Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko WHU?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van Der Sar 0% 0 0%
Rafael 9.52% 2 9.52%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Paul Scholes 4.76% 1 4.76%
Ryan Giggs 80.95% 17 80.95%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 4.76% 1 4.76%
Ji-Sung Park 0% 0 0%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: West Ham United 0-1 Manchester United (8.02.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
Re: West Ham United - Manchester United (8.02.2009; 17:00)
Tak jak się spodziewałem, meczy nie był łatwy, na całe szczęście Czerwone Diabły sobie poradziły i zdobyły kolejne, jakże ważne 3 pkt i nadal pozostały na pozycji lidera.
3 punkty cieszą i to bardzo, tym bardziej, że jak już słusznie zauważył matys, jest to chyba nasz najtrudniejszy wyjazdowy mecz jaki czeka nas w tej części sezonu.
Nasza gra nie powalała na kolana, ale nie było to też jakaś kompletne beznadzieja...

W obronie znów wszyscy spisali się bardzo dobrze, dzięki czemu, po raz 13 z rzędu Van der Sar, który rozegrał dobre i spokojne zawody, zachował czyste konto. Na prawej obronie dobrze spisał Rafael da Silva, wprawdzie 2 czy 3 mniejsze błędy mu się przytrafiły, ale pamiętajmy że on się ciągle uczy i nie możemy od niego wymagać idealnej gry w każdym spotkaniu. Ferdinand po kontuzji nadal gra na wysokim poziomie. We wczorajszym meczu ze dwa razy w groźnej sytuacji wyczyścił. Vidic wprawdzie nie gra już tak jak przez ostatni miesiąc, jednak jego gra nadal jest na wysokim poziomie, naliczyłem mu dwa takie większe błędy. Johny O'Shea zaliczył solidne spotkanie, zresztą jak zawsze.
W pomocy przeciętnie zaprezentował się Ronaldo, jednak można było zauważyć pełną mobilizację przy kryciu graczy gospodarzy. Gdy Cristiano dochodził do piłki często zaraz dwóch graczy WHU dopadło na do niego, nie miał łatwego życia w tym meczu. Scholes zaliczył chyba najlepszy występ po kontuzji, miał kilka na prawdę super piłek, takie w jego stylu. No i co najważniejsze świetnie zauważył samotnego Giggsa na skrzydle, a Walijczyk chwilę później strzelił bramkę, jak się okazało była to jedyna bramka meczu. Carrick po kilku ostatnich bardzo dobrych występach wczoraj był jakby taki troszkę niewyraźny. Wprawdzie po pierwszej połowie jak ukazały statystyki miał 100% celność podań, a to o czymś świadczy. Jednak brakowało mi tych kluczowych podań, dzięki którym Ronaldo Tevez czy Berbatov mieliby dogodną sytuacje do strzelenia bramki. Ryan Giggs wg mnie MOTM wygranego wyjazdowego spotkania z WHU. W I połowie, co niektórzy już wcześniej napisali, jego gra w ofensywie momentami mogła troszkę irytować, jednak bardzo dobrze wspomagał obronę, zaliczył kilka ważnych przechwytów, odbiorów. W II połowie Ryan zagrał już bardzo dobrze i w ataku, kiedy trzeba było przyśpieszyć przyśpieszył, a kiedy zwolnić to zwolnił. No i co najważniejsze strzelił bramkę, co by nie mówić bardzo ładną, którą zapewniła nam jakże ważne i cenne 3 pkt.
Carlos Tevez w meczu ze swoim byłym klubem (nie wiem czy to dobre określenie, w końcu do United został tylko wypożyczony. Ostatnio coraz głośniej słychać o tym, że w przyszłym sezonie Apacz będzie grał w innym zespole) nie zaprezentował się zbyt dobrze. Owszem jak zawsze biegał walczył, jednak mało co z tego było. Dymitar Berbatov też nie rozegrał jakiegoś oszałamiającego spotkania. Po I połowie byłem zawiedziony postawą Bułgara, jednak w II było już znacznie lepiej. Miał kilka fajnych rajdów na skrzydle, gdzie minąwszy kilku zawodników szukał partnerów w polu karnym, jednak nie mógł ich znaleźć. Stąd moje pytanie gdzie był Tevez?

Podsumowując, nie gramy jakiegoś nieziemskiego footballu, nie strzelamy mnóstwo bramek, ale za to w ogólnie nie tracimy, a co najważniejsze ciułamy te punkty i co mecz do swego konta dopisujemy kolejne 3 Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
09-02-2009 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawlak92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #32
Re: West Ham United - Manchester United (8.02.2009; 17:00)
Trzymam kciuki za to, aby MU nie przegrali już żadnego meczu do końca sezonu, bo to jest bardzo możliwe, przy obecnej formie.
Bardzo mnie ucieszyło miłe powitanie Teveza przez kibiców WHU, bo oni nie nawidzą Manchesteru. Big Grin
09-02-2009 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wakaru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: PL: West Ham United 0-1 Manchester United (8.02.2009)
http://mufc.pl/aktualnosci/11075/giggs- ... lic-glowa/

To co Michale powiesz na to? Według mufc-a Ryan powiedział, że co roku strzela prawą nogą (i muszę przyznać, że to ma sens, on umie uderzyć z prawej nogi.
09-02-2009 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości