Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #541
Re: Reprezentacja Polski
Nie raz sam mówił, że nie chce się bawić gównem w polskiej piłce. On woli w pełni profesjonalną piłkę w MLS niż nasze bagno. A dywagacje na temat jego kandydatury i jego szans to tylko wymysły prasy. Ale ja się jemu nie dziwię...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
14-10-2009 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #542
Re: Reprezentacja Polski
maju napisał(a):Nie raz sam mówił, że nie chce się bawić gównem w polskiej piłce. On woli w pełni profesjonalną piłkę w MLS niż nasze bagno. A dywagacje na temat jego kandydatury i jego szans to tylko wymysły prasy. Ale ja się jemu nie dziwię...
No zobaczymy. Czytałem wywiad z Romanem Koseckim i on potwierdza, że przyjazd Nowaka do Polski jest związany z jego kandydaturą do objęcia posady selekcjonera.


Fan United od 1992 roku
14-10-2009 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #543
Re: Reprezentacja Polski
Jak nie dostanie 2-3 asystentów z polski co siedzą w reprezentacjach młodzieżowych, to pierwszy rok, może pół będzie stracone na obserwowanie piłkarzy i właściwy ich dobór, a na to nie ma przecież czasu.
Cudu nie przewiduje, Słowacy grają o bezpośredni awans, wyprują dzisiaj sobie żyły aby zdobyć 3 punkty. Stawiam 1:3.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-10-2009 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #544
Re: Reprezentacja Polski
Eliminacje zakończone, ostatni mecz pokazał słabość polskiej reprezentacji, samobój to chyba coś co najbardziej mogło dobić naszych rodaków. Wstyd, że przed eliminacjami 5 zespołów było niżej notowanych w rankingu FIFA niż Polska, ale i tak nasi zajęli przedostatnie miejsce, smutne to... :cry:

No i ciężko było zauważyć w telewizorze żółtą piłkę, czasem nie byłem pewien, gdzie ona Wink
15-10-2009 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #545
Re: Reprezentacja Polski
Świetne dośrodkowanie Hamsika do Gancarczyka, który z bliska nie dał szans Dudkowi. Bardzo ładna akcja.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-10-2009 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dinos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #546
Re: Reprezentacja Polski
Nie no trzeba im przyznać że gola strzelili ładnego. Bramkarz nie miał najmniejszych szans.
15-10-2009 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #547
Re: Reprezentacja Polski
Trzeba było go na atak dać, bo wykończenie ma Tongue

Prawdę mówiąc straciliśmy tę bramkę, przez brak komunikacji Dudka z obroną. Gancarczyk zrobił to co powinien zrobić obrońca po wrzutce, wyszło trochę niefortunnie, ale takie przypadki zdarzają się o wiele lepszym piłkarzom, w ważniejszych meczach i w lepszych warunkach.
Przypomina Wam to coś: http://www.youtube.com/watch?v=733nNpXqW...re=related

Wczorajsza gra polaków nie była zła. To my mieliśmy inicjatywę, to my atakowaliśmy. Brakło trochę szczęścia (jak przy strzale Lewandowskiego w poprzeczkę) i skuteczności (sytuacja Jelenia).

Podsumowując: Oby dwa ostatnie mecze eliminacyjne były jak najbardziej do wygrania. Nie strzeliliśmy bramki, mimo że tworzyliśmy dużo okazji, obrona popełniła kilka błędów i właśnie tu trzeba się upatrywać głównych przyczyn tych porażek.

I jeszcze jedno. Wie ktoś, z którego koszyka będziemy losowanie do eliminacji do kolejnych MŚ? Na pewno nie z drugiego, tylko pozostaje pytanie: trzeci, czy czwarty.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
15-10-2009 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #548
Re: Reprezentacja Polski
Czary napisał(a):Podsumowując: Oby dwa ostatnie mecze eliminacyjne były jak najbardziej do wygrania.
Wszystkie mecze eliminacyjne były do wygrania, tak słabej grupy chyba już nigdy mieć nie będziemy... Wyjątkowo słabi Czesi, kiepscy Słowacy, Słoweńcy, Irlandczycy, szkoda tylko, że my byliśmy najgorsi w tym towarzystwie. Patrząc przykładowo na grupę pierwszą (Portugalia, Węgry, Dania, Szwecja, Albania) aż boję się myśleć ile punktów byśmy tam zdobyli.

W rankingu FIFA opublikowanym dzisiaj spadliśmy o 20 lokat, na 56 miejsce (najniższa pozycja od marca 1998).

Pojawiły się także głosy z wewnątrz PZPN-u, że Janas z Majewskim stworzą tandem. Trenera (trenerów), który poprowadzi polską kadrę poznamy do końca listopada, pewne jest, że będzie to Polak.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
16-10-2009 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #549
Re: Reprezentacja Polski
nmz napisał(a):Trenera (trenerów), który poprowadzi polską kadrę poznamy do końca listopada, pewne jest, że będzie to Polak.
Skąd takie przypuszczenia o tym Polaku? Myślę, że trochę przesadziłeś z tą pewnością, bo sponsorzy naciskają na zatrudnienie zagranicznego selekcjonera, żeby był "medialny" i dało się na nim zarobić. Jaką siłę mają ludzie od sponsoringu chyba nie muszę pisać.
18-10-2009 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #550
Re: Reprezentacja Polski
Na chwile dzisiejszą największe szanse ma duet Majewski-Janas i Nowak.

Naprawdę PZPN nie ma już chyba pomysłów, skoro reprezentacje ma prowadzić dwóch trenerów. Z polskich najlepszą opcją byłby Smuda, ale on nie będzie człowiekiem Laty, dlatego jego szansę na prowadzenie kadry spadają. Z grona zainteresowanych posadą trenera Polski odpada Avram Grant, który został dyrektorem technicznym w Portsmouth. Pozostaje jeszcze Zacheroni, ale problemem może być wysokość jego kontraktu.

Wszystko okaże się po dwóch towarzyskich meczach kadry w listopadzie. Naszymi przeciwnikami ma być Rumunia i Bułgaria/Turcja.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
18-10-2009 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #551
Re: Reprezentacja Polski
Kaka napisał(a):Myślę, że trochę przesadziłeś z tą pewnością

A ja myślę że nmz ma racje, bo osoby z pzpn wielokrotnie podkreślały że mamy w Polsce trenerów, którzy poradzą sobie z prowadzeniem kadry, i to właśnie z nimi będa prowadzone rozmowy.

Pele good, Maradona better, George Best
18-10-2009 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #552
Re: Reprezentacja Polski
http://www.youtube.com/watch?v=Onk2sBQTydw
http://www.youtube.com/watch?v=S4Ko5L1N ... re=related

Dla tych co nie widzieli



Mój Blog: Pod presją czasu
19-10-2009 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
soccerp Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #553
Re: Reprezentacja Polski
Dzięki za linki do video. Wreszcie ktoś się zlitował i je wkleił
23-10-2009 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #554
Re: Reprezentacja Polski
No i tak, jak większość podejrzewała selekcjonerem naszej kadry został Smuda. Wśród polskich trenerów był moim faworytem, lecz osobiście na tym stanowisku wolałbym Avrama Granta. No ale mówi się trudno, źle nie jest.

Stery przejmuje świetny coach, który mam nadzieję przede wszystkim zmieni wizje naszej gry i nie będzie czegoś takiego, że w kadrze ciągle widzimy Krzynówków, Smolarków itd. mimo, że forma już nie ta.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
29-10-2009 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #555
Re: Reprezentacja Polski
Jednogłośna decyzja zarządu pzpn, wstrzymał się od głosu tylko Stefcio Majewski

Franek Smuda czyni cuda! Jestem jak najbardziej za nim!

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
29-10-2009 12:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości