Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak obejrzeć mecz United?
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #46
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Raczej w polskim radiu nie transmitują meczy United - przynajmniej w żadnym ogólnodostępnym, które znam. Polecałbym raczej, tak jak napisał Chudy, po prostu internet w komórce i relacje live.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-03-2010 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #47
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Ewentualnie jeśli masz Symbiana na telefonie i spory budżet, to możesz sobie spróbować radio internetowe odpalić, na iGol FM powinna być relacja. Big Grin

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-03-2010 00:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #48
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Dzięki za rady, ale źle spojrzałem w terminarz, mecz jest dzień po pielgrzymce, więc problem sam się rozwiązał, ale i tak dzięki za porady Wink


Cytat:ielgrzymka w związku z maturą. Moja rada taka, że zacznij się więcej uczyć a nie łazić na pielgrzymki to wtedy zdasz i zamiast naginać pod Jasną Górę

Poza nauką pozostaje też kwestia moralna i jak komuś wisi religia i takie tam to dla niego taka pielgrzymka to strata czasu, a o swój wynik matury się nie boję, a mimo wszystko też jadę.
13-03-2010 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #49
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Ja rozumiem jak ktoś jedzie pochlać, ale pomodlić się, to już nie bardzo. Nie ogarniam.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-03-2010 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
premislav Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Jak obejrzeć mecz United?
dobra stronka dla tych ktorzy ogladaja mecze przez neta:
http://www.myp2p.eu
dobra tez jest:
http://www.meczenazywo.pl

a ktos wie moze jak zrobic zeby mozna bylo sluchac radia bbc 5 live sport? tam czesto sa relacje live. czasami niestety musze byc w pracy w dniu meczu a tam najlepszy komentarz, czasmi jest na kuszofm ale to kicha jest a na bbc przynajmniej angielski komentarz, ale niestety jak jest relacja live to niestety wylaczaja dla osob poza granicami uk. problem mozna obejsc na kompie zmieniajac ip to juz wiem, ale czy ktos korzystal z tego via iphone?

a dla osob ktore przegapia mecze jest jeszcze mozliwosc sciagniecia meczu po fakcie, ostatnio tak musialem zrobic z finalem carling cup z aston villa.
jest kilka stron ale najlepsza opcaj to allgoals.pl
niezla jest tez mysoccerplace.net

M.U.F.C.
Not arrogant
Just better...
30-03-2010 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #51
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Ludzie, mam problem!
Mam neta 8Mb, a nie za bardzo mi chodzi sop cast. Inne programy do oglądania meczy chodzą fajnie, a sop jakoś nie bardzo. Bufferowanie mam zazwyczaj gdzies koło 65-72 i co jakiś czas przycina. W czym problem?
Z góry dziękuje za pomoc.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-05-2010 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Ale to na każdym kanale masz tak 65-72, czy tylko na niektórych?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-05-2010 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #53
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Jedyny kanała na którym miałem ponad 90, to był Public Sport - czy jakoś tak, ten polski w kazdym bądź razie. Na tym nawet miałem 100



Mój Blog: Pod presją czasu
13-05-2010 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Nie wiem, niektóre kanały otwierają się do 70 nieraz nawet mniej i to chyba nie zależy od prędkości neta, bo kumpel ma 2Mb i też ciężko u niego coś otworzyć. Może ściągnij inną wersję sopcasta?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-05-2010 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #55
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Właśnie tak zrobiłem i jest trochę lepiej. Też teraz zauważyłem, że one różnie chodzą. Jeden przed chwila miałem na 100, inny na 85 a inny na 72. Nie wiedziałem, że to tak jest. Z racji tego że miałem kijowego neta nigdy sopa nie używałem.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-05-2010 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Czyli problem rozwiązany? Wink

Też tak mi się wydaje, że mógłbyś mieć i 25Mb a i tak niektóre kanały wczytają Ci się do danego określonego momentu - nie dalej.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
13-05-2010 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #57
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Tak. Dzięki Czary Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
13-05-2010 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #58
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Co tam sopcast, veetle najlepsze ;]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
13-05-2010 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #59
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Veetle

Z tym programem mam problem :/
Mam go zainstalowanego, klikam na danej stronie kanał veetel uruchamia mi się strona, pojawia mi się komunikat z DOS'a prosi bym kilknął enter klikam, po czym zawiesza się i nic się nie da zrobić... Czemu tak jest i jak to rozwiązać?



Mój Blog: Pod presją czasu
25-07-2010 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #60
Re: Jak obejrzeć mecz United?
Spróbuj otworzyć w IE.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-07-2010 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości