Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #706
Re: Reprezentacja Polski
Cytat:http://www.youtube.com/watch?v=pDXLTwVwuGo

:?
Jurne chłopaki, marnują się.

samcro napisał(a):Ale moze doczekamy się Arboledy i Perquisa, zobaczymy jak to będzie.

Ta, tylko po co? Słabo zabrzmi ale mnie tam wali to jak radzi sobie ta reprezentacja i tak nie ma się co łudzić, że w najbliższym czasie cokolwiek ulegnie zmianie, nie ta mentalność zarówno działaczy jak i samych piłkarzy. Emanuel też był Polak dopóki piłkę kopał.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
25-03-2011 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #707
Re: Reprezentacja Polski
Mata napisał(a):
RedLucas napisał(a):No i na koniec dodam, że cholernie mi wstyd za to co odpieprzają nasi "kibice"

wstyd to kraść




http://www.youtube.com/watch?v=pDXLTwVwuGo

:mrgreen:


Jest się czym, kurwa, cieszyć.
25-03-2011 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #708
Re: Reprezentacja Polski
Dziwię się, że takie coś to jeszcze w tvp pokazują, bo już chyba lepiej m jak miłość oglądać. Wyłączyłem się całkowicie z tego bajzlu i jestem szczęśliwym człowiekiem. Mecz reprezentacji na mnie nie działa, jak zagramy z czołówką światową to obejrzę, nawet pojadę na stadion. A takie podwórkowe pykanki to niech sobie grają na Cyprze, bez telewizji i dla własnego zdrowia bez tej hołoty na trybunach.


Fan United od 1992 roku
26-03-2011 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #709
Re: Reprezentacja Polski
sebos_krk napisał(a):Mecz reprezentacji na mnie nie działa, jak zagramy z czołówką światową to obejrzę, nawet pojadę na stadion.

Nienawidzę takiego podjeścia. 'Jak będzie fajny zespół to owszem pojadę, nawet gardło sobie będę zdzierał, ale jak ogóry - to nieeeee, lepsze M jak miłość'. Mecz ogląda się dla WŁASNEGO zespołu, a nie cudzego. Nie rozumiem takiego podejścia. W następnym sezonie mam zamiar po raz pierwszy wybrać się na OT, i nawet mecz w CC z Vligowcem mnie ucieszy bo jadę dla UNITED a nie przeciwnika.

Ja oczywiście mecz oglądałem bo jestem Kibicem.
26-03-2011 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #710
Re: Reprezentacja Polski
Chyba czegoś nie rozumiesz. Każdy wie, że nie jestem jakimś przesadnym patriotą, ale potrafię kibicować prawdziwym sportowcom, ludziom, którzy z pasją reprezentują swój kraj. I nie trzeba tutaj wygrywać złotych medali. Ja doceniam przede wszystkim starania. W całej naszej szeroko rozumianej piłce reprezentacyjnej takich ludzi jest jak na lekarstwo. I to od PZPN-u do tych co pojechali na Litwę zrobić kuku swojemu narodowi bijąc się z miejscową policją.
Niech się k*a nasze pastuchy obudzą i zobaczą w jakich warunkach trenowali tacy Blanik czy Ziółkowski zanim zdobywali medale olimpijskie. Bo sami mają za dobrze i później są takie efekty.

Cytat:Mecz ogląda się dla WŁASNEGO zespołu, a nie cudzego.
Zgadzam się w 100% i możesz mi wierzyć, że tak samo podchodzę do spotkania, kiedy United grają sparing przedsezonowy w Korei czy innym razem mecz Ligi Mistrzów.

Cytat:Jak będzie fajny zespół to owszem pojadę
No pojadę, pojadę, dlaczego miałbym nie zobaczyć profesjonalistów z Francji czy Holandii.
Zmieni się podejście naszych piłkarzy do swojego zawodu to z powrotem zacznę się tym interesować. Na razie paru ludzi jak np. Błaszczykowski, Jeleń, Jurek Dudek, Dowhań, Lenczyk czy Boniek to o wiele za mało, na zmianę wizerunku całej polskiej piłki.

Ale co się dziwić jak całym związkiem kieruje jakiś ledwo-piśmienny miś, którego największym sukcesem po zakończeniu kariery piłkarza, jest fakt, że został umieszczony na tablicy upamiętniającej fakt, iż jadł obiad w jednej z karczm w Krościenku nad Dunajcem. I to jest sukces, bo wisi tam obok takich sportowców jak Michalczewski, śp. Andrzej Grubba czy Małysz.

Lepiej ten dzień spędzić ciesząc się, że mamy kogoś takiego jak Adaś, kończącego dziś wspaniały sen polskich kibiców, niż denerwować budowaniem reprezentacji, gdzie nawet Ferguson by nie pomógł.


Fan United od 1992 roku
26-03-2011 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #711
Re: Reprezentacja Polski
Polska mistrzem Polski.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-03-2011 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #712
Re: Reprezentacja Polski
Mecz taki sam, jak murawa, na której odbywał się ten cyrk, czyli beznadziejny. Ograli nasz piłkarze, którzy w większości grają w naszej lidze i to w średniej klasy zespołach.

Najlepsze wrażenie z tej bandy patałachów zrobił na mnie Lewandowski. Reszta zagrała na swoim poziomie, czyli słabo.

Najgorszy był ten bramkarzyk z Lechii- Małkowski. Kurwa, żeby tacy piłkarze grali w reprezentacji Polski, to skandal. Facet miał chyba trzy strzały do obrony, a wpuścił dwa gole. I to takie, które spokojnie były do wyjęcia.

Jak niewiele teraz trzeba zrobić, aby zagrać z orzełkiem na piersi... :roll:

Czary goryczy dopełniły oczywiście polskie buraki na trybunach, które pojechały na mecz. Po raz kolejny dzięki ich "popisom" będzie się mówić o nas w Europie tylko w negatywnych słowach. Darcie ryja podczas grania hymnu Litwy, bójki z policją, "jazda z kurwami..." czy rzucanie rac na boisko- takie "zabawy" mają tylko Polacy.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
26-03-2011 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #713
Re: Reprezentacja Polski
Ogólnie z tymi kibicami to dziwna sprawa. Bo filmiki pokazują, że litewscy policjanci w trójkę nie potrafią sobie poradzić z jednym najebanym Polakiem, który ledwo stoi na nogach... Bydło, było zawsze vide. Legia w europejskich pucharach. Na razie Smuda leci w chuja z powołaniami, ale jak tak dalej będzie brać na ślepo to może trafi na mnie
26-03-2011 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #714
Re: Reprezentacja Polski
Jaroldz napisał(a):Najgorszy był ten bramkarzyk z Lechii- Małkowski. Kurwa, żeby tacy piłkarze grali w reprezentacji Polski, to skandal. Facet miał chyba trzy strzały do obrony, a wpuścił dwa gole. I to takie, które spokojnie były do wyjęcia.
Za bramki wiń obronę nie Małkowskiego. Akurat strzały były celne i większych wtop bramkarz nie zaliczył, co robił za to Głowacki z Glikiem o to jest pytanie.
26-03-2011 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #715
Re: Reprezentacja Polski
Weszło w odwiedzinach u Zbigniewa Bońka w Rzymie
Bońka się zawsze fajnie czyta. Dobrze chłop gada.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
01-04-2011 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #716
Re: Reprezentacja Polski
Jaroldz napisał(a):Czary goryczy dopełniły oczywiście polskie buraki na trybunach, które pojechały na mecz. Po raz kolejny dzięki ich "popisom" będzie się mówić o nas w Europie tylko w negatywnych słowach. Darcie ryja podczas grania hymnu Litwy, bójki z policją, "jazda z kurwami..." czy rzucanie rac na boisko- takie "zabawy" mają tylko Polacy.

Cały akapit ok, aż do ostatniego zdania składowego <ściana>
Tyś Chorwatów, Greków, Włochów czy innych nacji nie widział na trybunach, a nawet jeśli to i tak dałeś przykład totalnego zakompleksienia.

Dla przypomnienia:jedno ze zdarzeń z derbów Mediolanu w Lidze Mistrzów - wykonanie kibiców z cywilizowanego zachodu.

rav10 napisał(a):Na razie Smuda leci w chuja z powołaniami, ale jak tak dalej będzie brać na ślepo to może trafi na mnie
Reklamy Biedronki nie oglądałeś? Smile

Gdzie jest Groszek?
01-04-2011 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #717
Re: Reprezentacja Polski
Dawno nie czytałem tak ciekawego wywiadu.

Cytat:- To źle? We Włoszech prezes nie bierze pieniędzy?
- Nigdzie nie bierze pieniędzy! Prezes to ma być prezes – niezależny, wielka persona, kilka milionów na koncie. On wyznacza kierunek, a maszynka funkcjonuje. We Włoszech prezesem jest Giancarlo Abete, w Hiszpanii Angel Maria Villar. To są bogaci ludzie. A Grzesiek… Powiedzmy sobie szczerze… W którym roku skończył grać w piłkę? W 1984? A prezesem został w 2008? 24 lata. 24 lata jeździł na ryby. No, przez moment był w parlamencie. Raz się odezwał. Podobno powiedział, żeby okno otworzyć, bo było duszno... Żartuję.


Fan United od 1992 roku
02-04-2011 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #718
Re: Reprezentacja Polski
A dla mnie to jest mistrzowskie podsumowanie całego pierdolnika:

Cytat:- Lato wiedział, jak zdobywa się głosy, zrobił dobrą kampanię.
- Zostawmy to, Lato wygrał, jestem za demokracją. Ale wiem, że w sondażach opinii publicznej ja miałem 85 procent poparcia, a na sali miałem 19 procent. Tak bywa. Wie pan… Ja mam koncepcję w głowie, ja wiem, jak bym wszystkie sprawy poukładał, jak zmienił systemy rozgrywek młodzieżowych, jak skasował wydatki administracyjne. Ale jak mnie nikt nie wybierze, to mi się nikt nie stanie. Prawdopodobnie jestem szczęśliwszym człowiekiem niż byłbym jako prezes. Dziś idę na stadion, nikt na mnie nie gwiżdże, wszyscy mnie przyjemnie traktują. A gdybym był prezesem, to bym się musiał nasłuchać, bo to normalne… Przy Lacie wielu może się ogrzać, przy mnie nie mieli pewności, czy ciepełka wystarczy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-04-2011 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #719
Re: Reprezentacja Polski
Ceny biletów na mecz z Argentyną: 90, 190, 250 zł
Ceny biletów na mecz z Francją: 80, 160, 240 zł


Pozamiatali i to konkretnie :shock:

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-05-2011 10:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #720
Re: Reprezentacja Polski
Przesadzili. Założę się, że 5 czerwca przyjedzie do nas Argentyna B albo nawet C z jakimiś Cabralami w składzie. Zupełnie nie warte tych pieniędzy. Dobrze, mam wstęp za darmo Tongue

You told us to come back when we've won 18. We are back.
14-05-2011 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości