Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #61
Re: Film
http://www.youtube.com/watch?v=YsGkHts2Q...re=related Ale tak jak mówie ze słuchawkami! Bo na głośnikach się traci tak z połowę tego efektu.
Cytat:Godzina szatana czyli 3.15 w nocy, przeciwieństwo godziny śmierci Jezusa.

Według niektórych moich znajomych o tej porze (jeśli już przyszło nam nie spać) mogą zdarzyć się różne dziwne rzeczy...Jedna koleżanka nawet stwierdziła,że jeśli już mieliśmy nieszczęście się obudzić o tej godzinie to należy gorąco modlić się do Boga o szybki sen i spokojną noc.Jeszcze inni twierdzą,że 3.15 to pora wzmożonej aktywności zła.

A co wy na to?
Kurwa mać! Takie coś znalazłem na jakimś forum Sad Czyli nie trzecia, no kurwa bez jaj!

Ja sie będe trzymał tego, ze 3, a więc Miko już ci tłumaczę. 3 bo ta godzina jest uznawana za godzinę cudów i o tej godzinie zmarł Jezus. Drugi powód, to trzy osoby boskie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-07-2008 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
Re: Film
Hehehe mi ok. godziny 3:15 w nocy pika budzik, który znajduje się gdzieś w mojej szafce, ale za cholerę nie mogę go znaleźć. Jakie jaja. xd

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
07-07-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #63
Re: Film
Chrystus umarł o trzeciej. I odwrotność to 3, ale rano Tongue Wtedy budzą się demony i mają największą aktywność.

Kisia92 napisał(a):Najlepsze jest to że wiele osób ogląda ta Emily na religii^^ Ja bym chyba umarła wtedy.

Jeszcze nigdy nie miałam takiego stracha na horrorze, a trochę sie ich przewinęło.

Taa, my oglądaliśmy na KSM-ie na projektorze. Najlepsze było jak ona leżała tak wykrzywiona, tu zbliżenie na nią i nagle się poruszyła i wszyscy od razu podskoczyli. Albo siedzimy wpatrzeni w ciemności w ekran a ksiądz w ręce klasnął :|

mateksa napisał(a):nastawił jej w budziku na trzecią, otworzył okno, drzwi na oścież, zdjął krzyżyk ze ściany i położył na środku pokoju, a w miejsce krzyża powiesił pacynkę

Idiota :|

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
07-07-2008 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #64
Re: Film
mateksa, ja wiem o tym. Kolega mi to tłumaczył podczas filmu. Widzę, że film 'cieszy' się dużo popularnością wśród użytkowników tego forum Smile
07-07-2008 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Film
Ale ten film jest dość mocno komercyjną wersją Wink Nie wszystko jest tam na faktach. (Tłumaczył na to ojciec na religi). Wersja całkowcie niekomercyjna i oparta na faktach jest do obejrzenia na googlevideo, była też puszczana przed wielkanoca w TVP.

Tylko, że takich efektów jak w EER tam nie ma Wink Ale jak ktoś chce to poszukam linków do tego i zarzuce jutro Wink

Ja tego nie oglądałem bo mi sie nie chciało a o wersji w TV nie wiedziałem. Za to z opowiadań kolegi czy ojca bardzo fajny film Wink

(zakonnik mnie religi uczył dlatego tak ojciec pisze Wink )

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
07-07-2008 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #66
Re: Film
Cytat:Bobek (9031510)

a tu masz do obejrzenie dokument zrobiony przez TVP o tej babce http://pl.youtube.com/watch?v=BlhFK2Gc1Nw (tam z boku kolejne czesci)
Może to o to chodzi, koleś mi dzisiaj to wysłał jak mój opis zobaczył^^

Skończyłam oglądać i powiem, że jak już sie to skończyło to stracha nie mam, ale podczas filmu, jak te egzorcyzmy trwały to siedziałam pod kocem^^

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
07-07-2008 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #67
Re: Film
Tomassen napisał(a):Idiota :|
Przejebane, miał u starych strasznie. I wiesz, tłumaczyli jej, ze się brat wygłupił, ze to był kawał, ale nie pomogło. Ona dalej żyje tym, ze coś w tym pokoju było :roll: Doszło do tego, ze ona sama w domu nie zostanie, a do domu nadrabia 1,5 km drogi, żeby przez las(pare drzew i krzaków) tylko nie iść. 16 lat ma i troche jej to zjebało psychikę.

I żeby nie było offtopa, to powiem wam, że Lejdis to gówno jest a nie film. I o ile, na Testosteronie można się było pośmiac, to tutaj ze słabej komedii, zrobili na końcu romansidło. Nie oglądać!

Edit: Tu macie to o czym mówi Rafcio :arrow: Egzorcyzmy Annelise Michel.

Kod:
http://rapidshare.com/files/102553207/Egzorcyzmy.Anneliese.Michel.part1.rar
http://rapidshare.com/files/102555082/Egzorcyzmy.Anneliese.Michel.part2.rar
http://rapidshare.com/files/102555122/Egzorcyzmy.Anneliese.Michel.part3.rar

Ściągnijcie, choćby temu, żeby się przekonać, czy dacie radę to obejrzeć. Masa ludzi rezygnuje w momencie, gdy puszczają te głosy z taśmy.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-07-2008 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anirin Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #68
Re: Film
mateksa napisał(a):I żeby nie było offtopa, to powiem wam, że Lejdis to gówno jest a nie film. I o ile, na Testosteronie można się było pośmiac, to tutaj ze słabej komedii, zrobili na końcu romansidło. Nie oglądać!

Z Lejdis jest taki problem, że jest dobrze zagrany, ale ma kiepski scenariusz. W sumie podobnie było z Katyniem, który jest beznadziejny, a przyczepić się można w sumie tylko do Ostaszewskiej, bo oprócz Stenki i Chyry nikt nie miał roli, w której można było coś pokazać, a akurat oboje zagrali to dobrze.

"Everybody should believe in something - I believe I'll have another drink"
07-07-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elmaggico Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #69
Re: Film
Skoro mowa o horrorach, to ja się bez wątpenie najbardziej bałem na hiszpńskim "Rec" (u nas do kin wchodzi gdzieś w sierpniu).
Film jest genialnie zrobiony, ale to głównie zasługa tego, że jest pokazany poprzez zwykłą przemysłową kamerę( tak jak Blair Witch..).
Naprawde polecam, przejebany film, w pozytywnym tego słowa znaczeniu Wink
08-07-2008 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #70
Re: Film
Na "Egzorcyzmach Emily Rose" w ogóle się nie bałem i nie miałem żadnych pofilmowych schiz. Nawet mimo tego że z nami oglądał kolega, który jest oblatany w kościelnych sprawach, zna paru egzorcystów i dopowiadał to i owo. Takie tam. Może źle to oglądaliśmy, ale nie przypominam sobie żebyśmy sobie robili z tego filmu brechty.

Co to są te "Egzorcyzmy Anelisse Michel"?

Naprawdę straszny horror to azjatycki (nie pamiętam z jakiego kraju) "Shutter". Oglądałem z siostrą parę lat temu i momentami darliśmy się ze strachu. Świetny film. A zakończenie... tchnienie lodowatej grozy, naprawdę świetny horror.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-07-2008 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #71
Re: Film
Cytat:Co to są te "Egzorcyzmy Anelisse Michel"?
To jest prawdziwa historia Emily Rose. Dokument. Anelisse to prawdziwa postać, na której bazowano tworząc Emily( w końcu to film na faktach).

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
08-07-2008 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #72
Re: Film
A to chyba obejrzę. Może być ciekaweSmile.

Serio przestraszyć może jeszcze pierwsza część "Evil Dead". Efekty specjalne nie są już za specjalne, ale ten film coś w sobie ma. Oglądałem kiedyś (sam) i naprawdę nieźle się wystraszyłem. Dobry film, cała trylogia jest dobra, przechodzi od czystego horroru do czarnej komedii.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
08-07-2008 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #73
Re: Film
Obejrzałem te "Egzorcyzmy Anelisse Michel" i nie wiem o co tyle krzyku. Takie sobie. Znamienne jest to że w tym "dokumencie" nie dano wypowiedzieć się psychologom czy lekarzom. Jedyna "opinia lekarska" w filmie pochodzi od gościa, który stwierdził że nie ma sensu podawać środków przeciwbólowych, bo nie działają na demony (czy jakoś tak). Szok :shock: . Tę dziewczynkę trzeba było karmić pod kroplówką, otoczyć opieką lekarską, a nie pozwalać na śmierć z wycieńczenia. <świr>

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-07-2008 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #74
Re: Film
Harry Potter i Książę Półkrwi - trailer

Powiem tak. Mnie się podoba, warto czekać. Bo chyba gorszy od piątki nie może być Wink

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
01-08-2008 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Film
Trailer świetny, ale przed V tez były niezłe, a film dla mnie to dno.
W moich oczach najlepszą częścią była I i II. Dalsze były juz tak przesadzone, że szkoda słów.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
02-08-2008 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości