Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #241
Re: Reprezentacja Polski
Może Przyrowskiego, przecież chce go Tottenham

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-01-2009 05:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #242
Re: Reprezentacja Polski
Mecz z Walią już za nami, a tu cicho. Można to w sumie zrozumieć, bo gra naszych "orłów nie powalała" i tak na dobrą sprawę, oprócz gola Rogera nie ma czego wspominać i lepiej zapomnieć, bo z taką grą to nie dla nas RPA za rok. Roger już zdążył nazwać tę bramkę golem życia, a Leo twierdzi, że naszym brakowało naturalnej agresji.
13-02-2009 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #243
Re: Reprezentacja Polski
No to był właśnie taki mecz że szkoda gadać. To że Walia nie wygrała tego meczu to niesamowity pech. U nas na plus gol Rogera, Brożek fajnie próbował ominąć dwa razy obrońcę na lewej stronie. Bomba Lewandowskiego ładna. Ale sam mecz to był syf, nuda, posucha, nędza, martwica. Niby sparing, ale coś jednak powinni pokazać, poza tym że Moc chroni dostępu do naszej bramki.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-02-2009 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #244
Re: Reprezentacja Polski
Ja sie nastawiłem na dobre widowisko(nawet nie wiem dlaczego), myślałem że zobaczę ładny mecz a tu taka kicha że szok. Chyba w 20 minucie usnąłem bo aż tak mnie to znudziło.
Drugiej połowy praktycznie nie oglądałem. Więc wychodzi na to że zobaczyłem 20 min gry naszej reprezentacji ale nic ciekawego w tym czasie nie zobaczyłem.

Co do bramki Rogera to wszyscy sie podniecają ale cóż z tego, przecież sam Roger nic nie zdziała na MŚ. Ja ich w ogóle nie widze w tym turnieju. Możliwe że zobaczymy powtórkę z zeszłorocznych ME gdzie właśnie Roger jako jedyny strzelił bramkę. Ale i tak nam ona za wiele nie pomogła.
13-02-2009 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #245
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Łukasz Załuska (Dundee United)

Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht Bruksela), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Adam Kokoszka (FC Empoli), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Jakub Wawrzysniak (Panathinaikos Ateny), Marcin Komorowski (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Lech Poznań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (Hannover 96)

Napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Marek Saganowski (Southampton FC), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Euzebiusz Smolarek (Bolton Wanderers)

Zawodnicy rezerwowi: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Jakub Wilk (Lech Poznań), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Łukasz Sosin (Anorthossis Famagusta)

No i brak Kuszczaka ...

Cieszy powrót Jelenia

Pele good, Maradona better, George Best
13-03-2009 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #246
Re: Reprezentacja Polski
dende napisał(a):Cieszy powrót Jelenia
jak cholera, tylko ciekawe ile sekund zagra w tych dwóch meczach? :roll: Ogólnie fajna kadra, tylko Iwańskiego mi w niej brakuje Big Grin

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-03-2009 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #247
Re: Reprezentacja Polski
Naprawdę Leo ma nareszcie prawdziwy ból głowy w pomocy i ataku... Myślę, że kadra dobrze dobrana, ale jak maju, też myślę, że Iwański też powinien znaleźć się w kadrze...

Wraca Kokoszka czyli jeden z niedocenianych obrońców, wywalczył miejsce w Empoli, zamknął usta krytykom, pewnie awansuje z drużyną do Serie A i nagle z którejś dalszych lig pojawi się w 3 najlepszej lidze i będzie mógł sprawdzić Kake, Di Natale, Del Piero etc.

Moja "11"; Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Kokoszka, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Murawski - Roger, M.Lewandowski, Krzynówek, - Brożek.
13-03-2009 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #248
Re: Reprezentacja Polski
Skład na Irlandię:

Jeśli chodzi o obsadę bramki to nie ma żadnych wątpliwości. Boruc wrócił do normalnego bronienia. Fabiański siedzi cały czas, a Załuska jest gorszy od Artura, więc wybór prosty.

Wasyl na prawej - to żadne zaskoczenia, podstawowych zawodnik Anderlechtu. Dudka - Żewłakow, ten drugi to pewniak, a Dariusz ostatnio gra w podstawie Auxerre, które IMO jest lepsze niż Empoli, poza tym liga Francuzka z pewnością jest lepsza od serie B. Na lewej Wawrzyniak, który ma pewne miejsce w swoim klubie w Grecji.
Kuba ponoć ma zagrać, ale miał też wczoraj zagrać w BVB a nie było go nawet na ławce, więc do końca nie wiadomo, jakby co to Boguski. W środku Lewandowski i Murawski - to pewne na lewej Krzynówek, który wreszcie gra regularnie. Przed nimi zapewne Roger.
Z przodu nie kto inny jak Irek Jeleń. R. Lewandowski obecnie nie dorasta mu do pięt, Brożek kontuzjowany, Ebi siedzi, a Saganowski już nie gra tak dobrze, jak choćby dwa trzy tygodnie temu.

Boruc
Wasilewski - Dudka - Żewłakow - Wawrzyniak
Kuba/Boguski - Lewandowski - Murawski - Krzynówek
Roger
Jeleń



Mój Blog: Pod presją czasu
15-03-2009 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #249
Re: Reprezentacja Polski
A ja bym Wawrzyniaka wystawił na środku, bo jednak w klubie gra stopera. Na lewą mamy Komorowskiego, który nie gra gorzej niżWawrzynia,, gdy ten odchodził do PAO. Po prostu gra krócej i nie ma takiego nazwiska, ale facet na pewno nie odstaje obecnym poziomem od tego, co Wawrzyniak grał w Legii Smile

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-03-2009 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #250
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:A ja bym Wawrzyniaka wystawił na środku, bo jednak w klubie gra stopera
On w klubie gra jako lewy obrońca, jako stoper, a nawet jako def. pomocnik.

IMO Jakub to lepsze rozwiązanie niż Marcin... Liga Grecka jest o wiele silniejszą ligą niż Polska, a na środek mamy kogo wystawić, więc nie ma co kombinować Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
15-03-2009 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #251
Re: Reprezentacja Polski
Wawrzyniak gra w klubie na środku? Radzę obejrzeć oba mecze z Villarrealem.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-03-2009 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #252
Re: Reprezentacja Polski
Co racja to racja. Ale wiesz, to Legia w końcu Tongue ie dziw mi sie Big Grin

Ale nareszcie nie mamy naszego do niedawna podstawowego problemu - nasi kadrowicze grają w klubach. Dudka w AJA, Jeleń szaleje, Krzynówek w Hannoverze, Wawrzyniak nie przestraszył się Grecji. Ogólnie z całej kadry tylko Smolarek ma problemy w klubie. Tak więc powinno być dobrze.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
15-03-2009 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #253
Re: Reprezentacja Polski
Szkoda tylko, że ten świetny Wawrzyniak sprezentował awans do 1/4 finału Villarreal.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-03-2009 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #254
Re: Reprezentacja Polski
Ten sam Wawrzyniak został wybrany najlepszym obrońcoą PAO w dwumeczu z Villareal. Co za ironia :roll:

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
17-03-2009 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #255
Re: Reprezentacja Polski
Skąd masz info ? Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-03-2009 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości