Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Fulham?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 5.88% 1 5.88%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Wayne Rooney 29.41% 5 29.41%
Carlos Tevez 58.82% 10 58.82%
Johnny Evans 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Fulham 0-4 Manchester United (07.03.2009)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #15
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Naprawdę świetne spotkanie United. Szczególnie w ofensywie było wyśmienicie, wyglądało to tak jak w zeszłym sezonie Smile Jednak w defensywie nie gramy już tak świetnie, jak np. w styczniu. Martwią nieco urazy Rio i O'Shea (nie wiem, mi sie wydawało, że zszedł z boiska z jakimś lekkim urazem), ale miejmy nadzieję, że z Interem zagrają.

Dziś nie będę się rozwodził nad naszą ogólną grą, tylko przejdę do ocen poszczególnych zawodników:

VDS - było lepiej niż z Newcastle, ale jeszcze nie czuć od niego tak wielkiej pewności siebie. Wierzę, że z Interem ona już wróci Wink

O'Shea - było OK, ale nie miał też jakieś trudnego zadania przed sobą.
Vidić - razem z Rio mieli trochę problemów z Zamorą i Johnsonem, jednak udało się skończyć z zerem z tyłu.
Rio - j.w.
Evra - lepiej niż z Newcastle i z Tottenhamem, ale to jeszcze nie to. Jeden rażący błąd w drugiej połowie.

Fletcher - skrzydło to nie miejsce dla niego, nie wiem czemu nie zagrał Nani.
Carrick - profesor, trzyma poziom. Już od dłuższego czasu prezentuje wysoką, równą formę.
Anderson - naprawdę dobra pierwsza połowa, w drugiej było już gorzej.
Park - dla mnie to taki cichy bohater tego meczu, świetnie spotkanie w jego wykonaniu. (Ostatnio przesadziłem z jego krytyką, bezapelacyjnie podstawowy zawodnik.)

Rooney - dla mnie najważniejsze jest, że jest regularny. W poprzednich sezonach strzelał dużo bramek z październiku i potem się blokował. W tym sezonie jest pod tym względem dużo lepiej Smile
Tevez - no i weź tu bądź mądry Wink Po takim meczu byl powiedział, że jest wart tych 30 mln, bierzmy go. No ale poczekajmy, że równie dobrze będzie w następnych meczach.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-03-2009 20:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15) - RedLucas - 07-03-2009 20:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości