Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #121
Re: Reprezentacja Polski
Mineło już troche czasu odkąd odpadliśmy z Euro. Mimo naszej klęski uważam, że ten turniej da nam wiele korzyści. Na pewno polska piłka na tym zyska. Po pierwsze na trunieju wypromowali się Dudka i Roger. Ten pierwszy już teraz dołączył do naszego rodaka Jelenia. Roger też na pewno zmieni barwy klubowe w aktualnym okienku trasferowym. Akcje Boruca też wzrosły. Kokoszka mimo, że nie zagrał ani minuty też może być zadowolony. Ma szanse odejść do Torino. Na pewno lepiej już grzać ławe w Serie A niż w Orange Ekstraklasie. Chociaż to i tak nie jest takie pewne. Swoją szanse na pewno dostanie. Oczywiście jeśli odejdzie z Wisły.
26-06-2008 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #122
Re: Reprezentacja Polski
Dudka już wcześniej był przymierzany do transferu za granicę, bodajże w zimę. Tylko nie było kim go zastąpić i dlatego nic z tego nie wyszło. Nie wypromował się na Euro, bo niby czym? Ja żadnego świetnego zagrania Dudki nie pamiętam.

Kokoszka zagrał w meczu z Chorwacją.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-06-2008 17:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #123
Re: Reprezentacja Polski
Rudii napisał(a):Kokoszka mimo, że nie zagrał ani minuty też może być zadowolony.
<świr> a wejście w meczu z Chorwacją?

Jedynie, kto się wypromował na EURO (z naszej kadry) to Roger, ale w jakimś poprzednim temacie zaznaczyłem, że ostatnia oficjalna oferta wpłynęła z Borussi D.. Boruc tylko potwierdził swoją klasę. Słyszałem o zainteresowaniu T'thamu Big Grin Dudka był przymierzany do Lazio, ale po EURO Włosi zapomnieli o Polaki, co jest potwierdzeniem, tego, że nasi reprezentacji tylko stracili na cenie... Najwięcej Garguła. Przed EURO mówiło się o 6 milionach, dziś o 1 milionie

//spacje nie bolą :>? - radzio

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
26-06-2008 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #124
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Kokoszka zagrał w meczu z Chorwacją.

Oj sorry. Macie racje, zapomniałem Smile
26-06-2008 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #125
Re: Reprezentacja Polski
sport.pl napisał(a):Leo Beenhakker ogłosił kadrę na mecz z Maccabi Hajfa (6 sierpnia), który odbędzie się we Wronkach.

Bramkarze: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław Śl.)

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Przemysław Wysocki (obaj Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Piotr Polczak (Cracovia).

Pomocnicy: Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Bartłomiej Dudzic (Cracovia), Tomasz Bandrowski, Sławomir Peszko (obaj Lech Poznań), Adam Danch, Michał Pazdan (obaj Górnik Zabrze)

Napastnicy: Maciej Rybus (Legia Warszawa), Marcin Krzywicki (Cracovia), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin).

Jestem zadowolony, że powołanie dostali Lewandowski i Bandrowski. Cieszy mnie także widok Dancha, przecież rok temu na MŚ U-21 bdb się zaprezentował. No i zobaczymy nowego golkipera nr -3 w kadrze...
28-07-2008 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #126
Re: Reprezentacja Polski
Szkoda tylko że nie ma w tym składzie zawodników Krakowskiej Wisły, która w tym czasie będzie rozgrywał mecz w el. do LM. Choć z drugiej strony to dobrze, że tak to wyszło, inni też przecież zasługują na szanse Wink
Lewandowski - jeszcze niedawno był zawodnikiem drugoligowego Znicza Pruszków (o ile się nie myle), teraz jest już graczem Lecha zaliczył już debiut na miedzynarodowych boiskach i do tego strzelił nawet zwycięską bramke. Teraz jest już w rep. Polski dobrze się chłopak zapowida. mam nadzieję że będzie coś z niego Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
28-07-2008 20:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #127
Re: Reprezentacja Polski
Za rok się pewnie spali znając mentalność polskich kopaczy.
29-07-2008 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #128
Re: Reprezentacja Polski
Foster26 napisał(a):mam nadzieję że będzie coś z niego Smile

Kolejny piłkarz typu Hajto. Wyjedzie za granicę, a gdy o reprezentacji będzie mógł pomarzyć to wróci do Polski.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-07-2008 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #129
Re: Reprezentacja Polski
Nie, no czemu odrazu skreślacie Lewandowskiego ? Chłopak naprawdę narazie się przebojem wdziera do reprezentacji i Lecha. Pod okiem Smudy mam nadzieje, że się prawdiłowo rozwinie, pozatym napewno wole takiego debiutanta niż kogoś typu Rasiak...
Chociaż ja osobiście jestem bardziej ciekaw tego Janoty z Feynordu..
29-07-2008 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolo1196 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #130
Re: Reprezentacja Polski
Miko napisał(a):
sport.pl napisał(a):Bramkarze: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław Śl.)
Moim zdaniem Sebastian Przyrowski jeste lepszy od Adama Stachowiaka i mam nadzieje że będzie 3 bramkarzem reprezentacji Polski
29-07-2008 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #131
Re: Reprezentacja Polski
bartolo1196 napisał(a):i mam nadzieje że będzie 3 bramkarzem reprezentacji Polski
To Kuszczak będzie 4? Aż tak nisko go nie ceniłem nigdy.
29-07-2008 14:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolo1196 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #132
Re: Reprezentacja Polski
Kuszczak będzie 2 Smile
29-07-2008 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #133
Re: Reprezentacja Polski
bartolo1196 napisał(a):Sebastian Przyrowski jeste lepszy od Adama Stachowiaka i mam nadzieje że będzie 3 bramkarzem reprezentacji Polski
:lol: Jak Przyrowski zostanie 3 bramkarzem w kadrze, to rozpoczynam karierę bramkarza... Jak on będzie w tej kadrze, to ja tym bardziej. To żeś koleś wymyślił z tym Przyrowskim, chyba za dobrze to ty naszej kadrze nie życzysz. Aż się boje spytać kogo ty z zawodników z pola w tej reprezentacji widzisz :roll:

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-07-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartolo1196 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #134
Re: Reprezentacja Polski
Mi chodziło o to że gdyby Benhakker wybierał spośród tych dwóch to mam nadzieje że wybrał by Przyrowskiego na 3 bramkarza bo jak dla mnie pierwsza trójka wygląda tak:1.Boruc,2.Kuszczak.3.Fabiański Smile
29-07-2008 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #135
Re: Reprezentacja Polski
sport.pl napisał(a):Leo Beenhakker podał skład na mecz z Ukrainą. Sensacyjny, tak jeśli chodzi o skład jak i ustawienie.

Holender zdecydował się na taktykę 5-2-3. Ten wariant był próbowany na treningu. Szkoleniowiec chce go sprawdzić, bo Ukraińcy grają dwójką klasycznych napastników - Andrij Woronin i Andrij Szewczenko.

W obronie grać mają Dudka, Żewłakow i Kokoszka. Po bokach Leo postawi na Golańskiego i Krzynówka. Ta dwójka ma jednak bardziej koncentrować się na grze w ofensywie. Za rozgrywanie piłki mają być odpowiedzialny Murawski i Lewandowski. Jedynego napastnika - Ireneusza Jelenia wspierać będą schodzący do środka (i robiący miejsce Krzynówkowi i Golańskiemu) Smolarek i Błaszczykowski.

W trakcie meczu piłkarze mają zmienić taktykę na 4-4-2.

Skład Polski

Fabiański - Golański, Dudka, Żewłakow, Kokoszka, Krzynówek - Lewandowski, Murawski - Błaszczykowski, Jeleń, Smolarek.

Ukraina - Polska; 18.00; TVP 1

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-08-2008 13:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości