Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #841
Re: Reprezentacja Polski
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Peszko...omosc.html

No mamy wzmocnienie kadry. Ciekawe czy Smuda będzie konsekwentny i oleje tego Peszkę czy znów mu cudownie wybaczy. Jak dla mnie zamiast Peszki widziałbym o wiele bardziej Grosickiego.
Ale trochę szkoda Wasilewskiego bo jednak dawał chłop ostatnio radę.
09-04-2012 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #842
Re: Reprezentacja Polski
Świetna wiadomość! Peszko jest słaby i z nim w składzie nasza reprezentacja wiele traci, na szczęście teraz zamiast niego będzie grał Grosicki albo Rybus, co daję nadzieję, że będziemy groźni lewym skrzydłem.
Co do Wasilewskiego to trochę szkoda, bo w przypadku kontuzji Piszczka, traci naprawdę dobrego zmiennika.



Mój Blog: Pod presją czasu
09-04-2012 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #843
Re: Reprezentacja Polski
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bus-DWxlkzM[/youtube]

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
24-05-2012 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #844
Re: Reprezentacja Polski
Gra nogami lepiej niż nie jeden zawodnik z pola.
Profesjonalista pełną gębą. Dobrze, że młody. Przez długi czas będzie oddziaływał na młodych zawodników swoim podejściem. Z resztą to samo tyczy się Lewego.
24-05-2012 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #845
Re: Reprezentacja Polski
Profesjonalista bo robi triki które zresztą mu się nigdy nie przydadzą na boisku?
24-05-2012 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #846
Re: Reprezentacja Polski
Cepilek napisał(a):Profesjonalista bo robi triki które zresztą mu się nigdy nie przydadzą na boisku?

Od kiedy kontrola piłki nie przydaje się piłkarzowi?
Tak nasz De Gea nieraz bez rabony gorzej kopał w piłkę. :plask:

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
24-05-2012 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #847
Re: Reprezentacja Polski
Ja mówię o trikach(jak podnoszenie piłki na plecy), i o tym że to robi z niego profesjonalistę. Lepiej skończyć bo wyjdzie że się czepiam.
24-05-2012 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #848
Re: Reprezentacja Polski
Przedstawie to tak, żebyś zrozumiał.

Tricki -> dobre wyszkolenie techniczne -> dobra gra nogami -> mnóstwo czasu poświęconego temu aspektowi gry na treningach -> chęć podnoszenia swoich umiejętności -> świadectwo profesjonalizmu.

Ma być prościej??
24-05-2012 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #849
Re: Reprezentacja Polski
Dziękuje, zrozumiałem: Morrison też jest profesjonalistom. 8-)

Obecnie większość młodych bramkarzy gra bardzo dobrze nogami, po prostu nie ma przydziału gdy przychodzą do akademii, ty będziesz stoperem, ty bramkarzem, ty napastnikiem etc. Więc do pewnego czasu ci chłopcy uczą się tego co reszta, przykład paru z nas oglądało jakiś czas temu AEGON future cup, mieliśmy tam bramkarza chwaliłem go za grę nogami na czacie, jednak w momencie gdy przyszło mu bronić trudniejsze strzały wylała się na niego fala krytyki. I nazywanie go profesjonalistą pełną gębą przez to że umie coś tam nogami jest coś nie ten teges, przynajmniej tak wynika z twojego tekstu.

Jałowo trochę.
24-05-2012 17:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #850
Re: Reprezentacja Polski
Cepilek napisał(a):I nazywanie go profesjonalistą pełną gębą przez to że umie coś tam nogami jest coś nie ten teges, przynajmniej tak wynika z twojego tekstu.

Jest profesjonalistą bo trenuje i się nie opierdziela i do czegoś widać doszedł i bez profesjonalizmu by tego nie osiągnął także z Morrisonem nie wyjeżdzaj 8-)
jałowo czy nie. Co za różnica;p
24-05-2012 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #851
Re: Reprezentacja Polski
Tylko różnica między tym młodzianem a Szczęsnym jest taka, że Szczęsny umiejętności czysto bramkarskie ma znakomite. Ma super warunki. Brakuje mu tylko doświadczenia, które sukcesywnie zbiera z resztą. Gra nogami to coś czego uczył się dodatkowo i sam poświęcał na to czas. Robił to bo chciał być lepszym. Czyli się chce rozwijać i podnosić umiejętności.
Tak samo z pracą. Pracując rozwijasz się dzięki czemu większa pensja Ci leci.

To profesjonalne podejście, więc przestań pieprzyć, zwłaszcza, że to nasz chłopak.
24-05-2012 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #852
Re: Reprezentacja Polski
Po prostu to wyglądało tak, jakby filmik podany tu był warunkiem wystarczającym do uznania go za pełnego profesjonalistę. Tyla.

BTW, wy się znacie osobiście, waćpaństwo Buskowianie? Smile
Jakby co, odpowiedzieć można w kółku adoracji...

Gdzie jest Groszek?
24-05-2012 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #853
Re: Reprezentacja Polski
Nie wiem czy ktoś oglądał wczoraj mecz czy nie, ale powiem szczerze, że nieco zaskoczyła mnie dobra postawa Polaków w pierwszej połowie. Choć odczuwają w nogach trudy obozu, jaki zgotował im Smuda w pierwszej połowie zaprezentowali się naprawdę dobrze i z taką grą możemy na coś liczyć podczas EURO.
Cieszy bardzo postawa defensywy, która 4 razy z rzędu nie dopuściła do straty bramki. Perquis pokazał że jest gotowy,a co najważniejsze potwierdził że jest naprawdę dobrym obrońcą. Razem z Wasilewskim tworzą zgrany duet i w takim zestawieniu powinniśmy i zapewne rozpoczniemy mecz z Grecją. O bramkarzu i prawej obronie nawet nie ma co podejmować dyskusji, problem wciąż pozostaje lewa obrona. Choć wczoraj akurat Boenish zagrał lepiej niż w ostatnim spotkaniu to wciąż widać, że jeszcze nie jest w optymalnej dyspozycji. Jednak do EURO trochę czasu jeszcze pozostało także ma jeszcze szansa popracować nad formą.

Jedyne czego mi brakuje w naszej rep. to zawodnik typu Carrick, który będzie świetnie radził sobie w defensywie, a zarazem będzie równie dobrze prezentował się z przodu. Bo zarówno Geniek jak i Muraś czasem mają trochę kłopotów z dobrym rozgrywaniem.

Cieszy też problem bogactwa na lewym skrzydle. Rybus bardzo się przez te pół roku w Rosji rozwinął, a Grosicki w Turcji ciągle potwierdza swój nieprzeciętny talent. Fajnie, że jest kłopot bogactwa, bo to dobrze o reprezentacji świadczy.

Szczęsny
Piszczek - Wasilewski - Perquis - Boenish/Wawrzyniak
Polański - Murawski
Błaszczykowski - Obraniak - Rybus/Grosicki
Lewandowski

Innej opcji na chwilę obecną nie widzę.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-05-2012 10:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #854
Re: Reprezentacja Polski
Akurat Eugen mi się podobał. Miał bardzo fajne pomysły, których niestety nie podchwytywali koledzy z zespołu. Rybus moim zdaniem zaprezentował się lepiej od Grosickiego. Kamil miał słabszych przeciwników, a jednak to Maciek mi się bardziej podobał.
Widać, że Obraniak złapał formę i pewność siebie po przejściu do Bordeaux.
Postawiłbym jednak na Wawrzyniaka w spotkaniu z Grecją. Ma rozegrany cały sezon i jeśli się skoncentruje i będzie celnie podawał(to mnie najbardziej w nim wkurza jak oglądam go na Legii) to będzie bardzo dobrze.

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
27-05-2012 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #855
Re: Reprezentacja Polski
Całego meczu, co prawda nie oglądałem, ale większe kawałki. Nasza postawa w sumie wielkim zaskoczeniem dla mnie nie była, bo od początku byłem mniejszym lub większym fanem akurat tej kadry. Wydaje się mieć zdecydowanie największy potencjał, jeśli chodzi o wszystkie polskie reprezentacje w XXI wieku. Przede wszystkim zwraca uwagę potencjał ofensywny- czwórka zawodników z przodu plus Łukasz Piszczek. W tej formacji nie dość, że mamy silny zawodników z pierwszej jedenastki, to także godnych zmienników.

Podobnie jak Foster, największe zastrzeżenia mam do tej dwójki przed obrońcami. Bo o ile jeszcze Murawski trzyma określony poziom, zwłaszcza jeśli chodzi o rozgrywanie akcji, to Polanski już, przynajmniej według mnie, nie do końca. Na mój gust, to taki zawodnik ani nie stricte ofensywny, ani nie defensywny. Taki pośredni, przez co ciężko go ocenić. Wcześniej liczyłem, że obok Murawskiego mógłby zagrać Dudka, ale wczoraj niestety nie wyglądał najlepiej po wejściu na boisko.

Reasumując, ja z tej reprezentacji jestem naprawdę zadowolony i dlatego pełen nadziei oczekuję na pierwszy gwizdek EURO, bo czuję, że mogą sprawić naprawdę bardzo miłą niespodziankę Wink
27-05-2012 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości