Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Reprezentacja Polski
Na dzień dzisiejszy nikt nie ma szansy wygryźć Boruca, który jest wyceniany na 12 milionów funtów.

Jednak o drugą pozycję i trzecią walczyć będą: Fabiański, Kuszczak, Kowalewski, może też i Malarz, ale ten chłopak jest skromny i będzie się starał zwrócić na siebie uwagę grą, a nie wywiadami.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-02-2008 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peter Parker Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Reprezentacja Polski
Dziś meczyk Polska - Czechy Wink Jakieś typy, przemyślenia?
Czesi to dobry zespół, ale stać nas na pokonanie ich. Jak pamiętamy, na mundialu w 2006 nie zawojowali - z grupy nie wyszli Smile Ja obstawiam bezpieczny remis - 1:1 Wink
06-02-2008 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Reprezentacja Polski
Już nie mogę się doczekać występu Wichniarka. To może być nasz joker na Euro 2008. Nareszcie będzie porządny napadzior, a nie jakiś Matusiak czy Żurawski, którzy trafili do bramki pół roku temu i więcej. Król Artur jak nazwa mówi walczy o koronę Króla Strzelców mocnej Bundesligi.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-02-2008 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peter Parker Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Reprezentacja Polski
Obawiam się, że Beenhakker nie wypuści go od początku meczu. Jakoś nie jest do niego przekonany. Powołał go tylko ze względu na naciski mediów, ale to tylko moje subiektywne odczucie Wink
06-02-2008 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
McLaren Offline
Member
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Reprezentacja Polski
Bardzo wymagający rywal i jestem ciekaw, jak wypadniemy w takiej trudnej konfrontacji. Wichniarek już pewnie zapomniał, jak to jest być w kadrze. Najwyższy czas, aby przypomniał sobie o nim też cały polski piłkarski światek. O ile oczywiście piłkarz Bielefeld dostanie szansę gry, albo przynajmniej spędzi na boisku więcej niż 20 minut.

Wichniarek może ciekawym zawodnikiem patrząc na naszych obecnych napadziorów, którzy nigdzie nie zdobywają bramek. Brożek do tej pory nie zagrał żadnego dobrego spotkania w kadrze, Rasiak również przestał grywać u Beenhakkera, a Żurawski to piłkarz beznadziejnej Larissy. Matusiak od roku gola nie strzelił i nie może sobie znaleźć nowego klubu, a taki Dawid Nowak z Bełchatowa jeszcze się nie nadaje. Mamy więc niemały problem z obsadą tej pozycji.

Ja osobiście ostrzę sobie jeszcze zęby na mecz Anglia - Szwajcaria. Debiut Fabio Capello.
06-02-2008 16:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Reprezentacja Polski
Oto skład Polaków:

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Euzebiusz Smolarek, Artur Wichniarek

Bez niespodzianek, chociaż niektórzy twierdzili, że Rafał Murawski zagra za plecami Artura Wichniarka Wink
06-02-2008 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Reprezentacja Polski
Peter Parker napisał(a):Obawiam się, że Beenhakker nie wypuści go od początku meczu. Jakoś nie jest do niego przekonany. Powołał go tylko ze względu na naciski mediów, ale to tylko moje subiektywne odczucie Wink

Rzeczywiście tylko Twoje subiektywne odczucie, ponieważ Król Artur zagra z przodu ze Smolarkiem od pierwszego gwizdka.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-02-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peter Parker Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Reprezentacja Polski
Peter Parker napisał(a):Ja obstawiam bezpieczny remis - 1:1 Wink
Ekhem... Lepiej już nie będę obstawiał, jakoś mi to źle idzie :lol: 2-0 z Czechami, brawo Polacy. Jednak solą tego meczu był obroniony karny przez Boruca. Miodzio 8-)
07-02-2008 00:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Reprezentacja Polski
Bramki Lewandowskiego i "Lobo"(Łobodzińskiego) potwierdziły, że prezentujemy wysoki poziom. Pierwsza połowa była wyśmienita - Żewłakow, Dudka, Łobodziński, Smolarek, Bronowicki, Boruc, Lewandowski, Wichniarek... aż się chciało oglądać. Za to na pozór druga połowa była nudna. Ale robiliśmy w niej wszystko, aby nie stracić bramki, już nie atakowaliśmy tak często. Brawo. Czesi nabiorą do nas należytego szacunku i nie będą tacy pewni w czerwcu.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-02-2008 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Reprezentacja Polski
paolo napisał(a):Wichniarek... aż się chciało oglądać

Tego to akurat się nie chciało oglądać. Niby coś tam starał się walczyć, biegać, ale nic z tego nie wynikało. Jak próbował odebrać piłkę to robił to nieudolnie, po chwili odpuszczając gościa. Zrobił lepsze wrażenie niż Żurawski, ale do dalej nie jest to, czego oczekujemy.
07-02-2008 12:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Reprezentacja Polski
Też prawda, ale chociaż się wyróżniał -- m.in udział przy pierwszej bramce. Żurawski jak zawsze nic specjalnego. Nie ma rady trzeba przetestować Jelenia.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
07-02-2008 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Reprezentacja Polski
Jak już coś to się wyróżnił przy drugiej bramce, gdzie miał asystę przy bramce Lewandowskiego.
07-02-2008 14:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Reprezentacja Polski
Mieliśmy 3 sytuacje w pierwszej połowie z czego padły aż dwa gole. Petr Cech przy obu bramkach bez szans. Czesi grali dużo lepiej od Polaków, lecz w futbolu trzeba strzelać bramki a tego Czesi nie zrobili. Po raz kolejny dobrze zagrał Łukasz Fabiański.
paolo napisał(a):Nie ma rady trzeba przetestować Jelenia.
Chyba będzie musiał trochę bramek jeszcze strzelić w Ligue 1 aby został powołany do kadry.
07-02-2008 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Reprezentacja Polski
Można powiedzieć że Leo bardzo dobrze przygotował Polaków na ten mecz. Dobrze by było żeby takową formę utrzymali przynajmniej do EURO Wink
A na Anglików trochę przełączałem, oglądałem urywki.
07-02-2008 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darko404 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Reprezentacja Polski
Moim zdaniem Kuszczak chyba nie ma szans wygryść Boruca. FAbiański będzie zmieninikiem na EURO2008. Jest tak dużo świetnych polskich bramkarzy, że co chwile pojawiają się nowi Big Grin
NAprawde może nie mamy dobrych zawodnikow co by grali w najlepszych klubach europejskich w polu, ale za to bramkarzy mamy poprostu świetnych Big Grin
09-02-2008 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości