Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #196
Re: Reprezentacja Polski
Problem nie polega na tym, że Krzynówek nie gra w klubie, my nie mamy lewoskrzydłowych, tu jest mankament. Ebi się zagubił, myślałem, że zrobi karierę ale już drugi sezon pomału ucieka. Może niech wróci do Niemiec...
11-10-2008 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #197
Re: Reprezentacja Polski
Miko napisał(a):Problem nie polega na tym, że Krzynówek nie gra w klubie, my nie mamy lewoskrzydłowych, tu jest mankament.
To czemu Leo nie da szansy np. Rybusowi z Legii? Ale czemu nie weźmie drugiego z braci Brożków?
Krzynówek jeśli chce jeszcze grać rep. i chce być przydatnym drużynie to musi zmienić klub w czasie zimowego okna, tylko pytanie czy ktoś go będzie jeszcze chciał?
Miko napisał(a):Ebi się zagubił, myślałem, że zrobi karierę ale już drugi sezon pomału ucieka. Może niech wróci do Niemiec...
Też o tym ostatnio z ojcem moim gadałem. Ebiemu odpowiada styl gry w Niemczech, był gwiazdą BVB. A teraz? Jest tylko rezerwowym w Boltonie... Ebi w czasie gdy było otwarte okno transferowego chciał się przenieść do Niemiec, pamiętamy te zamieszanie z transferem do Toulusy (Nie wiem jak się pisze), specjalnie wziął jakiegoś Niemieckiego managera żeby mu znalazł klub w Bundeslidze jednak żaden zespół go nie chciał...



Mój Blog: Pod presją czasu
11-10-2008 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #198
Re: Reprezentacja Polski
Z Bundesligi odchodził jako jeden z lepszych strzelców, teraz jest zawodnikiem, który strzela od święta. Nie chodzi o to aby brać takiego Rybusa z Legii, jest już Boguski Rafał, może właśnie Wiślak wniesie coś przydatnego do drużyny. A talent ma do gry na skrzydłach, bo często schodzi do ataku, naprawdę warto na niego stawiać. Dziś w ataku musi zagrać Brożek...
11-10-2008 09:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #199
Re: Reprezentacja Polski
Jak pierwszy skład wyjdzie taki jak podaje PS, to mamy zajebistą lewą stronę :lol: . Krzynówek umrze po 30 minutach, a Smolarek pewnie po 45. No kurwa litości, jak można postawić na dwóch graczy, którzy nie kopią od dawna regularnie piłki w swoim klubie. Przecież Czesi będą jeździć tą lewą strona jak autostradą. Smolarek do obrony wraca się tylko od święta, bo tak to mu ciężko ruszyć dupę i spróbować odebrać piłkę. A Krzynówek? No przecież, jego będą odstawiać na 20 metrowym sprincie.

Pierwszy skład wygląda tak: Fabiański(rezerwowy w Arsenalu)-Wasilewski(podstawa w Anderlechcie)-Dudka(ława w Auxerre)-Żewłakow(podobno od meczu z Anorthosisem, siedzi na ławie) -Krzynówek(trybuny w Wolfsburgu)Ebi(ławka w Boltonie)-Lewandowski(ławka ostatnimi czasy)- Murawski i Błaszczu(pierwszoplanowe postacie w swoich klubach)-Roger(podstawa w Legii)- Brożek(filar Wisły).

Dobrze, ze to już nie ci Czesi co dwa lata temu.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
11-10-2008 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #200
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Artur Boruc
Marcin Wasilewski - Dariusz Dudka - Michał Żewłakow - Jakub Wawrzyniak
Jakub Błaszczykowski - Rafał Murawski - Mariusz Lewandowski - Ebi Smolarek
Roger Guerreiro
Paweł Brożek

No nie jest najgorzej. Na całe szczęście nie ma Krzynówka na lewej obronie. Obrona...no zobaczymy jak sobie poradzi. Pomoc wygląda w miarę w miarę. Dobrze że przynajmniej Roger, ostatnio wraca do wysokiej formy, no i w końcu mamy porządnego napastnika z przodu, Brożek.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-10-2008 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #201
Re: Reprezentacja Polski
Wierzyłem, jak zawsze zresztą. Znów październik, i znów wróciła nadzieja na lepsze jutro! Brożek nareszcie się przełamał. Kuba, klasa światowa. Dobrze, że wrócił Boruc i Dudka.

Tak było wtedy:
http://pl.youtube.com/watch?v=aQBINtAqokE&eurl

Dla FANÓW Krzynówka:
http://pl.youtube.com/watch?v=bgwkNplo6 ... re=related
11-10-2008 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #202
Re: Reprezentacja Polski
W szałtboksie rozwiązała się ładna dyskusja na temat ostatniego meczu. ;]

@ Miko - w sumie trudne pytanie, nie powiem. Chyba najbliżej memu sercu reprezentacja Polski, ale nie powiedziałbym, że jej kibicuje. Oczywiście w meczu Wietnam vs Polska byłbym za ekipą Beenhakera Wink

Sorry, ale nie mogę powiedzieć, że Polska zagrała świetny mecz, tak jak niektórzy uważają. Dla mnie świetny mecz to był ten z Portugalią. Wtedy rzeczywiście Polacy grali ładnie, składnie, układali świetne akcje, grali w ataku pozycyjnym, dużo było zagrań z pierwszej piłki, Portugalczycy gubili się. A wczoraj co było? Pierwsze 30 minut dobra, nawet bardzo. Ale czy możemy ocenić grę polskiej reprezentacji przez pryzmat tylko tych 30 minut? Tego oczekujecie od drużyny Beenhakera? Bo dla mnie świetny mecz to taki, gdzie atakuje się praktycznie przez cały czas, rywale nie mają nic do powiedzenia vide mecz United z Blackburn ostatni. A co było wczoraj? Kontry raz na jakiś czas, fragmentami Czesi zamykali nas w zamku hokejowym, co Polacy wybijali piłkę to czeski obrońca przejmował i tak w koło Macieju. Wyszła jeszcze jedna kontra i bramka z tego była. Oczywiście Polaków trzeba chwalić, bo wykorzystali sytuacje które mieli w przeciwieństwie do Czechów. Tutaj trzeba zaznaczyć, że świetnie zagrał Boruc. Nie oczekuję od Polski cudów, jednak wkurza mnie jeżeli się ich wychwala pod niebiosa po średnim meczu, żeby nie powiedzieć słabym, gdzie Czechy były drużyną przeważającą. Polska wykorzystała sytuacje i wygrała, chwała im za to, ale nie można popaść w samozadowolenie.

Pozdrawiam :*
12-10-2008 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Danton Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #203
Re: Reprezentacja Polski
Błaszczykowski zagrał mecz życia, jeśli nadal bedzie sie rozwijał jego talent w takim tempie w rok-dwa bedzie najlepszym wg mnie pomocnikiemw Europie
12-10-2008 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #204
Re: Reprezentacja Polski
Danton napisał(a):rok-dwa bedzie najlepszym wg mnie pomocnikiemw Europie

Również bym tego chciał, ale bez przesady. Teraz jest kilku fantastycznych zawodników, którzy już robią furorę w renomowanych klubach.
12-10-2008 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #205
Re: Reprezentacja Polski
Danton napisał(a):Błaszczykowski zagrał mecz życia, jeśli nadal bedzie sie rozwijał jego talent w takim tempie w rok-dwa bedzie najlepszym wg mnie pomocnikiemw Europie
Raczej na pierwszy skład średniaka w premierleague. Nie popadajmy w hurraoptymizm, bo polscy piłkarze wyjątkowo łatwo potrafią złą decyzją spaść kilka pięter w dół. Więc poczekajmy jak się to wszystko rozwinie. Na razie zainteresowany nim jest liverpool.


Fan United od 1992 roku
12-10-2008 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #206
Re: Reprezentacja Polski
Na razie nie ma o czym mówić. Kuba zostaje w BVB, ponieważ tam ma zagwarantowane miejsce w pierwszym składzie, a obecnie to jest najważniejsze. On ma 22 lata więc cała kariera jeszcze przed nim. Być może będzie wielkim zawodnikiem, tylko musi spokojnie przechodzić z jednego szczebla na drugi. Mam nadzieję iż nie zrobi podobnego błędu jak Ebi Smolarek....

Jeśli chodzi o grę rep. polski to tak.
Nasza gra wyglądała już o wiele, szczególnie dobrze wyglądało pierwsze 30 min, po strzeleniu gola nasi troszkę się cofnęli i starali się grać z kontry. Jak widać opłaciło, jedna kontra i druga bramka Smile
Udało się pokonać Czechów ale nie popadajmy w hurraoptymizm. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, Czesi grali słabo, owszem może trochę to wynikało z gry naszej reprezentacji, która im na za dużo nie pozwalała, ale w głównej mierze to była słaba gra Czechów a nie świetna Polaków...

W końcu zagraliśmy z rasowym napastnikiem z przodu i zaraz widać tego efekty. Brożek strzelił bramkę, a przy drugiej, swoim zejściem do środka "pociągnął" za sobą obrońce przez co Kuba miał wolne prawe skrzydło i mógł wjechać do bramki.
Na pochwałę po tym meczu z pewnością zasługuje Kuba, po raz kolejny udowodnił że obecnie jest najlepszym Polskim zawodnikiem. Również trzeba pochwalić Rogera i Murawskiego, którzy bardzo dobrze zagrali w II linii. Pierwszy dobrze rozgrywał piłkę, a drugi świetnie grał w obronie, podobało mi się jak podwajał krycie. Również należy pochwalić Brożka. Reszta bez tam większy zarzutów.

Szkoda że Wawrzyniak jest kontuzjowany... znów na lewej obronie pewnie zagra Krzynówek. W meczu z Czechami było widać jak go ciągnie do przodu. Z jego winy padła bramka, włączył się do akcji ofensywnej nie zdążył wrócić i straciliśmy przez to gola....

Leo dobrze ustawił skład. W końcu zagraliśmy z NAPASTNIKIEM z przodu. Szkoda tylko że nie dostrzega graczy, którzy są w formie, bo dzięki nim nasza gra mogła by wyglądać lepiej.

Czekamy na mecz ze Słowacja. Jest to również trudny przeciwnik. Po tym meczu będzie można wysnuć kolejne wnioski na temat rep. Polski Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
13-10-2008 06:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #207
Re: Reprezentacja Polski
sebos_krk napisał(a):Leo dobrze ustawił skład. W końcu zagraliśmy z NAPASTNIKIEM z przodu. Szkoda tylko że nie dostrzega graczy, którzy są w formie, bo dzięki nim nasza gra mogła by wyglądać lepiej.

Czyli kogo, tylko nie mów, że Wichniarka, bo to na szczęście zamknięty rozdział. 100x wolę Brożka, Lewandowskiego i Sosina od "niby Króla Arminii"...

Jutro na lewej obronie pewnie zagra Krzynio albo Wojtkowiak. Ten ostatni jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem ale wątpię aby dostał szansę gry w pierwszym składzie.
14-10-2008 11:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #208
Re: Reprezentacja Polski
Miko napisał(a):
Cytat:sebos_krk napisał(a):Leo dobrze ustawił skład. W końcu zagraliśmy z NAPASTNIKIEM z przodu. Szkoda tylko że nie dostrzega graczy, którzy są w formie, bo dzięki nim nasza gra mogła by wyglądać lepiej.
Czyli kogo, tylko nie mów, że Wichniarka, bo to na szczęście zamknięty rozdział. 100x wolę Brożka, Lewandowskiego i Sosina od "niby Króla Arminii"...

Po pierwsze nie sebos tylko ja to napisałem Tongue
A po drugie nie miałem na myśli Wichniarka. Chodziło mi o taki zawodników jak np. Jeleń, P. Brożek...

Miko napisał(a):Jutro na lewej obronie pewnie zagra Krzynio albo Wojtkowiak. Ten ostatni jest bardzo uniwersalnym zawodnikiem ale wątpię aby dostał szansę gry w pierwszym składzie.
Mam nadzieję iż Leo wyciągnie wnioski po straconej bramce w meczu z Czechami, tzn. nie postawi Krzynówka na lewej obronie. Jacek poszedł do przodu i się nie wrócił, a tak być nie może



Mój Blog: Pod presją czasu
14-10-2008 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #209
Re: Reprezentacja Polski
Niemożliwe stało się prawdą. Tracimy 3 punkty, kiedy wszyscy myśleli już o wiośnie, bo spokojna zima miała być. Obrona dziurawa niczym ser szwajcarski. Dudka i Wasilewski to dwa duże drewniane tępaki. Naprawdę to oni są winni. Nie wiem, dlaczego wszyscy krytykują tak Boruca, owszem pierwszy gol niby* obciąża jego konto ale następny? wtf, chciałoby się powiedzieć po znakomitej postawie Wasyla.

*Dudka chciał wybić piłkę, w ost chwili się rozmyśla, a ta wpada feralnie na nogę Boruca :| Chwała Borucowi, że nie zwala winy na Dudkę tylko sam przyznaje się do błędu. Brawo!
16-10-2008 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #210
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Piłkarska reprezentacja Polski spadła o dwa miejsca i zajmuje 32. lokatę w opublikowanym w środę rankingu FIFA. Na pierwszym miejscu listy bez zmian - prowadzą mistrzowie Europy Hiszpanie.
Z drugiego na trzecie miejsce spadli natomiast Włosi, których zastąpili Niemcy. Miejscami zamienili się także Holandia (4.) i Brazylia (5.), Argentyna (6.) i Chorwacja (7.) oraz Rosja (8.) i rywale reprezentacji Polski w eliminacjach MŚ - Czechy (9.).

Najbliżsi przeciwnicy polskiej drużyny - Irlandczycy, są na 36. miejscu. Obie ekipy zmierzą się towarzysko 17 listopada w Dublinie.
Znaczny awans zanotowali dwaj eliminacyjni rywale podopiecznych Leo Beenhakkera - Słowacja oraz Słowenia. Obie drużyny przeskoczyły aż 15 szczebli rankingu i są odpowiednio na 45. i 58. miejscu. Z kolei Irlandia Północna jest 42. (spadek o siedem), a San Marino - 201. (spadek o jeden).

Największy awans - o 33. lokaty, zanotowała Jamajka, która jest obecnie 83. Z kolei największy spadek był udziałem Cypru (107.) i Kirgistanu (154) - obie drużyny spadły o 27 pozycji.


Jeśli będziemy dalej tak grać będziemy mogli zapomnieć o wyższych lokatach jakie kiedyś zajmowaliśmy. Miejmy nadzieję, że Biało-Czerwoni zaczną w końcu na miarę oczekiwań Smile
12-11-2008 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości