Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Fulham?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 5.88% 1 5.88%
Anderson 5.88% 1 5.88%
Ji Sung Park 0% 0 0%
Wayne Rooney 29.41% 5 29.41%
Carlos Tevez 58.82% 10 58.82%
Johnny Evans 0% 0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Fulham 0-4 Manchester United (07.03.2009)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #18
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15)
Diabły sprawiły mi świetny przed urodzinowy prezent. Na prawdę świetnie się ogląda wyluzowanych, lecz w pełni skoncentrowanych zawodników.
Wczorajsza gra na prawdę mogła się podobać. Było parę ciekawych akcji, parę razy nasi fajnie pograli z tzw. klepki. Owszem na początku przytrafiło się parę błędów w obronie, lecz poza tym było na prawdę dobrze.

VDS - jedna zła interwencja, która o mały włos nie skończyła się utratą bramki...

O'Shea - nadal utrzymuje dobry poziom, mam nadzieję iż kontuzja nie będzie zbyt poważna

Rio - jeden czy dwa błędy, poza tym dobrze

Vidic - poza jednym czy dwoma błędami było bardzo dobrze, no i uratował nas przed utratą bramki

Evra - no już zdecydowanie lepiej niż ostatnio, w obronie bez większego błędu, jak zawsze aktywny w ofensywie

Fletcher - nie grał swojej pozycji, więc nie można było oczekiwać cudów, czemu SAF nie wystawił Naniego?

Anderson - parę ładnych zagrań, jednak zbyt dużo niedokładności, jak na środkowego pomocnika

Carrick - jak to Michael, ładnie rozgrywał, popracował też w obronie

Park - bardzo dobry mecz Ji-Sunga. Obrońcy Fulham mieli z nim sporo problemów. Ciesz fakt, że Park nadal utrzymuje wysoką formę, no i że jest zdrowy Wink No i w końcu strzelił bramkę, zasłużył sobie ostatnio na to Wink

Rooney - kocham go oglądać w takiej dyspozycji, bramka, asysta, a do tego bardzo dobra gra. Nic tylko się cieszyć Smile Jak dla mnie MOTM

Tevez - no i bardzo dobrze, miejmy nadzieje iż nie był to jednorazowy wyskok. Pod koniec meczu strasznie mnie denerwował, gdyż za wszelką cenę chciał strzelić 3 bramkę...


Evans - co mecz zachwycam się tym chłopakiem. Jak zawsze bardzo dobrze

Eckersley - strasznie nerwowy chłopak, nie ma szans by zaistnieć w United...dobrze, że nie popełnił jakiegoś poważnego błędu

Welbeck - wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał iż chłopakowi brakuje siły... siłownia i tyle w tym temacie

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
08-03-2009 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Fulham - Manchester United (07.03.2009; 18:15) - Foster - 08-03-2009 18:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości