezentacja Polski
Cytat:a już na pewno lepiej niż beznadziejny Wszołek
Oglądałem mecz z płyty boiska, dużo walki z Czarnogórcami którym wreszcie ktoś oddawał łokcie, jedno super dośrodkowanie i kilka udanych zagrań. Moim zdaniem lepszy niż Sobota.
07-09-2013 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #1018
RE: Reprezentacja Polski
Tez nie potrafie zrozumieć tej zalobnej atmosfery po wczorajszym meczu. Byly przestoje, bylo sporo niedokładności ale tez bylo sporo dobrej, ciekawej gry i wsunie gdyby nie sedzia (mowie o sytuacji z Sobotą) to byla by wygrana ze sporo teoretycznie mocniejsza druzyną. Absolutnie nie przyjmuje jojczenia ze Czarnogóra grala wyjatkowo slabo, poniewaz po pierwsze wedlug mnie grali wedlug swojego planu taktycznego, tak to mialo wygladac. Po drugie swietna momentami gra polakow w srodku pola pewnie ich mocno zaskoczyla. Kadre personalnie mamy dobra, brakuje tylko trenera ktory posklada to wszystko do kupy. Trenerska kariera Nikodema Fornalika, na szczescie dobiega konca.

...tap tap tap...
07-09-2013 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1019
RE: Reprezentacja Polski
Undermine napisał(a):Oglądałem mecz z płyty boiska, dużo walki z Czarnogórcami którym wreszcie ktoś oddawał łokcie, jedno super dośrodkowanie i kilka udanych zagrań. Moim zdaniem lepszy niż Sobota.
Wszołek nie pokazał nic, zupełnie nic. A jedno dobre dośrodkowanie w ciągu 30 min to dużo, dużo za mało. No ale rozumiem, kolegę trzeba bronić...



Mój Blog: Pod presją czasu
07-09-2013 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #1020
RE: Reprezentacja Polski
(07-09-2013 09:55)Undermine napisał(a):  
Cytat:a już na pewno lepiej niż beznadziejny Wszołek
Oglądałem mecz z płyty boiska, dużo walki z Czarnogórcami którym wreszcie ktoś oddawał łokcie, jedno super dośrodkowanie i kilka udanych zagrań. Moim zdaniem lepszy niż Sobota.
Mimo wszystko wypada być obiektywnym. Wszołek zagrał chujowo, nie oszukujmy się.

Popracuj nad swoim słownikiem / Foster
Nie. Już nie przesadzajcie, serio, robi się to niesmaczne. Wink /Pchela
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2013 11:54 przez Pchela.)
07-09-2013 10:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości