Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #766
Re: Reprezentacja Polski
Smuda nie cofnie mu powołania, nie ma na to szans. Trzeba liczyć na to, że zagra jak ciota i swoją grą przekreśli sobie szansę nawet na grę w Polsce. Partnerzy na pewno pomocni mu nie będą. Dobrze, że chociaż szczery, a nie pierdoli, że brat ojca ciotki jego przyrodniej siostry ma dziadka który był polakiem i że od dawna marzył o grze dla Polski.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
28-07-2011 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #767
Re: Reprezentacja Polski
Foster napisał(a):no ale jak spojrzeć na inne reprezentacje to mamy to samo (Niemcy, Francja)
To nie ma nic do rzeczy, niech se inni robią co im się podoba, ale to nie oznacza, że my musimy robić podobnie. Zachowanie Smudy jest skandaliczne, jego ruchy nie są poparte żadną logiką. Na początku swojej kadencji opowiadał, jak to u niego nie będzie "nowych" Polaków. I mamy po raz kolejny potwierdzenie tych słów. Błazen do potęgi.

"Nie obchodzi mnie to, że niektórzy kibice będą na mnie gwizdać. Ci ludzie mają jakiś problem, ale to ich problem, nie mój. Ja dla Polski zostawię na boisku wszystko to, co mogę"
Tak, ich problem... Nie wiem jak można być taki ciemny.
28-07-2011 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #768
Re: Reprezentacja Polski
Porównywanie tej sytuacji do reprezentacji Francji czy Niemiec jest jak najbardziej błędne. Ozil, Boateng, Klose, Tasci, oni wszyscy urodzili się, lub od dziecka mieszkali, w swojej ojczyźnie. Jak to się ma do sytuacji Polańskiego chociażby, o Rogerze czy Arboledzie nie wspominając. Już nawet pal licho gdzie się urodził, gdzie mieszkał, skąd byli jego rodzice. Najważniejsze, aby czuł się Polakiem, nie miałbym nic przeciwko Arboledzie i Polańskim, gdyby oni czuli się Polakami. Ozil mógł urodzić się w Turcji, jego matka mogła być Słowaczką, a ojciec Nigeryjczykiem. Ale on czuje się Niemcem - to jest kluczowe.
28-07-2011 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #769
Re: Reprezentacja Polski
Kwas napisał(a):To nie ma nic do rzeczy, niech se inni robią co im się podoba, ale to nie oznacza, że my musimy robić podobnie.
A czy ja coś takiego napisałem?



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2011 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #770
Re: Reprezentacja Polski
Hah nikt sie nie powoluje na Obraniaka bo ten wymiata i jest zdecydowanie najlepszym pilkarzem w kadrze. A nie urodzil sie w Polsce, nie ma rodzicow z Polski tylko jego dziadek nim był. Jednak ja też jestem za Obraniakiem i wolę go zdecydowanie bardziej niż Rogera czy Olisadebe.

Słowa "czuję się Polakiem itd" to tylko słowa, ważne by były poparte na boisku. Ludo akurat to robi i cieszę się, że jest częścią kadry.

Co do Polanskiego to wolę zdecydowanie Matuszczyka, który też wziął się nagle niewiadomo skąd w kadrze.
28-07-2011 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #771
Re: Reprezentacja Polski
Foster napisał(a):A czy ja coś takiego napisałem?
A czy ja napisałem, że Ty coś takiego napisałeś ? :lol: Spodziewałem się, że o to się przypierdolisz...
Hubercik napisał(a):Hah nikt sie nie powoluje na Obraniaka bo ten wymiata i jest zdecydowanie najlepszym pilkarzem w kadrze.
To ja się na niego powołam. W dupie mam takich reprezentantów Polski jak Obraniak. Nie trawie jego obecności w kadrze od dawna. I nic mnie nie obchodzi jak prezentuje się na murawie. Wystarczy ?
28-07-2011 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #772
Re: Reprezentacja Polski
Kwas napisał(a):Spodziewałem się, że o to się przypierdolisz...
Brawo.

Jeszcze słówko na temat Smudy. Z początku byłem bardzo zadowolony, że został selekcjonerem, jednak im bliżej Euro tym bardziej mam dość jego dziwacznych wypowiedzi, dziwacznych decyzji... widać, że Franc sam się w tym wszystkim już pogubił. Poleciał Boruc i Żewłakow, grać będzie jakiś Arboleda, a zamiast ogrywać młodych (Borysiuk, Krychowiak, Matuszczyk) stawia na Polańskiego.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2011 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #773
Re: Reprezentacja Polski
Foster napisał(a):Borysiuk, Krychowiak, Matuszczyk

Zaraz, zaraz, zaraz.

Borysiuk jest poprostu za słaby na kadrę, Krychowiak to jedyne co z nim kojarze to jakaś tam bramka z Brazylią i klub Girondins Bordeaux, ale ostatnio to sama kaszanka.

A Matuszczyk jak jest zdrowy to gra.

Z resztą mieliśmy mieć tych talentów właśnie na wzór Krychowiaka, Starosty, Króla a tu lipa lipa lipa
29-07-2011 07:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #774
Re: Reprezentacja Polski
Krychowiak - 35 meczów w Ligue 2 w ostatnim sezonie. Porównanie do Starosty i Króla jak najbardziej trafne.
29-07-2011 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #775
Re: Reprezentacja Polski
Różnica między nimi jest tylko taka, że ten zagrał tych spotkań a reszta nie. Nic z tego i tak nie wynika.
29-07-2011 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #776
Re: Reprezentacja Polski
Niestety, powołanie dostał kolejny cwaniak, który wyczuł, że Euro 2012 może mu pomóc. Cienias zorientował się, że na powołanie do reprezentacji Niemiec może dostać tylko w Football Managerze, to nagle zapałał miłością do Polski. I jeszcze ta jego wypowiedź, że czuje się bardziej Niemcem. Jak do jasnej cholery można powołać takiego człowieka Sad

Chciałem Smudę na selekcjonera naszej kadry, ale teraz widać, że Franz się pogubił, bierze każdego do kadry, kto mu się nawinie.

Arboleda niestety także niedługo założy biało-czerwoną koszulkę, chociaż ma wyjebane na Polskę. Zależy mu tylko na paszporcie obywatela UE.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-07-2011 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #777
Re: Reprezentacja Polski
Weź mi nie mów o tym Arbelodzie... Koleś coraz częsciej pokazuje, że brak mu klasy sportowca i tyle.
29-07-2011 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #778
Re: Reprezentacja Polski
Hubercik napisał(a):Borysiuk jest poprostu za słaby na kadrę, Krychowiak to jedyne co z nim kojarze to jakaś tam bramka z Brazylią i klub Girondins Bordeaux, ale ostatnio to sama kaszanka.
Zbyt często nie zdarza mi się oglądać Legii, ale za każdym razem gdy widziałem ich mecz Borysiuk był najlepszy na boisku. Poza tym zainteresowanie Udinesse nie wzięło się z kosmosu.
Krychowiak w swojej drużynie w Ligue 2 do której był wypożyczony został wybrany zawodnikiem sezon, a teraz jest w kadrze Girondins Bordeaux i będzie grywał w pierwszym składzie, bo klub nie ma funduszy na nowych zawodników.

Cytat:Różnica między nimi jest tylko taka, że ten zagrał tych spotkań a reszta nie. Nic z tego i tak nie wynika.
:lol:



Mój Blog: Pod presją czasu
29-07-2011 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #779
Re: Reprezentacja Polski
Wiesz, to samo co o Boyrsiuku można napisać o Wilku z Wisły.
No dobra, może Krychowiak jest coś wart, zobaczymy czy się przebije do Żyrondystów, jeżeli tak to może i zaistnieje, ale na ten moment nie dziwi jego brak w kadrze.
29-07-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #780
Re: Reprezentacja Polski
Krychowiakowi może pomoże nowy trener, który pracował w Sochaux i ponoć lubi stawiać na młodych piłkarzy. Jednak jeśli w nadchodzącym sezonie chłopak nie przebije się do składu Żyrondystów, powinien przemyśleć transfer definitywny do jakiegoś słabszego klubu, albo nawet powrót do Polski.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
29-07-2011 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości