Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #976
RE: Reprezentacja Polski
Zarówno Ludwik jak i Adrian w swoich kluba grają w środku pola. Mierzejewski jest za wolny na skrzydłowego, w reprezentacji najlepsze mecze rozgrywał wówczas gdy grał w środku. Nie wiem jak to wyglądało w Polonii, ale widzę jak to wygląda gdzie indziej.

Co do Grosickiego i Rybusa, to kogo miał powołać jak nie ich? Może nie są w najlepszej formie, jednak lepszych od nich nie znajdziesz.

Co do Bartka, skoro ryzykujemy z Wasylem, który nie gra, a w dodatku jest prawym, a nie środkowym obrońcą, to dlaczego nie mamy spróbować wariantu z młodym talentem?



Mój Blog: Pod presją czasu
23-03-2013 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #977
RE: Reprezentacja Polski
Wolski jak i Salamon zaczna grac (moze regularnie) w przyszlym sezonie, trust me. A Ludo i Mierzejewski graja w klubach na srodku. Tongue
23-03-2013 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #978
RE: Reprezentacja Polski
Undermine napisał(a):Czechy! 2:1 było! Eliminacje do mundialu w RPA. Olać to, że Czechy tamte eliminacje przerżnęli tak jak my, graliśmy pięknie Wink
Też mi się tak kojarzyło, ale miałem nadzieję, że coś później tak fajnego jeszcze się zdarzyło chociażby w spotkaniu towarzyskim.

Krótka analiza - to było jesienią 2008 roku, czyli 4,5 roku temu. Przez prawie 54 miesiące nasza reprezentacja nie zagrała bardzo dobrego meczu. Jeśli mielibyśmy być czymś więcej niż drużyną "do ogrania" to ze zwykłego rozkładu Gaussa wynika, że takich spotkań powinno być więcej.

Gdzie jest Groszek?
23-03-2013 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #979
RE: Reprezentacja Polski
Ja nie rozumiem Waszych "ale" względem Mierzejewskiego i tego, że on tak mało gra. W przeciągu ostatnich lat i naszego gównianego grania, to pomijając te nasze wielkie trio z BVB, to chyba gość sprawiał najlepsze wrażenie jak już grał. Nawet jak nie wiodło się w klubie, to w reprze mi się podobał. Szybki grajek, fajnie grający z klepki, z pomysłem na kombinacyjne granie. A do tego wszystkiego dochodzi teraz to, że niszczy w klubie, nie rozumiem, nie rozumiem.

Co do Ukrainy, powiedzieliście wszystko. Całe zło jest w środku pola, jednak który moim zdaniem można dobrze ułożyć, tylko sam do końca nie wiem jak. Na pewno jako ten zabezpieczający tyły to Krychowiak, na takim OPŚiu Mierzej i tego powiedzmy box to boxa to nie wiem kto.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-03-2013 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #980
RE: Reprezentacja Polski
Nie wiesz kto, bo w Polsce takiego nie ma, taka jest smutna prawda. Sad Fajnie na Euro się podłączał Polanski, ale ja nie lubie farbowanych lisów, no i w klubie z tego co wiem nie jest b2b.
23-03-2013 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #981
RE: Reprezentacja Polski
Cytat: Też mi się tak kojarzyło, ale miałem nadzieję, że coś później tak fajnego jeszcze się zdarzyło chociażby w spotkaniu towarzyskim.

Niemcy 2:2 to był dobry mecz.

Cytat: Co do Grosickiego i Rybusa, to kogo miał powołać jak nie ich? Może nie są w najlepszej formie, jednak lepszych od nich nie znajdziesz.
Szymon Pawłowski!
23-03-2013 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #982
RE: Reprezentacja Polski
Ale Undermine pierdolisz...

Kosecki jako jedyny pokazał wrażenie, że mu się chciało i jako jedyny nie dał sobie w kasze dmuchać i nadstawiał barku na atak Ukraińca. Talentem jest bardzo dużym a jeżeli uważasz, że Górnik czy Korona są słabe to kolego o czym Ty chcesz dyskutować? Korona zwłaszcza u siebie to drużyna konkretna wiedząca co chce zrobić z wcale nie słabymi zawodnikami. Górnik to świetnie poukładana drużyna której tylko brakuje napastnika i Nakoulmy w formie. Owszem Kosecki gra gorzej niż jesienią ale podobnie jak cała Legia, z resztą dopiero się rozkręcają.

Obraniak to skrzydłowy? W którym miejscu? W Lille tak grał swego czasu, ale dlatego, że oni grali system bez ofensywnego pomocnika i tam Hazard nawet na skrzydłach chodził.

Wolski to niesamowicie utalentowany zawodnik i jak zacznie grać, a pewnie zacznie, co jak co Fiorentina to świetna drużyna dla niego to będzie dużo z niego pociechy. Salamon podobnie, on ostatni mecz grał w styczniu jeszcze, i gdyby nie kontuzja mógłby już debiutować. Nazywanie ich kibicami jest śmieszne. Póki jednak Janota i Wolski nie są w formie na kadrę to w sumie defensywny Krychowiak i przed nim Majewski z Mierzejewskim może i by wypaliło?

W sumie Mierzejewski zawsze w tej kadrze wyglądał lepiej niż w klubie, więc może skoro w klubie w końcu gra dużo i dobrze to to byłby faktycznie dobry wybór ;>?
23-03-2013 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #983
RE: Reprezentacja Polski
Po pierwsze - hamuj język szczylu.
Cytat: Kosecki jako jedyny pokazał wrażenie, że mu się chciało i jako jedyny nie dał sobie w kasze dmuchać i nadstawiał barku na atak Ukraińca. Talentem jest bardzo dużym a jeżeli uważasz, że Górnik czy Korona są słabe to kolego o czym Ty chcesz dyskutować? Korona zwłaszcza u siebie to drużyna konkretna wiedząca co chce zrobić z wcale nie słabymi zawodnikami. Górnik to świetnie poukładana drużyna której tylko brakuje napastnika i Nakoulmy w formie. Owszem Kosecki gra gorzej niż jesienią ale podobnie jak cała Legia, z resztą dopiero się rozkręcają.

Kosecki nie pokazał nic z Ukrainą. Korona jest słaba bo zajmuje 12 miejsce w kiepskiej lidze w której składzie jest może 3 piłkarzy(Janota, Korzym, Sierpina). Górnik to drużyna w której jest kilku piłkarzy(Skorup, Danch, Przybylski, Olkowski, Prezes) i masa odrzutów i szrotu niechcianego nigdzie indziej. W rundzie jesiennej to jakoś działało, bo był świetny Milik no i Nawałce udało się wycisnąć z tych drewniaków max możliwości.
Nie rozumiem kompletnie tych tekstów o Janocie w kadrze, to jest chłopak który w ekstraklasie ma bilans 1 gol 1 asysta. Ja nie wiem, ile meczów z jego udziałem oglądałeś ale pewnie niewiele.
Wolski to dobry zawodnik, to prawda ale czy taki wielki talent na jaki się go kreuje? Kłóciłbym się. Miał w Legii świetne mecze, ale miewał takie, że był niewidoczny a do tego on dopiero od 3 miesięcy trenuje na pełnych obrotach. Dla mnie to jest ogromny znak zapytania.
Na żywo widziałem go parę razy z perspektywy lepszej niż trybuna i mam do niego trochę zastrzeżeń.
Ktoś - chyba Kowal powiedział mądrą rzecz - kadrę należy budować pod kątem Euro 2016 i ja się z tym zgadzam. Zatem należałoby odpuścić sobie Wasyla i kilku innych wiekowych(z zawodników 30+ zostawiłbym w obecnej kadrze tylko Boruca).
Sprawdzać należy młodych - w Polonii jest świetnie rokujący lewy obrońca - Adam Pazio. 21 lat, szybki, dobrze się podłącza do akcji ofensywnych, bardzo silny, wybiegany z dobrym dośrodkowaniem i petardą w nodzę. Surowy taktycznie ale się poprawi. Świetnie rokują Danch i Skorupski - również warto na nich stawiać. Z młodych Polaków z szansami na dużą karierę także Wszołek i Teodorczyk. Z Legii warto mimo wszystko stawiać na Koseckiego. Nie lubię go, ale jest dobry. Oczywiście ma łatwiej, bo jest z Legii w kadrze grali niedawno przecież tacy zawodnicy jak Furman, Jędrzejczyk(kolekcjoner kartek) i Rzeźniczak którzy z reprezentacyjnym poziomem nie mają wiele wspólnego.
Warto też obserwować Przybeckiego z Polonii. Niesamowicie dynamiczny chłopak, prawdopodobnie najszybszy piłkarz w ekstraklasie bardzo dobry technicznie. Póki co za wcześnie na kadrę ale może być z niego dużo pociechy.
23-03-2013 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #984
RE: Reprezentacja Polski
Szczylu? Nie prowokuj głupimi postami to nie będziesz jechany bo nie tylko ja się nie zgadzam z twoimi wypowiedziami. A poprzedni post to zwykłe pierdolenie, podobnie jak ten.

Wystarczy, że jedyny aspekt przez jaki oceniasz futbol to statystyki. Jak napisałeś, że Janota się nie nadaje bo ma 1 gol i asyste to zwątpiłem. Z resztą jeżeli uważasz, że Przybecki i Pazio nadają się do kadry a Wolskiego nie uważasz za wielki talent to albo jesteś uprzedzony do Legii, albo ślepy, albo po prostu starasz się być na siłę kontrowersyjny a nie masz pojęcia o czym piszesz ;/
Z resztą zdanie, 21 lat (...) surowy technicznie ale się poprawi... No to dopełnia chyba wszystko na temat wartości Twoich wypowiedzi...
23-03-2013 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #985
RE: Reprezentacja Polski
Cytat:Ktoś - chyba Kowal powiedział mądrą rzecz - kadrę należy budować pod kątem Euro 2016 i ja się z tym zgadzam. Zatem należałoby odpuścić sobie Wasyla i kilku innych wiekowych(z zawodników 30+ zostawiłbym w obecnej kadrze tylko Boruca).
Chyba Pchela we wcześniejszym poście. Smile
No i Jędza to dla mnie v-ce Piszczek, zdecydowanie. Cenie sobie jego gre.

Ogólnie zgadzam się (w większości) - po raz kolejny - z Underminem. Mimo niemiłego początku między nami, coraz bardziej podobają mi się jego posty dotyczące futbolu. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2013 21:45 przez Pchela.)
23-03-2013 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #986
RE: Reprezentacja Polski
Na jedno euro już kadrę budowaliśmy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
23-03-2013 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #987
RE: Reprezentacja Polski
Cytat:Z resztą zdanie, 21 lat (...) surowy technicznie ale się poprawi... No to dopełnia chyba wszystko na temat wartości Twoich wypowiedzi...


A to akurat przejęzyczenie. Miało być "surowy taktycznie" bo zdarza mu się złamać linię spalonego. Technicznie jest poprawny jak na obrońcę a i ze stałego fragmentu potrafił w sparingach dorzucać.
Twój problem jest taki, że nie czytasz ze zrozumieniem. Napisałem, że Pazia warto sprawdzić na zgrupowaniu krajowym a Przybeckiego OBSERWOWAĆ.
Cytat: No i Jędza to dla mnie v-ce Piszczek, zdecydowanie. Cenie sobie jego gre.
Jędrzejczyk to dla mnie kolekcjoner kartek no i dla mnie zdecydowanie stoper niż prawy obrońca.
Swoją drogą byłem dzisiaj w Siedlcach(zmarzłem strasznie). Wolski grał padakę, najlepsi Zieliński, Wszołek i Furman.
Cytat: Chyba Pchela we wcześniejszym poście. Smile
To też Wink Ale generalne już przy wyborze Fornalika Kowal tak mówił i jest to prawda.
23-03-2013 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #988
RE: Reprezentacja Polski
Sam meczu nie oglądałem bo wolałem obejrzeć coś ciekawszego i widzę że się nie zawiodłem.


Wizja budowania składu pod kątem przyszłych turniejów poprzez powoływanie samych młodych graczy wygląda ciekawie tylko na papierze.
24-03-2013 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #989
RE: Reprezentacja Polski
Cytat:Sam meczu nie oglądałem bo wolałem obejrzeć coś ciekawszego i widzę że się nie zawiodłem.
E tam, fajny mecz. W pierwszej połowie dużo goli a w drugiej zero taktyki z obu stron, wielka dziura i autostrada w środku pola... Ot wesoła młócka.
Cytat:Wizja budowania składu pod kątem przyszłych turniejów poprzez powoływanie samych młodych graczy wygląda ciekawie tylko na papierze.
Błaszczykowski, Piszczek, Glik, Boenish, Obraniak, Lewadnowski to nie są gracze młodzi. Ale warto już powoli ogrywać tych którzy dziś mają 21 lat.
24-03-2013 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #990
RE: Reprezentacja Polski
Bardziej niż piłkarzy brakuje drużynie charakteru i ambicji, narosło pokolenie cip mocnych tylko na twitterze a na boisku nie potrafią nawiązać walki. Tacy Chorwaci mają Mandzukicia i Srnę?My mamy Piszczka i Lewego, do tego Kubę i bramkarzy. A nasi grają bez zaangażowania,bez ambicji.
24-03-2013 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości