Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Fulham?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 5.88% 1 5.88%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Wayne Rooney 29.41% 5 29.41%
Carlos Tevez 58.82% 10 58.82%
Johnny Evans 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Fulham 0-4 Manchester United (07.03.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #8
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
A ja ja popieram to co powiedział sebos. Jak dla mnie w tym meczu powinien zagrać właśnie VDS. Akurat bramkarzom te przerwy za dobrze nie robią, bo się traci taki rytm meczowy, a w spotkaniu z Interem lepiej żeby się obyło bez jego błędów. Jednak jeśli Holender miałby nie zagrać to bym chętnie zobaczył Kuszczaka, ostatnio szansę dostał Foster, to teraz czas na Tomka. To byłby dla niego bardzo ważny mecz, bo musiałby pokazać, że Ben jeszcze wcale nie wygrał z nim rywalizacji.

No i też bym dał odpocząć paru zawodnikom podstawowego składu, przynajmniej tym najwięcej grającymi. Przede wszystkim Ronaldo, może Evra... No i oczywiście Rooney i Berbatow Smile

Ja bym tak to widział:

--------------------VDS(jeśli nie to Tomek)------------
O'Shea------Evans----------Vidić---------------Fabio--
Park--------Anderson-------Scholes----------Nani----
-------------------Tevez-------Welbeck---------------

Już tłumaczę, dlaczego znalazł się O'Shea i Evans. Otóż w meczu z Interem na prawej obronie widziałbym Evansa, a nie Dżona. Poza tym Irlandczyk może zagrać równiez w tym meczu, ponieważ ostatnio odpoczywał. Na lewej obronie Fabio, bo myślę, że chłopak zasługuje na jeszcze jedną szansę, a jak pisałem wyżej lepiej niech Evra odpocznie. Reszta to już chyba nie zaskoczenie Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-03-2009 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15) - RedLucas - 07-03-2009 10:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości