Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak obejrzeć mecz United?
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #151
RE: Jak obejrzeć mecz United?
LOL
Obecnie, żeby oglądać mecze United na cyfrze płacę 60-parę złotych za pakiet komfort plus pakiet z canalami plus, a teraz po powstaniu platformy nc+ chcą mi zaoferować jedyną w swoim rodzaju, cudownie promocyjną, specjalną ofertę, w której, żeby posiadać canalplus sport mam płacić... 119zł. Zdrowo pojebało tych ludzi i oby szybko na odpływ klientów zareagowali obniżką swoich żądań.
Za all inclusive na tej platformie liczą sobie dwie stówy. Dwie stówy abonamentu Big Grin


Fan United od 1992 roku
22-03-2013 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #152
RE: Jak obejrzeć mecz United?
W tym przypadku 1+1 = 2. Big Grin
22-03-2013 09:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #153
RE: Jak obejrzeć mecz United?
To już jest nc+?
Tam chyba są też kanały sportowe z Polsatu sport, więc w sumie niezły monopol by był.

Możesz coś więcej Sebos rzucić na ten temat ;>?
22-03-2013 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #154
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Na razie to oni chyba sami nie wiedzą co się dzieje. Wczoraj już zmienili układ kanałów, a nowe pakiety są tutaj.
http://ncplus.pl/sklep/promocje


Fan United od 1992 roku
22-03-2013 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #155
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Ja bym chciał powiedzieć tylko, że ich tam zdrowo pojebało, oferta jest fatalna - za pakiet w którym mam sport muszę płacic 119zł. Nie ma opcji wybrania sobie tylko sportu, dostaję też masę niepotrzebnych mi filmów i jakieś vod.
Co śmieszne, w tańszych pakietach sport jest tylko na 2 miesiące.

Podobno jako stały abonent można z nimi ten pakiet za 119 wynegocjować na jakieś lepsze warunki. Spróbuję, a jak nie to biorę Polsat(najwazniejsza dla mnie jest i tak Ekstraklasa) a Premier League będę oglądał na streamach.
22-03-2013 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #156
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Undermine napisał(a):(najwazniejsza dla mnie jest i tak Ekstraklasa)
[Obrazek: 1302984213_by_pepis1234_600.jpg]

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2013 18:27 przez RedLucas.)
22-03-2013 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #157
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Wiesz, to jest tak, że fajnie się kibicuje Manchesterowi, ogląda super futbol.
Ale uważam, że fajniej jest dopingować na stadionie, pojechać na wyjazd, poznać dobre mordki i przeżywać te emocje na żywo - dodaj do tego fakt, że można zakumplować się z piłkarzami swojego klubu bo nie są to żadne wielkie gwiazdy(nawet reprezentanci Polski grający w TME).
Jak wpadniesz na trening "swojej" drużyny to chłopaki na pewno zamienią z Tobą kilka słów, przybiją piątki i pogadają. W działalność swojego klubu możesz się zaangażować w jakiś sposób... Oczywiście każdy wybiera to co woli Wink
22-03-2013 18:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #158
RE: Jak obejrzeć mecz United?
No chyba, że o czymś takim mówisz, to akurat świetna sprawa. Ja po prostu myślałem, że jesteś pasjonatem Ekstraklasy, który siedzi przed TV i ogląda każdy mecz transmitowany przez C+, bo takim to należą się pomniki.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2013 18:40 przez RedLucas.)
22-03-2013 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #159
RE: Jak obejrzeć mecz United?
W sobotę są 3 mecze zawsze. NIGDY jeszcze nie udało mi się wszystkich 3 obejrzeć Wink To akurat przerasta moje możliwości, dostajesz mecz w stylu Ruch-Lechia z DWOMA celnymi strzałami w meczu. Całym...
22-03-2013 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #160
RE: Jak obejrzeć mecz United?
3 mecze to ja minimum w tydzień oglądam Premier League. Tydzień temu w sobote pobiłem swój osobisty rekord pod względem obejrzanych meczów w jeden dzień. 7. Co więcej - w tym były 3 mecze Ekstraklasy, bo sobie leciały w tle, a na streamie Premier League. Należy mi się pomnik?
A co do tej nc+, jak zobaczyłem "oferte" to nie mogłem sobie odpuścić wejścia na ich fejsa i naciskania F5. Niezłe pizdy na ich łeb spadały. Big Grin
Ja tam już się przyzwyczaiłem do oglądania Premier League na streamach, ma ten swój "klimat", Serie A dalej sobie leci na nSport, więc gra gitarka non stop. Czasem jak się wkurwie ze streamami to odpalam weeb.tv, wysyłam SMS za 3,50 i mam na cały weekend jakość HD i polski komentarz. Tak to wygląda wszystko. Smile
22-03-2013 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #161
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Z tego co tu patrzę to, żeby mieć sport taki jak do tej pory wystarczy 79 zł.
Pobodno Sport ma być na Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family i Canal+ Family 2 a te wszystkie kanały włączają się do tego pakietu za 8 dych.

Natomiast pytanie czy w tych 4 kanałach zmieści się wszystko z n-ki i ze starego C+ oraz czy dojdą do tego kanały z Polsatu, które na n-ce są o ile dobrze się orientuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2013 23:48 przez Hubson.)
22-03-2013 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #162
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Hubson napisał(a):Pobodno Sport ma być na Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family i Canal+ Family 2 a te wszystkie kanały włączają się do tego pakietu za 8 dych.
Przyjrzyj się dokładnie. Za 79zł masz tylko C+family i C+family2. Reszta canalów jest w prezencie na 2 miechy.

Wszystko się jednak zmienia dynamicznie i podobno mają być zupełnie inne ceny dla migrujących.
https://www.facebook.com/antyncplus


Fan United od 1992 roku
23-03-2013 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #163
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Mea culpa, racja, no to trochę ta oferta, że tak to ujmę "wieje chujem"
Ale najważniejsze w tej fuzji nie ma być zostawienie kanałów cyfrowych ale dodanie kanałów z n-ki czyli przede wszystkim nSport z npremium oraz kanałów Polsatowskich a o tym póki co nie ma wzmianki.
23-03-2013 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #164
RE: Jak obejrzeć mecz United?
Cytat: 3 mecze to ja minimum w tydzień oglądam Premier League. Tydzień temu w sobote pobiłem swój osobisty rekord pod względem obejrzanych meczów w jeden dzień. 7. Co więcej - w tym były 3 mecze Ekstraklasy, bo sobie leciały w tle, a na streamie Premier League. Należy mi się pomnik?

Nie. Spróbuj obejrzeć te 3 mecze jeden po drugim bez zerkania na Premier League, tylko skup się na polskiej kopaninie.
Naprawdę, nie da się jeśli Ci za to nie płacą.

Sebos będziesz negocjował umowę?
23-03-2013 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #165
RE: Jak obejrzeć mecz United?
No to bym skończył po meczu Korony z Ruchem, bo w meczu Zagłębie - Wdziew nie działo się nic wartego odnotowania. Równie dobrze mogłaby lecieć Moda na Sukces, albo Na wspólnej.
A co do tej oferty to "eksperci" sie wypowiedzieli, że będą ją potem musieli zmienić, jak ludzie nie będą chcieli przedłużać umów. Bo to co teraz jest to kradzież. Angry

Żartuje, wyjebane, zostaje przy normalnej eNce, będę miał Ligue1, Serie A, LM a na Cyfrowym Polsacie polską kopaną, której nie oglądam (ale jak już siądę do oglądania to leci). Smile
23-03-2013 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości