Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Reprezentacja Polski
Tutaj możemy podyskutować o biało-czerwonych. Nasz najbliższy cel: Mistrzostwo Europy 2008 :!:
26-01-2008 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Reprezentacja
Jak myslicie, czy Kuszczak ma szanse wygryzc Boruca i byc podstawowym bramkarzem reprezentacji?
26-01-2008 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #3
Re: Reprezentacja
Tylko gdyby wygryzł wpierw VdS z bramki Man U. Czyli na 95% nie.
Ale różne rzeczy się zdarzają, pół roku potrafi namieszać sporo w piłce.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
27-01-2008 03:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
Re: Reprezentacja
Ja myślę, że jednak Leo już ma swoją koncepcję i nie chce tego zmieniać. Dlatego Boruc ma tą chwilę pewne miejsce w bramce. Szczególnie, że reprezentacja źle na tym nie wychodzi.


Fan United od 1992 roku
27-01-2008 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
relax Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Reprezentacja
A co myślicie o Fabianie lepszy od Kuszczaka na pewno nie jest a jednak Leo bardziej ufa jemu :evil: :evil:
27-01-2008 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Reprezentacja
No niestety sprawdza się teoria, że to Fabiański jest drugim bramkarzem reprezentacji, ponieważ Tomek nie otrzymał nawet powołania na towarzyskie spotkanie z Czechami...Ale kibice United nie powinni się martwić, bo tego trzeciego w tym meczu po prostu nie ma, być może Leo uznał, że i tak dwójka bramkarzy będzie mogła wystąpić w tym spotkaniu, dlatego zrezygnował z usług Diabła...Sam nie wiem...Sprawa Kuszczaka powoli zaczyna mi przypominać sytuację Irka Jelenia, gra w renomowanym europejskim klubie, ale powołań, bądź zaufania brak. Ale póki co Leo ma wyniki i nie ma co się mieszać do jego powołań, choć na Euro i tak pojedzie trójka Boruc, Fabiański, Kuszczak, choć jak być może postąpiłbym inaczej, tego drugiego zastępując Arkadiuszem Malarzem.
27-01-2008 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Reprezentacja
buri napisał(a):Jak myslicie, czy Kuszczak ma szanse wygryzc Boruca i byc podstawowym bramkarzem reprezentacji?

Jest bez szans, nawet jakby Boruc doznał kontuzji i nie jechał na turniej. Broniłby pewnie Fabiański. Nie ma się co oszukiwać, że Kuszczak jest daleki od reprezentacji, daleki od miejsca między słupkami United, a tylko krzyżuje sobie plany swoimi aroganckimi wypowiedziami. Nie zrobi na pewno tym na Leo wrażenia, jedynie może się do Holendra zrazić. Jeśli Kuszczak nie przyhamuje z propagowaniem siebie samego do kadry, nie widzę jego przygody z reprezentacją w różowych barwach.

Boruc to już piłkarz klasy światowej, czołowy bramkarz świata i nie widzę innego zawodnika, który mógłby grać na jego pozycji w krajowej reprezentacji. Jest praktycznie bramkarzem kompletnym, jako piłkarz ekscentrykiem, charyzmatycznym. Jest oryginalny, niebanalny i to mi się w nim podoba. Charakterny piłkarz, umiejętności miażdży Kuszczaka pod każdym względem.

MU_fan napisał(a):tego drugiego zastępując Arkadiuszem Malarzem.

Bardzo mało możliwe, gdyż Beenhakker nie testował ani razu Malarza, a jak nie powołał go na lutowe mecze, wątpię, aby na miesiąc przed turniejem zdecydował się na niego - ni z tego, ni z owego - postawić. To nie w jego stylu. Ja bym się Jeleniem nie przejmował, gdyż po prostu musi nie pasować do obecnej koncepcji naszego selekcjonera. Nie zawsze bardzo dobry piłkarz musi wygryźć swojego teoretycznie gorszego rywala, jeśli ten jest doskonale pasuje do roli, w której widzi go jego trener. Jeleń za Janasa grywał na prawym skrzydle, a mamy mocno obsadzoną tę pozycję. Łobodziński spisywał się nieźle, a Błaszczykowski również nie zawodził.
29-01-2008 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Reprezentacja
No dobra, może Jeleń nie pasuje do koncepcji Leo. Ale dlaczego ten praktycznie na każdy mecz powoływał Macieja Żurawskiego (z całym szacunkiem dla Niego, zrobił dużo dla Naszej piłki kopanej, ale póki co - w/g mnie - jego czas w reprezentacji się skończył)?

Nie powiedziałbym, żeby Żuraw pokazał za Holendra coś ciekawego. Ale to tylko moje zdanie. Co do bramkarzy, to Artura byłoby naprawdę bardzo ciężko wygryźć z podstawowego składu. Ale nigdy nic nie wiadomo Wink. Myślę, że do Austrii i Szwajcarii powinni jechać właśnie Artur, Tomek i Fabian. Zapewne to Boruc będzie pierwszym bramkarzem. Kuszczak natomiast powinien być tam drugim golkiperem. A Łukasz może jechać, aby nabrać doświadczenia, i wkrótce stanąć w bramce Arsenalu Big Grin.
29-01-2008 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Freds Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Reprezentacja
Fabiański rozegrał o wiele więcej meczy niż Kuszczak. Kuszczak prawie całą karierę siedzi na ławce, grał tylko WBA, a Fabian grał w Legii i był najlepszy w lidze.

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,4883386.html

Wszystko sprzyja treningom kadry Big Grin
30-01-2008 16:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #10
Re: Reprezentacja Polski
Freds napisał(a):Wszystko sprzyja treningom kadry
Pojechali biedaki na Cypr, bo myśleli, że będzie piękna pogoda i świetne warunki do trenowania, a tu się okazuje, że wiosna jest, ale w Polsce Smile


Fan United od 1992 roku
30-01-2008 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #11
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:W rozegranym w cypryjskim Pafos towarzyskim meczu piłkarskim reprezentacja Polski pokonała Finlandię 1:0 (1:0). Jedyną bramkę zdobył w 43. minucie Adam Kokoszka.
Mecz z Finlandią miał być dla powołanych na zgrupowanie przez Leo Beenhakkera kadrowiczów szansą na pokazanie się przed finałami mistrzostw Europy. Test dla większości wypadł pomyślnie, gdyż Polacy pokonali Finów 1:0.


Polska - Finlandia 1:0 (1:0)
Bramka - Adam Kokoszka (43).
Żółte kartki: Tomasz Zahorski - Juha Pasoja.
Sędziował: Costas Kapitanis (Cypr).
Widzów ok. 300.

Polska: Sebastian Przyrowski - Marcin Kuś, Adam Kokoszka, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Lisowski (46-Piotr Brożek) - Wojciech Łobodziński (46-Tomasz Zahorski), Michał Pazdan (72-Radosław Majewski), Michał Goliński, Łukasz Garguła (46-Rafał Murawski), Marek Zieńczuk (80-Kamil Grosicki) - Paweł Brożek (72-Dawid Nowak).

Finlandia: Henri Sillanpaeae - Toni Jarvinen, Juha Pasoja, Markus Halsti (85-Hannu Patronen), Tuomo Koenoen - Kari Arkivou (60-Mikko Manninen), Mika Vayrynen (68-Ville Taulo), Tuomas Haapala (75- Jessi Kujala), Roni Porokara (60-Mikko Innanen) - Jonatan Johansson (60-Toni Lehtinen), Juho Makela.

Co myślicie o tym meczu :>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
03-02-2008 11:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Reprezentacja Polski
To była ostatnia szansa dla rezerw Polski aby pokazać się Leo, za dużo nie mogę powiedzieć, bo oglądałem mecz United.
Wiem tyle że Kokoszka w tym meczu oddał trochę strzałów i mógł strzelić spokojnie więcej goli niż 1.
03-02-2008 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darko404 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Reprezentacja Polski
Wczorajszy mecz można uznać za udany 8-) Młodzi piłkarze bardzo dobrze sie zaprezentowali. Głównie dobre wwejście miał Grosicki. Z niego może co będzie w przyszłości. Dobrze spisał się Łobodziński i Garguła choć nie mógł znależć wspólnego języka z Pawłem Brożkiem , który grał cienko!!! :/ Zobaczymy co pokarze polska reprezentacja w meczu z Czechami. to będzie ciężki mecz ale jest do wygrania!!!!!!! Big Grin
03-02-2008 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Reprezentacja Polski
Powracając do tematu Kuszczaka, na dzień dzisiejszy nie ma wielkich szans aby wygrać z Arturem Borucem o miano numer "1" polskiej bramki. Za Arturem przemawia dobra forma oraz błyski geniuszu w meczach o wysoką stawkę. Niewątpliwie jest także bardziej doświadczony od Kuszczaka, który jedynie swoją zawziętością próbuje dowieść że jest lepszy od golkipera Celticu.
05-02-2008 00:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Reprezentacja Polski
Niestety większe szanse na grę u Leo ma także Łukasz Fabiański, co pokazują ostanie decyzje holenderskiego szkoleniowca, choćby występ Fabiana w meczu z Serbią, czy brak powołania dla Tomka na mecz z Czechami.
05-02-2008 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości