Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #826
Re: Reprezentacja Polski
kojot napisał(a):Gdzie jest ORZEŁ!?

W logo PZPNu. Ładnie i sprytnie wpleciony, ale czepiać się nie można - orzeł jest.

W ogóle nie podoba mi się pomysł częstego zmieniania wzorów koszulek - trykot powinien się kojarzyć z danym zespołem. Znośne jest to, gdy koszulki dalej trzymają poziom. Ale na miejscu tego "projektanta" skakałbym z radości, że ktoś mu kupił ten pomysł. Jako kibicowi Reprezentacji Polski pozostaje mi się jedynie smucić, że tym kimś okazał się przedstawiciel PZPNu.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
08-11-2011 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #827
Re: Reprezentacja Polski
Intel napisał(a):W logo PZPNu. Ładnie i sprytnie wpleciony, ale czepiać się nie można - orzeł jest.

Co? Gdzie? Jak?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-11-2011 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #828
Re: Reprezentacja Polski
Kpina, żenada i porażka, nie rozumiem, jak mogło im przyjść do głowy, żeby zrobić taki syf, czuję się zażenowany o_O

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
08-11-2011 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #829
Re: Reprezentacja Polski
Mata napisał(a):Co? Gdzie? Jak?

Are you serious? Ale nawet jeśli nie, to wytłumaczyć nie zaszkodzi.

[Obrazek: nowe-logo-PZPN.jpg]

Masz logo PZPNu. Na górze jest korona - osadzona na głowie orła (widać dziób czy po prostu charakterystyczną budowę głowy). Właśnie ta głowa orła jest na tym logo, więc jest i orzeł i czepiać się nie ma co.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
08-11-2011 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #830
Re: Reprezentacja Polski
Ktoś chyba wpadł na pomysł, żeby zrobić koszulki poziomem żenady równie wysokim jak nieudolnością naszych kopaczy. Teraz już chyba niczego nie brakuje, żeby z całą "dumą" stwierdzić, że piłka nożna w naszym kraju osiągnęła maxymalny poziom żenady.
Chociaż gdyby nie ten idiotyczny pasek na wysokości sutków i brak numerku to była by do przełknięcia.
No cóż, cyrk, cyrk na kółkach.
08-11-2011 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #831
Re: Reprezentacja Polski
Intel błagam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
08-11-2011 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #832
Re: Reprezentacja Polski
To może jebnąć logo PiSu, Orlenu lub od razu nie cackać się: Polski Ludowej tudzież Rosji Carskeij! Też jest orzeł!

E:
Jakiś oficjel z Nike napisał(a):Już na etapie projektu dołożono wszelkich starań, by logo zawierało elementy najważniejsze dla kibica, kojarzące się z polskością i narodową dumą.

Gdzie jest Groszek?
08-11-2011 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #833
Re: Reprezentacja Polski
Nie wiem, czy zauważyliście, ale ja tłumaczyłem to, co uważają twórcy, a nie to, co uważam ja lub co faktycznie jest...

I to słowami, które mogliby zastosować twórcy, nie ja.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
08-11-2011 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #834
Re: Reprezentacja Polski
To chyba jakieś żarty :lol: Jedyne uzasadnienie jakie mógłbym uznać to, że nie chce ośmieszać godła poziomem gry naszej reprezentacji <świr>

Co z tego, że godła nie można zastrzec, chyba o to w tym chodzi? Reprezentacja kraju powinna grać z oficjalnym symbolem, z którym utożsamiają się kibice.

Niby u niektórych reprezentacji też jest tak, że grają z logo federacji ale to już ich sprawa i poza tym w przypadku np. Anglii, Niemiec, Francji logo prezentuje się dużo lepiej i jest już tradycyjne.

E: przyglądając się lepiej samemu projektowi koszulki to też muszę powiedzieć, że średnio mi się podoba. Ten pasek na środku całkiem fajnie by się prezentował gdyby z jednej strony dochodził do bocznych szwów i może bez numerka.
08-11-2011 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #835
Re: Reprezentacja Polski
A co do samego projektu.
Nie wydaje się wam, że koszulka wygląda jak opozycyjna flaga Białorusi? :roll:

E: @down - jeśli chodzi o skuteczność obrony, to rzeczywiście bardziej pasuje skuteczność opozycji białoruskiej Smile

Gdzie jest Groszek?
08-11-2011 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #836
Re: Reprezentacja Polski
Mi się tam z zakazem wjazdu (z odwróconymi kolorami ofc) skojarzyły. Biorąc pod uwagę jakość naszej obrony, raczej tak to nie zadziała.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-11-2011 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #837
Re: Reprezentacja Polski
Nie dość, że nie ma normalnego godła na koszulce, to jeszcze nowe trykoty naszej kadry wyglądają jak te reprezentacji Turcji.

Coraz bardziej mam wyjebane na tą naszą reprezentację i związek piłkarski. Żenada goni żenadę... :roll:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
09-11-2011 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #838
Re: Reprezentacja Polski
To, że wzór jest taki a nie inny można jakoś przeżyć. Fakt, że podobny do tureckiego (jednak oni maja pasek aż do szwów co znacznie lepiej się prezentuje) ale to, że Nike ma kilka szablonów i powtarzają się one w klubach i reprezentacjach to przecież wiadomo.
09-11-2011 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #839
Re: Reprezentacja Polski
Krótko mówiąc masakra. Dawać logo takiego gówna na koszulki reprezentacji narodowej to jest kpina.

Nie mówiąc o tym, że koszulki same w sobie są po prostu brzydkie. Ten pasek z numerem przypomina mi trykoty z zawodów lekkoatletycznych. Albo Idola.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
09-11-2011 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #840
Re: Reprezentacja Polski
Kobo napisał(a):Czyżby kolejna akcja kibiców? Już i stadiony trzeba budować za PZPN?
http://www.stadionbialoczerwonych.pl/
Wie ktoś co to za obiekt?

Ewidentny fake. Strona obliczona na zebranie odpowiedniej ilości wejść i odsprzedaż domeny. LBN investment, które "stadion" podaje jako "partnera" nie istnieje poza stroną w necie. Równie słabo zrobioną co strona "stadionowa" zresztą, pewnie z tego samego szablonu. Dla rzetelności sprawdziłem, coś takiego jak LBN Investnment nie istnieje w KRS.
Żałuje tylko, że nabiłem stronie o jedno wejście więcej. :plask:
Nie ma po co wchodzić, strata czasu.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
11-01-2012 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości