Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
gienek61 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #646
Re: Reprezentacja Polski
Witam ! nareszcie widze w kadrze powrot E.Smolarka,czy potrafi sie zaaklimatyzowac,znalesc wspolny "jezyk" z kolegami z zespolu,naprawde cenie tego pilkarza i zycze mu powrotu na stale do reprezentacjii Polski.To jest moje najwieksze marzenie. Ebi good luck !
23-08-2010 11:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #647
Re: Reprezentacja Polski
Czyli trochę licho z Twoimi marzeniami jak dla mnie.

Tak jak Adam pisał - nie wiem, czy ten jego powrót do kadry nie jest trochę zbyt szybki. Przydałoby się tez posprawdzać tych młodych co dają ostatnio radę, a mecze sparingowe powinny być dla nich niezłym sprawdzianem i mówię tu głównie o Grosiku, Kupiszu, Jędrzejaku.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
23-08-2010 11:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #648
Re: Reprezentacja Polski
Smuda wydawał się być okej, ale dostał się do koryta, kilka rozmów z Piechniczkiem, Engelem i Grzesiem Lato zrobiło swoje Sad

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
23-08-2010 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #649
Re: Reprezentacja Polski
gienek61 napisał(a):nareszcie widze w kadrze powrot E.Smolarka,czy potrafi sie zaaklimatyzowac,znalesc wspolny "jezyk" z kolegami z zespolu

To on nauczył się po Polsku mówić?
24-08-2010 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #650
Re: Reprezentacja Polski
Na najbliższe mecze kadry z Ukrainą (04.09, Łódź) i Australią (07.09, Kraków) w miejsce kontuzjowanych Mierzejewskiego, Głowackiego i Obraniaka, Smuda powołał Grosickiego, Kiełba (?) i Pietrasiaka (?). Wczoraj w rozmowie z Interią selekcjoner twierdził również, że sprawdzi Kupisza, jednak do Jagiellonii wpłynęło powołanie jedynie dla "Grosika" (który podobno wkrótce ma przenieść się do Grecji, do Arisu). Stąd te doniesienia o powołaniach dla Kiełba i Pietrasiaka trzeba na razie traktować raczej z dystansem i poczekać, aż sami zawodnicy / kluby oficjalnie je potwierdzą.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
30-08-2010 09:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #651
Re: Reprezentacja Polski
Z czystej ciekawości obejrzałem sobie wczorajszy mecz naszej reprezentacji z Australią i muszę przyznać, że wprawdzie nie jest to jeszcze to czego oczekują kibice, Smuda a nawet sami piłkarze ale postępy są widoczne. Szybsza wymiana piłki, próba kombinacyjnej gry, bardzo ładne włączanie się do gry bocznych obrońców :!: Szkoda tylko, że nie potrafimy jeszcze wykorzystywać nadarzających się okazji.
Co do zawodników to największe wrażenie wywarł na mnie Sebastian Boenisch. Wreszcie mamy kogoś kto potrafi grać na lewej obronie i robi to tak jak należy, często włączając się w akcje ofensywne. Chłopak robi różnicę. Będzie z niego pociecha w reprezentacji.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-09-2010 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #652
Re: Reprezentacja Polski
Po raz pierwszy od blamażu ze Słowenią oglądnąłem cały mecz reprezentacji. W porównaniu z fragmentami, które widywałem jest minimalny postęp. Wciąż poziom gry pozostawia naprawdę wiele do życzenia i, jak na mój gust, pieśni pochwalne na temat wychodzącej z kryzysu kadry są bezpodstawne. I właśnie o tym ukazał się dziś wpis na Redlogu, do którego lektury zapraszam.
Zdecydowanie pozytywnie wypadł Boenisch. Widać, że chłopak trenował za granicą. Dobrze przygotowany kondycyjnie i szybkościowo, wśród przeciętności kolegów z drużyny błyszczał techniką i niebezpiecznymi podaniami, do tego fajne warunki fizyczne i zaangażowanie w grę. Będą z niego ludzie.

Gdzie jest Groszek?
08-09-2010 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #653
Re: Reprezentacja Polski
Dobre spotkanie. Mogło i powinno być zwycięstwo, brakło skuteczności. Lewandowski niech nie kopie już karnych bo zrobił to jakby chciał, a nie mógł. Fajny na przedpolu jest Tytoń. Dobra gra bocznych obrońców. Pomoc w miarę okej, ale optymalnie to chyba by wyglądało Murawski - Bandrowski - Obraniak w środku. Na skrzydle fatalnie Peszko, który potwierdził, że jest typowym jeźdźcem bez głowy i w kadrze powinien być rezerwowym. W kolejnym meczu od pierwszych minut dałbym szansę Grosickiemu. Gra naszych naprawdę napawa optymizmem.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-09-2010 16:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #654
Re: Reprezentacja Polski
http://www.sport.pl/pilka/1,65037,83787 ... torii.html

40. Czarnogóra
43. Cypr o_O
49. Nowa Zelandia
57. Iran
63. Uganda
65. Mali

Jeszcze troche a Biedronka cofnie im te bony na święta Wink

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
15-09-2010 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #655
Re: Reprezentacja Polski
Niestety lepiej nie będzie biorąc pod uwagę, że przed EURO gramy tylko spotkania towarzyskie i zapewne będziemy w nich kontynuować serię meczów bez zwycięstwa.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-09-2010 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #656
Re: Reprezentacja Polski
Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej / śr 17.11.2010 r. godz. 20.30

Ranking FIFA:

Ukryty tekst:
1. Hiszpania
2. Holandia
3. Brazylia
4. Niemcy
5. Argentyna
6. Anglia
7. Urugwaj
8. Portugalia
9. Chorwacja
10. Egipt
(...)
19. Wybrzeże Kości Słoniowej
(...)
71. Polska

Rządzi tym PZPN, to dzięki nim jesteśmy dnem...

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
17-11-2010 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #657
Re: Reprezentacja Polski
W latach 2006-2008 Szwajcaria i Austria również były niziutko. Szwajcaria była gdzieś za pierwszą pięćdziesiątką, a Austria była poza setką. Wynika to z tego, że te drużyny nie rozgrywały w tym czasie spotkań oficjalnych. Więc naszą niską pozycję również można (mniej lub bardziej) usprawiedliwić tym, że nie rozgrywamy teraz oficjalnych spotkań, przez co spadamy Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
17-11-2010 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #658
Re: Reprezentacja Polski
Lisu napisał(a):W latach 2006-2008 Szwajcaria i Austria również były niziutko. Szwajcaria była gdzieś za pierwszą pięćdziesiątką, a Austria była poza setką. Wynika to z tego, że te drużyny nie rozgrywały w tym czasie spotkań oficjalnych. Więc naszą niską pozycję również można (mniej lub bardziej) usprawiedliwić tym, że nie rozgrywamy teraz oficjalnych spotkań, przez co spadamy Smile

A może dlatego, że grając jedno wielkie gówno nie strzelamy bramek, ani nie wygrywamy spotkań prawie cały rok?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
17-11-2010 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #659
Re: Reprezentacja Polski
Jest wiele czynników, ja wymieniłem tylko jeden z nich Wink Wiadomo, że PZPN to gówno, a polscy zawodnicy na boisku lecą w kulki, ale brak oficjalnych spotkań to też powód, dla którego Polska jest 71. w rankingu Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
17-11-2010 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #660
Re: Reprezentacja Polski
Wiadomo, że ostatnio zwycięstwa naszej reprezentacji są tak częste jak ulewy na Saharze, ale nie można też bagatelizować faktu, że gramy wyłącznie mecze towarzyskie, które dostarczają 2,5x mniej punktów rankingowych niż w przypadku, gdyby odbywały się one w ramach eliminacji do Euro.

Z ciekawostek pana Dyzmy.... Smudy znaczy się:
Grudzień 2009:
"Nie ma mowy, by Arboleda kiedykolwiek u mnie zagrał."

Listopad 2010:
"Nie zamykam przed Arboledą drzwi do kadry. Jeśli będzie miał polski paszport, to sprawa jego gry dla Polski jest otwarta. Niemcy mają Cacau, to i my możemy tak zdobywać piłkarzy."
:plask:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-11-2010 18:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości