Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Fulham?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 5.88% 1 5.88%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Wayne Rooney 29.41% 5 29.41%
Carlos Tevez 58.82% 10 58.82%
Johnny Evans 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Fulham 0-4 Manchester United (07.03.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1
FA: Fulham 0-4 Manchester United (07.03.2009)
[Obrazek: wlapv.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 1zn0jye.png]

7 marca w kolejnej rundzie FA CUP, Manchester United zmierzy się z Fulham. Mecz zostanie rozegrany na terenie rywali, czyli na Craven Cottage.

W poprzedniej rundzie Czerwone Diabły bez problemu pokonały Derby County 4-1, bramki w tym meczu zdobyli: Nani, Darron Gibson, Cristiano Ronaldo i Danny Welbeck.
Fulham zaś dopiero po dodatkowym spotkaniu uporało się z Swansea City. W pierwszym meczu padł remis 1-1, a w rozstrzygającym spotkaniu nasi rywale wygrali 2-1.

Czy United pokona rywala i awansuje do kolejnej rundy? Czy Sir Alex Ferguson da zagrać zawodnikom, którzy rzadziej grają w lidze? Czy szanse dostanie nasza młodzież?
O tym i o wszystkim co związane z tym spotkaniem dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszam.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-02-2009 20:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.009; 18:15)
Ten meczu już jutro, a tu cicho :shock:

Jak wiemy w środę czeka arcyważny mecz z Interem, dlatego należy się spodziewać, że SAF do odpocząć kilku czołowym zawodnikom.

Cytat:Man Utd (kadra): Van der Sar, Foster, Kuszczak, O'Shea, Ferdinand, Vidić, Evans, Evra, Ronaldo, Carrick, Scholes, Gibson, Fletcher, Park, Giggs, Anderson, Nani, Rooney, Berbatow, Tevez, Welbeck.

Do gry w dalszym ciągu niezdolni są Brown i Gary, tylko pytanie co im jest?

Kuszczak
O'Shea - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Gibson - Anderson - Nani
Tevez - Welbeck


Tak jak bym to widział Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
06-03-2009 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #3
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.009; 18:15)
No to może powróci kwestia odpoczynku dla Johna. Chodzi mi przede wszystkim o sprawdzenie Evansa na prawej obronie, od pierwszych minut. Wiemy że jest bardzo dobrym stoperem, ale gdyby okazało się że na prawej potrafi się dobrze pokazać i to niekoniecznie incydentalnie, to byłoby coś. Wolałbym żeby Ron nie grał w tym meczu, bo się na śmierć zabiega. Gra praktycznie w każdym meczu, przydałoby się go trochę oszczędzić na mecz z Interem. Zamiast niego wolałbym tam Parka a do środka parę Scholes - Anderson. Co do drugiego skrzydła to też widzi mi się Nani, natomiast w napadzie wstawiłbym Rooney`a oraz Welbecka, bo jednak chcemy coś wepchnąć do siatki a Wazza w obecnej dyspozycji to gwarantuje.

Kuszczak/Foster
Evans --- Rio - Vidić --- Evra
Park --- Scholes - Anderson - Nani
Rooney - Welbeck


Dawno się nie bawiłem w typowanie składuSmile. Dzięki Foster za przypomnienie tematu.
Funkcja moda do czegoś zobowiązuje Wink

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
06-03-2009 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.009; 18:15)
Na 5 dni przed meczem z Interem głupio by było aby któryś zawodnik nabawił się jakiejś kontuzji, dlatego trzeba będzie zagrać na luzie, bez forsowania tempa, tak aby strzelić o jedną bramkę więcej.
Skład typuję następujący:
BRAMKA: Foster/Kuszczak - niech SAF zdecyduje czy jest jeszcze sens stawiać na Tomka, ja raczej postawiłbym na Bena.
OBRONA: Evans-Ferdinand-Vidic-Evra/Fabio - O'Shea musi odpocząć, a Jonny E. musi pokazać że można postawić go na boku. Jeśli się sprawdzi, to taką defensywę preferowałbym na Inter. Ewentualnie można by dać odpocząć Patricowi, a spuścić z łańcucha Fabio. Może jak Francuz złapie trochę oddechu to powróci do lepszej dyspozycji, a równie dobrze może to też działać w drugą stronę.
POMOC: Ronaldo-Gibson-Anderson-Nani - Ronaldo, aby Park odpoczął, Nani w celu udowodnienia że od transferu na Old Trafford jednak troszeczkę się rozwinął, Anderson bo jest głodny gry co pokazał dobrą zmianą z Kogutami, a Gibson ponieważ potrafi pierdolnąć.
ATAK: Welbeck-Tevez/Rooney - młodzian musi się rozwijać i to jest właśnie dobry mecz ku temu. Jako jego partnera wolałbym zobaczyć Wayne'a, ale chyba lepiej było by go wygłodzić na Włochów, żeby siał zamęt pod bramką Julio Cesara.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
06-03-2009 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #5
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.009; 18:15)
Ferguson coś mówił, że będzie Edwin odpoczywał? Bo wszyscy od razu Tomek lub Ben, a dla mnie przed spotkaniem z Interem Holendrowi przerwa wcale nie jest wskazana. W meczu z Newcastle w pierwszej połowie zupełnie nie czuł piłki, efekt kilka słabych interwencji- a też miał wcześniej wolne. Ja bym jednak dał mu pograć, bo w środę mamy jak dotąd najważniejszy mecz sezonu, w którym dyspozycja obrony może okazać się kluczowa.


Fan United od 1992 roku
07-03-2009 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #6
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
sebos_krk napisał(a):Ferguson coś mówił, że będzie Edwin odpoczywał? Bo wszyscy od razu Tomek lub Ben, a dla mnie przed spotkaniem z Interem Holendrowi przerwa wcale nie jest wskazana. W meczu z Newcastle w pierwszej połowie zupełnie nie czuł piłki, efekt kilka słabych interwencji- a też miał wcześniej wolne. Ja bym jednak dał mu pograć, bo w środę mamy jak dotąd najważniejszy mecz sezonu, w którym dyspozycja obrony może okazać się kluczowa.

Przed meczem na San Siro SAF również dał odpocząć Holendrowi, choć jakoś bardzo męczony nie był, stąd wnioskujemy, że teraz może być podobnie Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
07-03-2009 09:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #7
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Na dobrą sprawę oczekuję tylko jednego po tym meczu - aby Ferguson dał odpocząć najbardziej eksploatowanym zawodnikom wolne. Przede wszystkim tyczy się to Ronaldo, który ostatnio gra co mecz. Wiem, że to jest profesjonalista pełną gębą, ale jeśli chcemy, żeby był w formie w decydującej części sezonu, to przyda mu się chwila wytchnienia.

Co do bramki - VdS wprawdzie niezbyt sobie radził w pierwszej połowie na St James Park, ale już w drugiej był pewnym punktem. Liczę, że kolejną szansę dostanie Foster.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-03-2009 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #8
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
A ja ja popieram to co powiedział sebos. Jak dla mnie w tym meczu powinien zagrać właśnie VDS. Akurat bramkarzom te przerwy za dobrze nie robią, bo się traci taki rytm meczowy, a w spotkaniu z Interem lepiej żeby się obyło bez jego błędów. Jednak jeśli Holender miałby nie zagrać to bym chętnie zobaczył Kuszczaka, ostatnio szansę dostał Foster, to teraz czas na Tomka. To byłby dla niego bardzo ważny mecz, bo musiałby pokazać, że Ben jeszcze wcale nie wygrał z nim rywalizacji.

No i też bym dał odpocząć paru zawodnikom podstawowego składu, przynajmniej tym najwięcej grającymi. Przede wszystkim Ronaldo, może Evra... No i oczywiście Rooney i Berbatow Smile

Ja bym tak to widział:

--------------------VDS(jeśli nie to Tomek)------------
O'Shea------Evans----------Vidić---------------Fabio--
Park--------Anderson-------Scholes----------Nani----
-------------------Tevez-------Welbeck---------------

Już tłumaczę, dlaczego znalazł się O'Shea i Evans. Otóż w meczu z Interem na prawej obronie widziałbym Evansa, a nie Dżona. Poza tym Irlandczyk może zagrać równiez w tym meczu, ponieważ ostatnio odpoczywał. Na lewej obronie Fabio, bo myślę, że chłopak zasługuje na jeszcze jedną szansę, a jak pisałem wyżej lepiej niech Evra odpocznie. Reszta to już chyba nie zaskoczenie Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-03-2009 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #9
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Zawsze byłem za tym, żeby młodzież dostawała jak najwięcej szans, ale to przesada, że niektórzy chcą z Evansa zrobić prawego obrońcę na mecz z Interem. Jonny na tej pozycji grywał w przeszłości bardzo rzadko, dużo częściej występował po przeciwnej stronie boiska. Nie czas na eksperymenty w tak ważnym meczu. O'Shea jest solidnym zawodnikiem i w tym sezonie przeważnie spisuje się dobrze.

Fabio grał ostatnio cały mecz w rezerwach, wypadł dobrze, ale wydawało mi się, że odniósł lekką kontuzję. W tamtym spotkaniu nie wystąpił Eckersley, więc to może on dzisiaj dostanie szanse ? Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-03-2009 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #10
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Mnie bardziej chodzi o sprawdzenie Evansa na prawej i danie odpoczynku Johnowi. Właśnie przed meczem z Interem powinien mieć tę przerwę, bo uważam że O`Shea jest obecnie najlepszą opcją na prawą obronę.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
07-03-2009 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #11
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Otóż to. John jest ostatnio strasznie eksploatowany i mógłby przed Interem odpocząć. Moim zdaniem skład będzie wyglądał tak:

Kuszczak
Evans - Rio - Vidic - Evra
Ronaldo - Gibson - Anderson - Nani
Tevez - Welbeck

Kuszczak - ostatnio przed Interem SAF również dał odpocząć Edwinowi, a Ben bronił ostatnio w finale CC, dlatego dzisiaj swoją szansę mógłby dostać nasz rodak.
Evans - Oszej musi odpocząć trochę, a młodego trzeba sprawdzić na prawej obronie, bo kto wie, czy to nie właśnie nie on wyjdzie w pierwszym składzie na Inter.
Rio - ostatnio gdzieś czytałem, że naszemu zawodnikowi potrzebne są regularne występy, żeby osiągnął optymalną formę po niedawnej kontuzji pleców.
Vidic - chyba nie trzeba uzasadniać, dlaczego właśnie Serb.
Evra - chciałbym zobaczyć na lewej obronie Fabio, ale myślę, że SAF od początku wystawi Patrice'a, bo gra dopiero 2 tygodnie po kontuzji i musi rozegrać kilka meczy, aby znów błyszczeć.
Ronaldo - zdziwiłbym się gdyby nie zagrał. Praktycznie, gdy może to gra zawsze.
Gibson - takie mecze w pucharach są okazją dla młodych graczy, dlatego występ Gibsona nie byłby żadnym zdziwieniem.
Anderson - ostatnio ma wielką chęć gry, którą pokazał w finale CC. Myślę, że powoli będzie wracał do dyspozycji sprzed roku.
Nani - tak samo jak Anderson. Ostatnio gra coraz lepiej.
Welbeck - nasz zawodnik na krajowe puchary, gdzie gra często. Mam nadzieje, że coś ustrzeli.
Tevez - oby ten mecz był jakimś przełamaniem, dla naszego walecznego Argentyńczyka.

Na zmiany powinni wejść Fabio, Giggs, Scholes.

Typuję wynik 3-1 dla naszych. Bramki Welbecka, Teveza i Ronaldo.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-03-2009 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Czary napisał(a):Typuję wynik 3-1 dla naszych. Bramki Welbecka, Teveza i Ronaldo.
najlepiej podaj jeszcze w której minucie Tongue

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
07-03-2009 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Nie można powiedzieć swojego typu już ? To taka zabawa po prostu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-03-2009 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #14
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Świetny mecz w naszym wykonaniu. Po nieśmiałych pierwszych 15-stu minutach zaczęliśmy grać swoje, co znaczyło nie mniej nie więcej tyle, że gospodarze mogli tylko się przyglądać. Mam tylko nadzieję, że nie inaczej będzie w meczu ligowym na Craven Cottage

VdS - ok, choć zdarzyła się niepewna interwencja [ 6 ]

O'Shea - ok, ładne wejście w pole karne [ 6.5 ]
Rio - solidnie, ale pod koniec połowy przydarzył się błąd. Może to przez kontuzje, która mam nadzieję poważna nie była [ 6.5 ]
Vida - pewnie [ 7 ]
Evra - nie tak błyskotliwy jak przeważnie [ 7 ]

Fletcher - niewidoczny [ 6 ]
Carrick - kolejne dobre zawody, kilka świetnych piłek do partnerów [ 7.5 ]
Anderson - wiele "hollywodzkich" podań. Ze Spurs mi się podobał bo robił to, co umie najlepiej. Dzisiaj chciał się bawić w rozgrywającego i było marnie. Nie starał się być pod grą [ 6 ]
Park - kilka świetnych przechwytów i jak zwykle mądra gra [ 8 ]

Rooney - uwielbiam go jak jest w formie. Ładna bramka, asysta, waleczna gra oraz kilka fajnych podań - MOTM [ 8.5 ]
Tevez - takiego Carlosa chciałoby się oglądać jak najczęściej [ 8 ]

Evans - pewny jak zawsze [ 7 ]
Eckersley - trochę nerwowo [ 6 ]
Welbeck - ok [ 6 ]

Kibice - piosenki słyszane na całym stadionie o Ronaldo, Andersonie, Ole, czy na koniec o Bescie - KLASA! Wprawdzie nie jest to nic niespotykanego, ale warto podkreślić Tongue [ 10 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-03-2009 20:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #15
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Naprawdę świetne spotkanie United. Szczególnie w ofensywie było wyśmienicie, wyglądało to tak jak w zeszłym sezonie Smile Jednak w defensywie nie gramy już tak świetnie, jak np. w styczniu. Martwią nieco urazy Rio i O'Shea (nie wiem, mi sie wydawało, że zszedł z boiska z jakimś lekkim urazem), ale miejmy nadzieję, że z Interem zagrają.

Dziś nie będę się rozwodził nad naszą ogólną grą, tylko przejdę do ocen poszczególnych zawodników:

VDS - było lepiej niż z Newcastle, ale jeszcze nie czuć od niego tak wielkiej pewności siebie. Wierzę, że z Interem ona już wróci Wink

O'Shea - było OK, ale nie miał też jakieś trudnego zadania przed sobą.
Vidić - razem z Rio mieli trochę problemów z Zamorą i Johnsonem, jednak udało się skończyć z zerem z tyłu.
Rio - j.w.
Evra - lepiej niż z Newcastle i z Tottenhamem, ale to jeszcze nie to. Jeden rażący błąd w drugiej połowie.

Fletcher - skrzydło to nie miejsce dla niego, nie wiem czemu nie zagrał Nani.
Carrick - profesor, trzyma poziom. Już od dłuższego czasu prezentuje wysoką, równą formę.
Anderson - naprawdę dobra pierwsza połowa, w drugiej było już gorzej.
Park - dla mnie to taki cichy bohater tego meczu, świetnie spotkanie w jego wykonaniu. (Ostatnio przesadziłem z jego krytyką, bezapelacyjnie podstawowy zawodnik.)

Rooney - dla mnie najważniejsze jest, że jest regularny. W poprzednich sezonach strzelał dużo bramek z październiku i potem się blokował. W tym sezonie jest pod tym względem dużo lepiej Smile
Tevez - no i weź tu bądź mądry Wink Po takim meczu byl powiedział, że jest wart tych 30 mln, bierzmy go. No ale poczekajmy, że równie dobrze będzie w następnych meczach.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-03-2009 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości