Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #451
Re: Reprezentacja Polski
Tak a propos, fajny artykuł o Leo i jego naczelnych krytykach, z którym zgadzam się w prawie 100% :

http://tygodnik.onet.pl/30,0,32948,1,artykul.html

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-09-2009 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #452
Re: Reprezentacja Polski
No to skoro na pewno Leo już się z naszą reprezentacją żegna to kogo widzicie w roli następcy. Kogoś z naszych rodaków (Gmocha Tongue ), czy jednak ponownie lepiej poszukać kogoś zza granicy?
10-09-2009 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #453
Re: Reprezentacja Polski
Skorża Big Grin
10-09-2009 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #454
Re: Reprezentacja Polski
Smuda, Kasperczak, Skorża, Piotr Nowak- reszcie dziękuję.


Fan United od 1992 roku
10-09-2009 17:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #455
Re: Reprezentacja Polski
Tomek91 napisał(a):No to skoro na pewno Leo już się z naszą reprezentacją żegna to kogo widzicie w roli następcy. Kogoś z naszych rodaków (Gmocha Tongue ), czy jednak ponownie lepiej poszukać kogoś zza granicy?

fidain napisał(a):Dla mnie jeśli to ma być Polak (a już wiemy, że niestety będzie) to tylko Smuda. Skorża pokazał w tym roku jak mu idzie w pucharach. A repra jak wiadomo w lidze nie gra. Szkoda bo w czarnym poniedziałku w antyradiu padła całkiem przyzwoita propozycja, którą ja popieram. Avram Grant. Facet, mimo że wyśmiewany w Chelsea (też nie bardzo wiem czemu w końcu był o włos od zdobycia mistrzostwa i LM), to napewno umie znacznie więcej niż jakikolwiek polski trener. W końcu uczył się od samego Mourinho. W dodatku ma polskie korzenie wiec napewno rozważyłby tą propozycję. Do tego o dziwo ciągle jest wolny na rynku trenerskim. Avram na selekcjonera!

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-09-2009 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #456
Re: Reprezentacja Polski
dla mnie dobrze że odpadli przynajmniej nie będzie wstydu w RPA ... niech na MŚ grają drużyny z ambicją ... prawda taka nawet Ferguson nie zrobił by nic z reprezentacji Polski bo nie ma tam zawodników którzy mogą grać na równym poziomie Wink

pięknie ,że przegrali bo przynajmniej nie ośmieszamy się z tymi "matematycznymi szansami" Wink
10-09-2009 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArturZ Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #457
Re: Reprezentacja Polski
bobsley napisał(a):prawda taka nawet Ferguson nie zrobił by nic z reprezentacji Polski bo nie ma tam zawodników którzy mogą grać na równym poziomie

Czyli całą wine za niepowodzenia kadry zwalasz na piłkarzy a Leo jest czysty. Pamiętaj że Polska kadra to nie tylko piłkarze ale i trener oraz sztab szkoleniowy.To oni mają przygotować piłkarzy do gry.

Artur Żmijewski
10-09-2009 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #458
Re: Reprezentacja Polski
Jak można przygotować piłkarzy, kiedy prawie nikt z reprezentantów nie gra w klubach. Te braki widać na kilometr. Potrzebne jest kompletne odmłodzenie reprezentacji w trybie pilnym. O przebudowie całego systemu na razie nie wspominam, bo betonu się tak łatwo nie da rozwalić. Czekam na nowego selekcjonera.

Dodam jeszcze ciekawostkę:
Cytat:Panie selekcjonerze, czy Paweł Brożek jest piłkarzem "international level" i dlaczego żaden klub z silnej ligi nie jest na poważnie zainteresowany najlepszym napastnikiem polskiej Ekstraklasy?

- To bardzo dziwna sytuacja, bo Paweł w ostatnich sezonach był królem strzelców. Wiem od wielu moich kolegów w Europie, że był i nadal jest obserwowany. Jednak z jakiegoś powodu on nadal gra w Polsce. Przyznam szczerze, że nie mam pojęcia, dlaczego. Taki facet, który strzela dużo goli w sezonie, powinien wzbudzić zainteresowanie zagranicznych klubów.
Zacytowałem fragment wywiadu, który ktoś tu wcześniej wkleił. Wiem od jednego z piłkarzy Wisły, że Brożek sam nie chciał wyjeżdżać w tej chwili na zachód, choćby do Fulham, bo wolał grać regularnie w Wiśle niż grzać trybuny w Anglii.
Decyzja słuszna, bo to nie jest moim zdaniem piłkarz na mocną ligę europejską. Zresztą sam przypuszczałem jakie są prawdziwe powody braku transferu.


Fan United od 1992 roku
10-09-2009 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #459
Re: Reprezentacja Polski
ArturZ napisał(a):Pamiętaj że Polska kadra to nie tylko piłkarze ale i trener oraz sztab szkoleniowy.To oni mają przygotować piłkarzy do gry
Przygotowani i ograni to powinni przyjeżdżać z klubów, bo co trener może ich przygotować na zgrupowaniach, które trwają 3 dni przed każdym meczem. Tam już się ćwiczy tylko taktykę pod danego przeciwnika. A jak nasze gwiazdy mają przyjeżdżać przygotowane skoro większośc grających za granicą grzeje ławę lub siedzi na trybunach, a grających w naszej lidze odpada z pucharów tak szybko, że jeszcze nie zdążą na dobre zacząć. Wykładnikiem ich formy nie mogą być przecież mecze przeciw Odrze Wodzisław czy Cracovii(z całym szacunkiem dla tych ekip).
Taki Krzynówek powinien się uderzyć w pierś i zrobić miejsce młodszym zawodnikom, a nie śróbować rekord w ilości występów w kadrze.
Wydaje mi się, że większości naszych piłkarzy brakuje sportowych ambicji. Liczy się tylko jak najwyższa pensja i eurusy na koncie. Nie ważne, że grzeje ławkę - przecież cały czas trenuje z zespolem i jest w wyśmienitej formie. Wink Z kolei nasi ligowcy to może mają za dobrze, rano w tygodniu pograć w dziadka na treningu, w weekend zagrać jakąś kopaninę i kasować po kilkanaście tysiączków. Większości tych kopaczy dac robotę w kopalnii, hucie czy drewutnii od 8 do 16, a potem jakiś trening i meczyki co tydzień za 1000 miesięcznie. Bo za co im kurwa płacić tyle pieniędzy jak nie dają rady potem Irlandczykom z północy, Estończykom, Gruzinom itp.
10-09-2009 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #460
Re: Reprezentacja Polski
onet.pl napisał(a):Jak informuje dziennik "Polska - The Times" tymczasowym trenerem reprezentacji Polski w piłce nożnej został Stefan Majewski.
Majewski poprowadzi kadrę w dwóch ostatnich meczach eliminacji MŚ.

Grzegorz Lato, prezes PZPN podkreśla: - To wariant tymczasowy. Będzie czas, by porozmawiać z kandydatami, których jest wielu.


Świeć Panie nad jego duszą.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-09-2009 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #461
Re: Reprezentacja Polski
Teraz to naprawdę zacznę chyba życzyć naszym słabych wyników. Bardzo chciałbym żeby w dobrym stylu pożegnali się z eliminacjami ale boje się, że wygrana z Czechami albo Słowacją może stać się koronnym argumentem Laty żeby zostawić Majewskiego na stanowisku... <świr>

"PZPN, PZPN..."

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-09-2009 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArturZ Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #462
Re: Reprezentacja Polski
I nie wiem po co ten Majewski ma być tymczasowo na stanowisku trenera. Wcześniej nie było o nim głośno i nic szczególnego raczej nie osiągnął. Jeśli Majewski poprowadzi Polaków do dwóch zwycięstw to już wiadomo kto zostanie trenerem naszej kadry.

Artur Żmijewski
11-09-2009 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #463
Re: Reprezentacja Polski
ArturZ napisał(a):Jeśli Majewski poprowadzi Polaków do dwóch zwycięstw to już wiadomo kto zostanie trenerem naszej kadry.

W cuda wierzysz? Ja już przestałem. Dostaniemy baty od Czechów którzy wciąż marzą o barażach, a Słowaków rozklepiemy bo tamci będą pewni awansu. W ogóle ciekawe jaką kadrę powoła. Ostatni partacz z Majewskiego to mimo wszystko nie jest.

Dla mnie w ogóle to jest pic na wodę. Czy dzisiaj dowiedzielibyśmy się o nowym szkoleniowcu czy też za 2 tygodnie większej różnicy by nie zrobiło. Stawiam, że na jakieś 88% Majewski będzie prowadził kadrę przynajmniej do zakończenia Euro 2012.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
11-09-2009 16:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #464
Re: Reprezentacja Polski
Widziałem w programie "Rozmowa Dnia" na TVP Info wywiad z Janem Tomaszewskim i jeszcze z jednym panem- ekspertem z Przeglądu Sportowego. Było to jeszcze przed spotkaniem ze Słowenią.

Już wtedy przewidywali kto zastąpi Leo i doszli do wniosku, że działacze PZPNu postawią na kogoś kto przede wszystkim nie będzie im przeszkadzał w interesach jakie oni będą robić. Dlatego wg mnie Majewski jest baardzo poważnym kandydatem na stanowisko trenera reprezentacji.

A podsumowując ten program stwierdzili, to co czego kibice chcą już od dawna- czas rozpierdolić PZPN

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
11-09-2009 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #465
Re: Reprezentacja Polski
http://www.wykop.pl/link/234204/list-ot ... remiera-rp

Wykopywać! Wink

Edit: A i jeszcze to: http://www.koniecpzpn.pl/ Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
11-09-2009 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości