Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Fulham?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 5.88% 1 5.88%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Wayne Rooney 29.41% 5 29.41%
Carlos Tevez 58.82% 10 58.82%
Johnny Evans 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Fulham 0-4 Manchester United (07.03.2009)
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #16
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Wg mnie nie było to jakieś porywające widowisko, szczególnie druga połowa, gdy spokojnie kontrolowaliśmy przebieg meczu. Zresztą Fulham nie postawiło poprzeczki zbyt wysoko. Cieszy skuteczność. Nareszcie przełamał się Tevez. Dzisiaj nie był na boisku tylko żeby sobie sobie pobiegać Smile Rooney rozegrał kolejny bardzo dobry mecz, zwieńczony ładną bramką. Park jak zwykle był wszędzie, co przyniosło efekt w postaci świetnego przechwytu i gola. VDS trochę niepewnie, no i ta słaba interwencja, po której ratował go Vidić. Oszeja ze dwa razy objechali, ale później już było dobrze. Evra, aktywnie w ofensywie i dobrze w defensywie. Eckersley grał nerwowo i miał kilka głupich strat. Środek obrony grał pewnie. Fletcher i Anderson zagrali dzisiaj słabo. Carrick gra równo i oby tylko forma jeszcze rosła Smile

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
07-03-2009 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Dobry mecz w wykonaniu United, choć obrona miejscami szwankowała - gdyby dyspozycja napadu Fulham była lepsza mogłoby być nerwowo. Atmosfera na Carven Cottage, miażdżyła - ja czułem ją przed monitorem. To się nazywa prawdziwa Red Army!
No i teraz zawodnicy:
Edwin - raz niepewnie.
John - bez zarzutów na swoim poziomie
Rio & Nemanja - nie był to idealny mecz w ich wykonaniu, obaj popełnili po co najmniej jednym błędzie, jednak wybicie piłki sprzed linii przez Serba zmazuje ich wszystkie grzechy.
Patrice - z obrońców chyba najlepiej, mam nadzieję że wraca do formy.
Darren - mało zdziałał.
Michael - może nie klasa, ale na pewno pełen profesjonalizm.
Anderson - raz lepiej, raz gorzej, ale ogólnie to ładnie.
Park - jak zwykle z głową i walecznie a w dodatku bramkowo
Wayne - brameczka, asysta, walka, walka, walka.
Carlos - grał tak jak zawsze, ale po pierwszej bramce (jak on to zmieścił!?) znalazł jakby w tym jakiś cel. Jego zaznaczyłem jako MotM, choć wahałem się jeszcze między Waynem i Parkiem.

Jonny - spokojnie.
Eckersley - nerwowo, gdy nie mógł znaleźć rozwiązania szukał podania do bramkarza. Dobrze że był tam Edwin a nie na przykład Tomek.
Danny - jest nieźle zbudowany, ale mimo wszystko trochę siłki by mu się jeszcze przydało, bo raz przy lekkim kontakcie z obrońcą wyraźnie stracił równowagę.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
07-03-2009 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Diabły sprawiły mi świetny przed urodzinowy prezent. Na prawdę świetnie się ogląda wyluzowanych, lecz w pełni skoncentrowanych zawodników.
Wczorajsza gra na prawdę mogła się podobać. Było parę ciekawych akcji, parę razy nasi fajnie pograli z tzw. klepki. Owszem na początku przytrafiło się parę błędów w obronie, lecz poza tym było na prawdę dobrze.

VDS - jedna zła interwencja, która o mały włos nie skończyła się utratą bramki...

O'Shea - nadal utrzymuje dobry poziom, mam nadzieję iż kontuzja nie będzie zbyt poważna

Rio - jeden czy dwa błędy, poza tym dobrze

Vidic - poza jednym czy dwoma błędami było bardzo dobrze, no i uratował nas przed utratą bramki

Evra - no już zdecydowanie lepiej niż ostatnio, w obronie bez większego błędu, jak zawsze aktywny w ofensywie

Fletcher - nie grał swojej pozycji, więc nie można było oczekiwać cudów, czemu SAF nie wystawił Naniego?

Anderson - parę ładnych zagrań, jednak zbyt dużo niedokładności, jak na środkowego pomocnika

Carrick - jak to Michael, ładnie rozgrywał, popracował też w obronie

Park - bardzo dobry mecz Ji-Sunga. Obrońcy Fulham mieli z nim sporo problemów. Ciesz fakt, że Park nadal utrzymuje wysoką formę, no i że jest zdrowy Wink No i w końcu strzelił bramkę, zasłużył sobie ostatnio na to Wink

Rooney - kocham go oglądać w takiej dyspozycji, bramka, asysta, a do tego bardzo dobra gra. Nic tylko się cieszyć Smile Jak dla mnie MOTM

Tevez - no i bardzo dobrze, miejmy nadzieje iż nie był to jednorazowy wyskok. Pod koniec meczu strasznie mnie denerwował, gdyż za wszelką cenę chciał strzelić 3 bramkę...


Evans - co mecz zachwycam się tym chłopakiem. Jak zawsze bardzo dobrze

Eckersley - strasznie nerwowy chłopak, nie ma szans by zaistnieć w United...dobrze, że nie popełnił jakiegoś poważnego błędu

Welbeck - wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał iż chłopakowi brakuje siły... siłownia i tyle w tym temacie



Mój Blog: Pod presją czasu
08-03-2009 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #19
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Foster26 - mi też brakowało Naniego. Mógł zagrać na pozycji Fletcha. Co do meczu to wreszcie coś ustrzelił Tevez i Park. Mam nadzieje, że dla pierwszego z nich było to przełamanie niemocy strzeleckiej, a drugiego ukoronowanie bardzo dobrej ostatnio formy.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
08-03-2009 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości