Ankieta: Najlepszy piłkarz meczu przeciwko Aston Villa
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 0% 0 0%
Gary Neville 0% 0 0%
Jonny Evans 0% 0 0%
John O'Shea 4.17% 1 4.17%
Patrice Evra 4.17% 1 4.17%
Cristiano Ronaldo 37.50% 9 37.50%
Michael Carrick 0% 0 0%
Darren Fletcher 4.17% 1 4.17%
Nani 0% 0 0%
Ryan Giggs 4.17% 1 4.17%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Federico Macheda 45.83% 11 45.83%
Danny Welbeck 0% 0 0%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-2 Aston Villa (05.04.2009)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (05.04.2009; 17:00)
Powiem tyle - na taki mecz czekałam! Można sie wielu rzeczy przeczepić, ale wreszcie wybiegali zwycięstwo. Wygrali bo walczyli do końca jak głupi, choć może momentami robili to bez pomyślunku.
Ale mnie ten mecz zestresował! Ale takich chcę więcej. I tylko w ten sposób możemy wygrać lige, bo jak widac Liverpool też walczy do końca w kazdym meczu.
I kto by pomyślał, że młody będzie bohaterem meczu - pięknie to zrobił. Zawsze raczej mało wierzę w tych młodzików co niby super grają w rezerwach, ale jak widać i Welbeck(też miał akcję i nieźle chciał strzelić, bo w długi róg) i Mancheda dali dobre zmiany.
Ufff. Teraz trzeba wygrać zaległy i jest dobrze.
Martwi mnie, ze już we wtorek Porto, ale na szczęście trzech "odpoczywało", to powinni mieć dużo sił .

PS Ronaldo mnie czasem strasznie irytuje, przez jego głupią stratę straciliśmy drugiego gola, ale z drugiej strony potrafi się urwac jak nikt inny, wypracować sytuacje, trafic do siatki...
Tevez znowu dużo biegał i znowu nie miał za bardzo sytuacji, ale podobało mi się to ze wracał, że potrafił zabrac piłkę, wyprowadzić ją, celnie podać(hmm niecelnie też niestety..). Pamiętajmy, że jest po tym masakrycznym meczu w Boliwi i długiej podróży. Mam nadzieję, że we wtorek nie dostanie zawału serca Wink
Giggs powinien grać w ważnych meczach, może momentami walił trochę na pałę pod koniec, ale generalnie to on jest niesamowicie kreatywny i potrafi myslec sam za nich wszystkich. Jak dla mnie zaliczył bardzo dobry występ, ale nie widziałam pierwszej połowy, tylko jej końcówkę , więc oceniam tylko to co widziałam...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
05-04-2009 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (05.04.2009; 17:00) - branka - 05-04-2009 18:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości