Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Ja liczę, że na 2112 rok się Polacy zmobilizują i nie będzie żadnych wpadek żadnej sferze organizacyjnej
Hehe chyba na 2012 Wink
01-03-2008 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Reprezentacja Polski
Taaa...Ten system logowania to doprawdy totalna paranoja. Jak go otworzyli miałem akurat ferie, więc myślę, jest dobrze, wejdę sobie w nocy, ale nic, dupa, wchodzę o 1 nic, 2 nic, 4 nic, więc co zrobisz nic nie zrobisz, a poza tym zaledwie jedna trzecia biletów trafi do kibiców. Czy to jest normalne? Bo mi się wydaje, że nie.
01-03-2008 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskii Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: Reprezentacja Polski
Taaa Łukasz Fabiański jest bardzo dobry, ale nie wiem czy pobije Kuszczaka, bo Kuszczak gra jednak w United a Fabiański w Arsenalu :/ :!:
01-03-2008 14:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #49
Re: Reprezentacja Polski
Oskii napisał(a):Taaa Łukasz Fabiański jest bardzo dobry, ale nie wiem czy pobije Kuszczaka, bo Kuszczak gra jednak w United a Fabiański w Arsenalu :/ :!:
A ty wiesz jak wygląda sytuacja z bramkarzami w reprezentacji czy byłeś na bezludnej wyspie? Kuszczak na tą chwilę nie jest pewny czy w ogóle pojedzie na Euro. Euro ma swój ranking i w nim Fabiański jest wyżej od Tomka.


Fan United od 1992 roku
01-03-2008 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Reprezentacja Polski
sport.pl napisał(a):Jakub Błaszczykowski w pierwszej połowie meczu jego Borusii z Werderem znów doznał kontuzji.

Jakub Bałszczykowski dopiero co zdążył wyleczyć kontuzję. Z powodu poprzedniego urazu piłkarz nie wystąpił w meczu reprezentacji z Czechami. Spotkanie z Werderem to jego pierwszy mecz w tym roku.

Do sytuacji w której Błaszczykowski doznał kontuzji w dzisiejszym meczu doszło w 43. minucie. Polak po starcie do piłki nagle złapał się za udo i upadł. Interwencja lekarza nie pomogła i musiał opuścić boisko.

Niedobrze, dopiero co wrócił i już odnowiona kontuzja. Leo będzie musiał się już zastanawiać kogo zacząć już przyzwyczajać z obsadą prawego skrzydła w kadrze. Kto jest Waszym zdaniem, odpowiednim zmiennikiem dla Błaszczykowskiego ?
Według mnie "Łobo" bo ma już doświadczenie jednak Grosicki jest bardzo szybkim oraz przyszłościowym zawodnikiem Wink
02-03-2008 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: Reprezentacja Polski
Oskii napisał(a):Taaa Łukasz Fabiański jest bardzo dobry, ale nie wiem czy pobije Kuszczaka, bo Kuszczak gra jednak w United a Fabiański w Arsenalu :/ :!:

Ne Euro pojedzie zapewne tylko jeden z dwójki Kuszczak/Fabiański zapewne w roli trzeciego bramkarza, bo nie ma co ukrywać obaj za dużo w klubach juz nie pograją, a na takim turnieju jak Euro zwłaszcza bramkarze muszą być w trybie meczowym. Leo musiał dokonać wyboru na kogo postawić, na razie wybiera gracza Arsenalu i trzeba uszanować jego decyzję.

Miko napisał(a):Jakub Błaszczykowski w pierwszej połowie meczu jego Borusii z Werderem znów doznał kontuzji.

Jakub Bałszczykowski dopiero co zdążył wyleczyć kontuzję. Z powodu poprzedniego urazu piłkarz nie wystąpił w meczu reprezentacji z Czechami. Spotkanie z Werderem to jego pierwszy mecz w tym roku.

Do sytuacji w której Błaszczykowski doznał kontuzji w dzisiejszym meczu doszło w 43. minucie. Polak po starcie do piłki nagle złapał się za udo i upadł. Interwencja lekarza nie pomogła i musiał opuścić boisko.

Niestety niemieckie media spekulują, że Kuba mógł zerwać wiązania, co oznacza kilka miesięcy przerwy, co wiąże się z brakiem Kuby na Euro, a jeszcze kilka dni temu Polscy 'kibice' cieszyli się z kontuzji Eduardo, no i zostaliśmy za to ukarani. Frustrujące jest to, że były gracz Wisły ponownie odniósł tę samą kontuzję, czyżby zbyt szybko wrócił na boisko? To pytanie pozostanie zapewne bez jednoznacznej odpowiedzi.
02-03-2008 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Reprezentacja Polski
Gole, akcje Polaków:

http://www.milanos.pl/video.php?cat=23&id=7676

Gol Żurawskiego, Smolarka, Zdebela, Bąka, Żewłakowa, Olisadebe, Zakrzewskiego oraz niewykorzystany karny Wichniarka. Urządzili sobie strzelanie w weekend Big Grin

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
04-03-2008 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Reprezentacja Polski
Skład na dzisiejszy mecz Wink
onet.pl napisał(a):Polska zagra w składzie: Wojciech Kowalewski - Grzegorz Bartczak, Marcin Kuś, Jakub Wawrzyniak, Mariusz Magiera - Tomasz Zahorski, Michał Pazdan, Rafał Murawski, Robert Kolendowicz - Jacek Krzynówek - Łukasz Piszczek.

Początek meczu o 20:30.

Większość gracz to przyszłość el. do MŚ 2010. Piszczek na szpicy, ciekawe czy Zahorski będzie schodził aby pomagać Piszczkowi w ataku ?
11-03-2008 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SZIRA Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Reprezentacja Polski
Szału nie ma z tym składem, Poza Murawskim, Zahorskim i Piszczkiem to lipa ( no oczywiście na Krzynówka inaczej patrzę).
Roger na ławce ... :lol:

Szału nie było ze składem i z grą. Jak dla mnie to tragedia. W drugiej połowie jeszcze jak Garguła i Krzynówek się ogarnęli to jakoś to wyglądało, ale tak to katastrofa. Obrona dziurawa, Kuś i Wawrzyniak to jakby na boisku w ogóle nie byli, pomoc bez ładu i składu, GOE środkową linię rozklepały, a Piszczek osamotniony w ataku też sobie nie pograł.
Druga połowa lepsza, szczególnie w środkowej linii uzyskaliśmy przewagę, ale i tak to nie to jeszcze. Nie wiem czemu Leo powołuję takich ludzi jak Pazdan, ale go jeszcze dzisiaj przebolałem, ale co na boisku robił Bonin, to paranoja, w ogóle bym chłopa nie posądzał o to, że się zakręci koło reprezentacji, a co dopiero, że będzie grał.
Roger cieniutko. Najlepszy na boisku Arboleda, nie dał pograć Zahorskiego i parę razy go jeszcze nawinął.
Jeśli ta reprezentacja to nasza przyszłość i oni mają grać w eliminacjach mś 2010, to może lepiej naturalizować wszystkich zagranicznych, którzy dzisiaj grali i niech oni grają, he ?
11-03-2008 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Reprezentacja Polski
onet.pl napisał(a):Kadra na mecz z USA:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń)

pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)

napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Paweł Brożek (Wisła Kraków).

Lista rezerwowych:
Marcin Kuś (Korona Kielce), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze).

Wraca Arek Radomski po kontuzji, mecz z USA to ostatnia szansa pokazania się z dobrej strony trenerowi Leo Beenhakkerowi przez Pawła Brożka. Szkoda, że na liście rezerwowej jest Zahorski :?
19-03-2008 17:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leszczu Offline
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Reprezentacja Polski
Mnie śmieszy to że zawsze przed jakąś imprezą każdy chce grać dla Polski ( Roger, Arboleda, Hernani). Do tego my szukamy talentów, które i tak przeważnie nam odmawiają (Acquafresca, Jagielka, Jutkiewicz). Jedynym który narazie wyraził chęć grania w biało-czerwonych barwach to Ludovic Obraniak - obrońca OSC Lille Smile 23 lata bodajże więc tutaj akurat można wypróbować. Słyszałem też o Boenischu, ale napewno będzie chciał grać w Niemczech :/ Narazie nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Ale obcokrajowcy z OE raczej nie zasługują na kadrę. Wcale nie są lepsi od Polaków. A mówią że obcokrajowiec musi być lepszy od tubylca Big Grin

"We Are The Pride of All Europe"
20-03-2008 10:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #57
Re: Reprezentacja Polski
sport.pl napisał(a):Brazylijski piłkarz Legii Warszawa, będący w kręgu zainteresowania trenera kadry Leo Beenhakkera ma za dwa tygodnie otrzymać polskie obywatelstwo. MSWiA na początku tygodnia prześle do kancelarii prezydenta pozytywnie zaopiniowany wniosek w tej sprawie - podaje serwis Legia.com, który powołuje się na tygodnik "Wprost".
Czyli jednak. Jakie jest wasze zdanie co do Rogera w reprezentacji? Ja mówię mu stanowcze NIE. A to z tego względu, że on z Polską nie ma nic wspólnego. Przybył do naszego kraju w wieku 24 lat. Chcę oglądać w reprezentacji Polaków i to niekoniecznie takich 100-procentowych. I głupie jest porównywanie przez Beenhakkera Rogera do Eduardo, bo napastnik Arsenalu przyjechał do Chorwacji w wieku 15 lat, więc na pewno czuje sporą więź z tym krajem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
24-03-2008 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Reprezentacja Polski
muszeq napisał(a):z Polską nie ma nic wspólnego
Jak to nie ma, gra dla polskiego klubie, mieszka w Polsce od kilku lat, coś tam mówi w naszym języku.
Jak ma coś wnieść do naszej reprezentacji to czemu nie, spróbować zawsze można. Chyba wszyscy pamiętamy dzięki komu w dużej mierze udało nam się zakwalifikować do Mś w 2002 roku (czyt. Emmanuel Olisadebe)
Jestem ZA

Pele good, Maradona better, George Best
24-03-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #59
Re: Reprezentacja Polski
Ja powiem tak, jeśli okaże się lepszy od innych Polaków na swojej pozycji nie widzę problemu, ale po co na siłę kogoś ściągać Big Grin, jak sam chce zdobyć obywatelstwo i jak go Leo zaprosi do kadry to spoko, bo to Leo jest trenerem i wie kto w danej chwili jest potrzebny drużynie, dlatego w sumie mnie to lotto.

Mam tylko nadzieję, że ta "szopka" w jego wykonaniu nie jest dlatego, że na grę w Reprezentacji Brazylii jest za słaby, to woli pograć sobie w Biało Czerwonych... Bo jeśli tak to niech mnie cmoknie w pupę.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
24-03-2008 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pimpek Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Reprezentacja Polski
Wyjazd na Euro to też są korzyści dla niego i on doskonale zdaje sobie z tego sprawę; mógłby się zaprezentować na arenie międzynarodowej na ME, grając w podstawowej 11-stce, co jest nawet prawdopodobne, w reprezentacji, w której ma szansę. Pewnie w Legii już długo miejsca nie zagrzeje (w ogóle niedawno mówiło się o kilku ciekawych ofertach, nawet coś o PSG było), jeśli pojawi się ciekawa oferta do naprawdę dobrego klubu, to fajnie skorzystać, tym bardziej ma szansę się jakoś wypromować. Umiejętności ma, ciekawy zawodnik, może nawet sporo wnieść, a jak na ME przyzwoicie się zaprezentuje, to korzyści jak nic są dla niego i miejmy nadzieję, że także dla nas. Wink
To jest dla niego ogromna okazja, gra w kraju (gdzie w lidze jest jednym z najlepszych zawodników), który wystąpi na takiej rangi zawodach. Nie sądzę, aby nagle jak gdyby nigdy nic chciał grać dla reprezentacji. Głównym powodem jest realna możliwość reprezentowania Polski na ME, dlatego też chce z tego głównie skorzystać.
24-03-2008 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości