Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Reprezentacja Polski
Ucieszę fanów Reprezentacji Polski i Macieja Żurawskiego.

http://pl.youtube.com/watch?v=B57LbD_DOoc

Debiut polskiego napastnika i bramka. Czekamy na następne i nie chcemy się martwić o partnera dla Smolarka.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
11-02-2008 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boobic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Reprezentacja Polski
Jedna jaskółka wiosny nie czyni Smile. Bardzo lubię Maćka Żurawskiego i życzę mu jak najlepiej, aczkolwiek wydaje mi się, że nie ma się bardzo 'czym' podniecać na chwilę obecną, gdyż to dopiero pierwszy mecz Żurawia w barwach nowego klubu... chociaż nie jeden piłkarz chciałby mieć taki debiut Wink

paolo napisał(a):Czekamy na następne i nie chcemy się martwić o partnera dla Smolarka.
Smolarek - dla mnie to piłkarz pokroju Pippo Inzaghiego. Coś w stylu "więcej szczęścia niż rozumu". Wielu z was pewnie pokroi mnie na kawałki za moją opinię, ale dla mnie Ebi to tylko dobrze wyszkolony piłkarz, bez Bożej iskry. Gdyby taki Żurawski miał takie warunki do rozwoju jakie miał Smolarek pewnie zrobiłby międzynarodową karierę, bo jak dla mnie Żuraw ma wszelkie 'papiery na grę'. Jeśli nie zgadzacie się ze mną to popatrzcie na wszystkie bramki Smolarka. Większość z nich po dobitce, albo strzelane na raty...
Mistrzem dryblingu to on też nie jest... wystarczy jego statystyka z Mundialu 2006, gdzie miał udanych około 17% dryblingów...

Ale w sumie to dobrze, że mamy takiego kogoś jak Ebi Wink
12-02-2008 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Reprezentacja Polski
http://www.onet.pl napisał(a):Polska awansowała o trzy miejsca w najnowszym rankingu FIFA. Nasza reprezentacja zajmuje obecnie 20. miejsce. Poprzednio na 20. miejscu Polska była w październiku 2007 roku. Na szczycie są wciąż Argentyńczycy.

Coraz wyżej w tym rankingu FIFA jesteśmy, oby to trwało jak najdłużej ;-)
13-02-2008 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Reprezentacja Polski
[Obrazek: 25e218cbe51339d8.png]

Tak się przedstawia pierwsza 50

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
14-02-2008 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darko404 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Reprezentacja Polski
Mecz Polska - Czechy można zaliczyć do udanych . W pierwszej połowie podopieczni Leo dość dobrze grali. Przeprowadzili pare składnych akcji i do przerwy było 2:0, ale mogło być 3 jakby Smolarek nie zepsół swojej 100% okazji Wink Druga połowa była raczej podobna do gry całkowicie defensywnej. Atak nie funkcjonował jak należy. Żurawski , który wszedł w drugiej połowie nie wniósł wiele do gry Sad Ale ogólnie liczy sie wygrana. Jednak trzeba jeszcze popracować nad zgraniem zespołu przed Euro 2008 :!: :!: :!:
15-02-2008 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #36
Re: Reprezentacja Polski
No kur***, właśnie oglądam jakieś wiadomości sportowe i słyszę cytuje:
Cytat:Polscy kibice dostaną tylko 1/3 całej puli biletów na Euro 2008

8% dostaną działacze PZPN, tak te jeb***ne darmozjady, oprócz tego sponsorzy, politycy etc.

Czyli 33% idzie dla ludzi, a 66% dla "koleżków" jak dla mnie to skandal i minister sportu powinien odwrócić te proporcje.

Nie wspomnę już o serwerze, który nie wytrzymuje obciążenia....

No kurde jak z tym zasranym PZPN porządku nie zrobią to naprawdę mam nadzieję, że kibole Legii bądź Polonii Warszawa wjadą do ich siedziby i zrobią tam ku** porządek :| :shock:

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
23-02-2008 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #37
Re: Reprezentacja Polski
radzio napisał(a):Czyli 33% idzie dla ludzi, a 66% dla "koleżków" jak dla mnie to skandal i minister sportu powinien odwrócić te proporcje.
Krzyczysz jakbyś się tego nie spodziewał. Tongue Zawsze tak było. Ale dobrze chociaż, że ta pula co idzie do sponsorów i tak w większości wróci do kibiców w postaci jakiś nagród.
radzio napisał(a):Nie wspomnę już o serwerze, który nie wytrzymuje obciążenia...
A tu akurat pokazał polski naród jak słucha zaleceń. Było mówione- kolejność zgłoszenia nie wpływa na wynik rozlosowania biletów, nie rzucajmy się wszyscy na siłę, bo zapchamy serwery- i stało się to samo co z dowodami osobistymi. Jak ja odbierałem, gdy wchodziły nowe, nie było nikogo- jak kończył się okres kolejki takie, że ludzie od 4 rano stali w urzędach. I pretensję do państwa, że nie przedłużyli czasu na wyrobienie- po 2000 zł kary powinni podostawać, Ci co nie mają nowego dokumentu i by się nauczyli. Kilka lat było na spokojną wymianę Big Grin Wszystko na opak i są efekty...
Poza tym akurat strona kupbilet.pl miała problemy techniczne związane z wyciekiem danych, ale to inna historia.


Fan United od 1992 roku
23-02-2008 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #38
Re: Reprezentacja Polski
sebos_krk napisał(a):A tu akurat pokazał polski naród jak słucha zaleceń. Było mówione- kolejność zgłoszenia nie wpływa na wynik rozlosowania biletów, nie rzucajmy się wszyscy na siłę, bo zapchamy serwery- i stało się to samo co z dowodami osobistymi.

Heh rozumiem, że to kolejność nie ma wpływu, ale mimo wszystko serwery powinny być przygotowane na takie obciążenie. Zauważ, że serwery olimpijskie czy na MŚ muszę być przygotowane na większe obciążenie i jakoś nie ma problemu. No i z drugiej strony jak kilka milionów chce kupić bilet to jak codziennie wchodzi bo chce zdążyć się zapisać, a serwery nie ten teges no to sorry Big Grin
sebos_krk napisał(a):Krzyczysz jakbyś się tego nie spodziewał. Tongue Zawsze tak było. Ale dobrze chociaż, że ta pula co idzie do sponsorów i tak w większości wróci do kibiców w postaci jakiś nagród.
Heh, ale UEFA dla działaczy daje tylko 3% biletów a to zasrane PZPN 8 czy 9% imo to chore i to zasrane PZPN trzeba rozwalić bo postPRLowskie gówno tylko polską piłkę niszczy ;/

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
23-02-2008 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Reprezentacja Polski
radzio napisał(a):Czyli 33% idzie dla ludzi, a 66% dla "koleżków" jak dla mnie to skandal i minister sportu powinien odwrócić te proporcje.

A niektóre "koleżki" z pewnością sprzedadzą swoje bilety dla zysku Wink
23-02-2008 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Reprezentacja Polski
radzio napisał(a):8% dostaną działacze PZPN, tak te jeb***ne darmozjady, oprócz tego sponsorzy, politycy etc.
"I tak powiem... że połowę tych służb ochroniarskich bym zwolnił w pi***ec, połowę policji, i tu straż miejską wy***ał", "Za darmo pieniądze biorą",

"Oszukali mnie banda złodziei polskich, decydentów ku***"

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
23-02-2008 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
major MAN Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Reprezentacja Polski
Szkoda że Leo pomija Kuszczaka w kadrze. Zaliczył Tomek w tym sezonie już parę dobrych meczów, zagrał w lidze mistrzów chyba w 5 meczach. Nie jest ulubieńcem Leo. Może za dużo pyskował ale miejmy nadzieje jeszcze Leo da mu szanse w meczu towarzyskim.
24-02-2008 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Reprezentacja Polski
onet.pl napisał(a):Leo Beenhakker podał skład reprezentacji Polski, który rozpocznie towarzyskie spotkanie z Estonią we Wronkach.
Skład reprezentacji Polski:

Sebastian Przyrowski - Mariusz Pawelec, Adam Kokoszka, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Lisowski - Kamil Grosicki, Michał Pazdan, Michał Goliński, Marek Zieńczuk - Łukasz Garguła - Radosław Matusiak

Większość zawodników będzie już podporą drużyny na el.do MŚ 2010. Moim zdaniem dziś jedna z ostatnich szans Marka Zieńczuka :?
27-02-2008 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Reprezentacja Polski
Przegląd Sportowy napisał(a):Reprezentacja Polski wygrała 2:0 towarzyskie spotkanie z Estonią. Pierwszą bramkę dla biało-czerwonych zdobył w 39. minucie Radosław Matusiak, który wykorzystał świetne dośrodkowanie Łukasza Garguły. Po przerwie drugie trafienie dołożył Tomasz Zahorski.
Podstawowym założeniem środowego meczu z Estonią było danie szansy gry reprezentantom występującym na co dzień na ligowych boiskach. Rywal biało-czerwonych nie był bardzo wymagający, ale ligowcy nie zamierzali odpuszczać. Przed spotkaniem kadrowicze zgodnie zapowiadali, że chcą pokazać się Leo Beenhakkerowi.
Bramki:
http://pl.youtube.com/watch?v=EzxB3FNIK ... re=related 1-0 Matusiak

http://pl.youtube.com/watch?v=vXFIj3Sk5 ... re=related 2-0 Zahorski

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-02-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #44
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:To, że zawiódł internetowy system logowania i sprzedaży biletów na tegoroczne finały piłkarskich mistrzostw Europy, to jeszcze nic. Bo okazało się, że do internetu trafiły tysiące danych osobowych kibiców, którym jednak udało się zarejestrować na stronie Kupbilet.pl - informuje Życie Warszawy.

W sobotę o północy ruszył proces zamawiania w internecie biletów polskich piłkarzy w Euro-2008 z puli, jaką PZPN otrzymał od UEFA. Serwis internetowy jest jednak bardzo przeciążony i złożenie aplikacji wymaga ogromnej cierpliwości i łutu szczęścia.

- System działa stabilnie i cały czas przyjmujemy zgłoszenia. W ciągu minuty zamawianych jest ok. 20 biletów. Jednak chętnych jest tak wiele, że serwery wciąż są przeciążone. Najważniejsze, by kibice mieli świadomość, że kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, bo bilety będą dzielone drogą losowania - powiedział prezes firmy zarządzającej serwisem "kupbilet.pl" Marcin Krysiński.

- Myślę, że za dzień, może dwa, emocje opadną i wszyscy spokojnie zdążą zalogować się w serwisie i złożyć zamówienie - dodał.

Tymczasem Radio ZET podało, że z powodu przeciążenia systemu i wielkiej liczby chętnych można było poznać dane osób zapisanych już w serwisie.

Jakie dane podawano? Imię, nazwisko konkretnej osoby, adres, jaki podała przy rejestracji, e-mail, telefon, numer PESEL, datę urodzenia, numer dowodu osobistego czy konta bankowego.

Nie wiadomo, czy komuś udało się je skopiować. Sprawą zajął się Generalny Inspektor Danych Osobowych.

Heh respekt dla osób które robiły ten system :|
Żebym nie był gołosłowny:
http://www.zw.com.pl/artykul/222188.html

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
29-02-2008 21:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #45
Re: Reprezentacja Polski
Jest to po prostu kompromitacja. Dane, które wyciekły są na tyle poważne, że muszą z tego powodu zostać wyciągnięte konsekwencje. Ja liczę, że na 2112 rok się Polacy zmobilizują i nie będzie żadnych wpadek żadnej sferze organizacyjnej :/


Fan United od 1992 roku
29-02-2008 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości